Kalendarz adwentowy 2018 – Dzień 4

Póki co rozpiska pojazdów się sprawdza 😉 Trzecim czołgiem z kalendarza adwentowego jest M4A3E8 Fury. Do nabycia w jednym zestawie.

W ramach dzisiejszej oferty adwentowej spraw sobie czołg M4A3E8 Fury obsadzony postaciami z filmu, wraz z przyjemną porcją złota, misjami zapewniającymi mnóstwo PD oraz rezerwami osobistymi dla załogi.

 • Czołg + miejsce w garażu + 2 500 złota oraz 2 dodatkowe przedmioty za 80,18 zł.


Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

17 komentarzy

 1. Biawar napisał(a):

  A jaka jest dzisiejsza misja? Bo nie wiem czy opłaca się odpalać tanki 🙂

 2. Znafca napisał(a):

  Czekam na dzień gdy wprowadzą Defendera/AMX 13 57 GF/BlackDog/etc. w „przystępnej” paczuszce z goldem i toną innych niepotrzebnych śmieci (jak paczuszki z BT-SV, czy Pz. II J). Ciekawe czy wtedy zapał nadal będzie aż tak wielki jak teraz i wszyscy ruszą dumnie do zakupu. No i ciekawe czy po tym zakupie nadal będą happy gdy 90% bitew będzie na z MM +1 i +2, gdzie te wszystkie czołgi już są takie sobie.

  • sonic napisał(a):

   Ja kupiłem Defendera bez mega czy giga paczki. Jestem zadowolony nawet na tier X. Ale tak, chcę, żeby teraz ludzie kupili go w takiej paczce i płakali jak to ich oszukali, bo to normalny przebijany przez wszystko czołg.

   • Znafca napisał(a):

    Ano jest przebijany. Tylko czerwień napatrzyła się beznadziejnych CC/progamer’ów i wyrobiła sobie o nim zdanie jako o niezniszczalnym pojeździe. Imho trudniejszy we frontalnej walce jest Chrysler GF, którego ciężko objechać i przebić od przodu nawet na amunicji premium dostępnej dla ciężkich 8 tieru (9 i 10 szmacą go jeśli dobrze pocelują). Jednak dobre zagranie drużynowe i ten kolos nie jest problemem nawet dla 6 tierów. Tylko gracze grający giereczkę strzelają do niego w przód wieży i płaczą, że to OP, niezniszczalne, etc. WG to oczywiście na rękę, bo legenda Typa 59 umiera, więc muszą kolejne legendy promować, by ktoś miał mokre sny na samą myśl o Defektorze, Krajzlerze, czy Czarnym Psie.

 3. ilzen napisał(a):

  ciekawe czy będzie Type 62…

 4. RafMiX_PL napisał(a):

  Ja z niecierpliwością czekam na bulldoga gf

  • sonic napisał(a):

   Poza Type 59 czekam jedynie na ten OP czołg. Mam nadzieję, że nie dadzą tylko tej OP arty!

   • Anonim napisał(a):

    LefHB2 nie jest OP, strzela może i szybko, ale bez ogłuszenia i splasha, losuje na max VII,a dobrze wiemy że to są bitwy szybkie … przy dzisiejszych LT i cromwelach trudno jest trafić tą artą …

 5. Kociak napisał(a):

  Pamiętajcie, że Defendera nie będzie! Tylko Obj.252U… :-*

 6. Znafca napisał(a):

  Jak ktoś ma Furkę i lubi wspierać WG to oferta całkiem całkiem. Za cenę 5500 golda otrzymujemy 6250 + miejsce w garażu + załogę 100% do użycia w innym czołgu (co po przeszkoleniu na innego meda da na starcie 90% głównej kwalifikacji).

 7. Jamajka napisał(a):

  Poprawka !! 4 dzien Kalendarza!!!! 🙂

 8. Jamajka napisał(a):

  No to czekamy dalej…
  Panowie…konkrety, konkrety !!

 1. 14:39, 4 Grudzień 2017

  […] adwentowego będziemy was wspierać przy wybieraniu czołgów premium. W dniu dzisiejszym dostaliśmy do ręki czołg-zabawkę. Pytaniem przed nami postawionym jest za to jak wielką frajdę sam czołg sprawia, czy jest na […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.