Nowy sezon misji osobistych?

Krążą plotki, jakoby na Piaskownicy pojawił się teaser kolejnego sezonu MO, a jedną z nagród miał być T-22 medium.  Otóż nie, jest to tylko nakładka graficzna, która musiała zostać dodana, a żeby nie zdradzać nagród za nowy sezon misji osobistych, które będą dostępne w przyszłości.

Kolejnym tropem świadczącym o „psikusie” deweloperów może być nazwa samej kampanii – „Second Campaign: Firestorm”. Taki kryptonim nosiła właśnie kampania z misjami na T22 śr.


Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

47 komentarzy

 1. T pisze:

  Fajnie by bylo przytulic t22 oby wprowadzili

 2. JANUSH pisze:

  Miałem dostęp do ostatniego dnia tej piaskownicy i faktycznie była tam niedostępna misja na jakiś czołg. Niestety nie pamiętam jaki. Po kliknięciu w to okienko, które powinno otworzyć menu misji, nie chciało się nic wczytać. Było tylko okienko z obracającym się kółeczkiem. Serio, nie żartuję.

 3. iBlackLagoon pisze:

  Misje osobiste powinny być zakazane dla graczy z klanów.

 4. Cyferka pisze:

  Czy tylko ja mam taki problem, że mam zrobione 3 klasy pojazdów. W jednej mi brakuje 15. misji (którą już pominąłem za rozkazy z poprzednich czołgów) a całej jednej klasy (nie grałem lajtami na 260) nie mogę pominąć ostatniej misji (źadne misja od 1 do 15 nie jest zrobiona). To jest bug czy to tak ma być?

 5. gustaw1193 pisze:

  proszę podajcie jak można włączyć w grze odznakę za misje osobiste

 6. ... pisze:

  jak można włączyć w grze odznakę za misje osobiste?

 7. lajt pisze:

  8 rozkazów poszło się jebać, bo same się wykorzystały na 15 misje z lt na stuga i 15 misje lt z t28 htc HAHA jakim cudem WG jakim?!

 8. Zgred pisze:

  Czy,po dzisiejszej aktualizacji,też nie możecie wejść na serwery,czy tylko u mnie jest problem,przerwa miała być do 9.30,a jest 12.30

 9. Zgred pisze:

  Przepraszam,ale po dzisiejszej aktualizacji nadal nie można wejść na serwery,też tak macie,czy tylko u mnie jest problem?

 10. Nonerff pisze:

  Oddajcie stara Godzillę ********** z Wg. W dupę sobie wsadźcie znerfiony okrojony z podstawowego atutu złom.

 11. Bohdan pisze:

  Pytanie. Co z pierwszym sezonem MO? Zostaje? Chodzi mi o graczy którzy nie odblokowali jeszcze wszystkich podjazdów, czy nadal będą mieli taką możliwość.??

 12. Anonim pisze:

  No ***** tyle czekam na nowe misje.osobiste a tu dają t-22 śr (mam t-22 śr i obj 260 w garażu )

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.