Nowy sezon misji osobistych?

Krążą plotki, jakoby na Piaskownicy pojawił się teaser kolejnego sezonu MO, a jedną z nagród miał być T-22 medium.  Otóż nie, jest to tylko nakładka graficzna, która musiała zostać dodana, a żeby nie zdradzać nagród za nowy sezon misji osobistych, które będą dostępne w przyszłości.

Kolejnym tropem świadczącym o „psikusie” deweloperów może być nazwa samej kampanii – „Second Campaign: Firestorm”. Taki kryptonim nosiła właśnie kampania z misjami na T22 śr.


Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

47 komentarzy

 1. T napisał(a):

  Fajnie by bylo przytulic t22 oby wprowadzili

 2. JANUSH napisał(a):

  Miałem dostęp do ostatniego dnia tej piaskownicy i faktycznie była tam niedostępna misja na jakiś czołg. Niestety nie pamiętam jaki. Po kliknięciu w to okienko, które powinno otworzyć menu misji, nie chciało się nic wczytać. Było tylko okienko z obracającym się kółeczkiem. Serio, nie żartuję.

 3. iBlackLagoon napisał(a):

  Misje osobiste powinny być zakazane dla graczy z klanów.

 4. Cyferka napisał(a):

  Czy tylko ja mam taki problem, że mam zrobione 3 klasy pojazdów. W jednej mi brakuje 15. misji (którą już pominąłem za rozkazy z poprzednich czołgów) a całej jednej klasy (nie grałem lajtami na 260) nie mogę pominąć ostatniej misji (źadne misja od 1 do 15 nie jest zrobiona). To jest bug czy to tak ma być?

 5. gustaw1193 napisał(a):

  proszę podajcie jak można włączyć w grze odznakę za misje osobiste

 6. ... napisał(a):

  jak można włączyć w grze odznakę za misje osobiste?

 7. lajt napisał(a):

  8 rozkazów poszło się jebać, bo same się wykorzystały na 15 misje z lt na stuga i 15 misje lt z t28 htc HAHA jakim cudem WG jakim?!

 8. Zgred napisał(a):

  Czy,po dzisiejszej aktualizacji,też nie możecie wejść na serwery,czy tylko u mnie jest problem,przerwa miała być do 9.30,a jest 12.30

 9. Zgred napisał(a):

  Przepraszam,ale po dzisiejszej aktualizacji nadal nie można wejść na serwery,też tak macie,czy tylko u mnie jest problem?

 10. Nonerff napisał(a):

  Oddajcie stara Godzillę skurwysyny z Wg. W dupę sobie wsadźcie znerfiony okrojony z podstawowego atutu złom.

  • Psychopata napisał(a):

   Tak jest i jeszcze komuniści, pijaki i złodzieje bo każdy pijak to złodziej hehe
   Niezły kabaret, to już lepiej odinstaluj grę i wyjdź na rowerze pojeździć trochę, zluzuj majty.

  • mniej wymagaj napisał(a):

   przecież ci tej Godzilli nie zabiorą dostanie w garażu ale dopiero ją usuną z grindu gdzieś w grudniu więc w czym problem

   • proteinowy_szejk_tluszczowy napisał(a):

    Po prostu Nonerff chyba nie będzie w stanie wygrindowac Godzilli do grudnia przyszłego roku i dlatego potrzebna jest maść na ból dupy 😀

 11. Bohdan napisał(a):

  Pytanie. Co z pierwszym sezonem MO? Zostaje? Chodzi mi o graczy którzy nie odblokowali jeszcze wszystkich podjazdów, czy nadal będą mieli taką możliwość.??

 12. Anonim napisał(a):

  No kurwa tyle czekam na nowe misje.osobiste a tu dają t-22 śr (mam t-22 śr i obj 260 w garażu )

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.