World of Tanks – ewolucja grafiki

W serwisie YouTube pojawił się filmik, który w prosty sposób, ale też i bardzo ogólnikowo, pokazuje ewolucje grafiki w World of Tanks. Warto zobaczyć, jak zmieniała się nasza ulubiona gra:


MiqT

Gracz, amator dobrej animacji, kina wszelkiego, smacznej książki oraz… wieczne dziecko. Człowiek lubujący się w ciekawych dyskusjach, często idący na przekór wszystkim. Posiadacz bardzo specyficznego poczucia humoru, dzięki czemu skutecznie segreguje grono swoich znajomych. A tak ogólnie to misio do rany przyłóż.

6 komentarzy

 1. VivekPL napisał(a):

  Polemizowałbym z dwoma ostatnimi słowami :p

 2. Margoch76 napisał(a):

  3:27 See you again {*} WTF E100

 3. Grzybek napisał(a):

  co i tak nie zmienia faktu że gra jest coraz gorsza bo jej mechanika jest psuta co kolejny patch. Graficznie spoko ale grafika to nie wszystko

  • Kisiel napisał(a):

   Jeżeli tak Ci się nie podobają zmiany to nie wysilaj się, żeby przy każdym newsie, nawet takim pozytywnym jak ten płakać w komentarzach, że „nie warto już grać, ta gra umiera nie polecam”. Skoro strona, w którą idzie wargaming tak bardzo Ci się nie podoba to rzuć WoTa w cholerę i miej gdzieś wszystkie informacje. Tak będzie lepiej i dla Ciebie i dla innych użytkowników forum, którzy nie będą musieli szukać konstruktywnych komentarzy wśród tony płaczu.

  • nofatchx napisał(a):

   Najpierw poznaj tą mechanikę, a dopiero potem krytykuj… BTW, podasz jakieś przykłady „psucia mechaniki”, czy się nie będziesz jednak na siłę produkował?
   Takie pieprzenie dla samego pieprzenia, nie ma nic konstruktywnego do dodania, ale zawsze można wrzycić stary, sprawdzony „szlagier” typu: „wincyj premek”, „zepsuty mm”, czy coś o „goldammo”, albo artylerii.

 4. 1221 napisał(a):

  XD lolllolololol

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.