9.19 – ulepszenia interfejsu

Tym razem o ulepszeniach interfejsu. Oficjalnie z portalu WoT 😉


Od pewnego czasu otrzymywaliśmy sporo opinii na temat interfejsu misji bojowych i pracowaliśmy nad jego poprawieniem tak, by niósł więcej informacji i oszczędzał Wam niepotrzebnego nawigowania po jego opcjach. Począwszy od 9.19, bieżące i przyszłe misje, wydarzenia i nagrody do zdobycia w nich możecie przeglądać w nowym ekranie „Misje”, gdzie wszystkie informacje są logicznie poukładane w trzech zakładkach. Zajrzyjmy do każdej z nich!

Misje

Znajduje się tutaj lista misji bojowych, które możecie ukończyć raz lub kilka razy, pogrupowanych w zestawy zgodnie z kampanią lub sekwencją misji, do których należą.

Nawigacja: Wybór zestawu otwiera kompletną listę powiązanych misji bojowych wraz z ich warunkami i informacją, ile razy możecie je wypełnić. Kliknięcie LPM na warunkach wyświetla listę pojazdów pasujących do tego zadania. Jeśli chcecie przeglądać warunki powiązanych misji bojowych, możecie robić to tutaj, aż się na którąś zdecydujecie.

Wydarzenia

Druga zakładka zawiera maratony misji. Potrzeba trochę czasu, by wypełnić te serie zadań, ale są zdecydowanie warte wysiłku. Sukces w nich da Wam wartościowe nagrody warte wspomnień. Przypomnijcie sobie tylko to marcowe polowanie na T25 Pilot.

Nawigacja: Wybierzcie wydarzenie, aby zobaczyć pełną informację. W górnej części ekranu znajdziecie daty jego rozpoczęcia i zakończenia wraz z opisem nagrody i warunków, które trzeba spełnić, by ją zdobyć. Znajdzie się tam również informacja o rekompensacie, którą otrzymacie, jeśli jesteście już w posiadaniu nagrody. Niżej znajdziecie warunki aktualnie dostępnych misji bojowych. Kliknięcie ich LPM otworzy menu pojazdów dostępnych do wypełnienia misji.

Szukanie dla wybranego pojazdu

Jeśli macie sporą kolekcję czołgów i wyszukanie która misji pasującej do określonego pojazdu staje się kłopotliwe, przejdźcie od razu do trzeciej zakładki. Znajdziecie tam zestawienie wszystkich zadań aktualnie dostępnych dla wybranego czołgu. Jeśli chcecie sprawdzić inny czołg, po prostu zmieńcie go w tej samej zakładce.

Oferty specjalne

Od dawna prosiliście o dodanie zakładki „Promocje” na ekranie „Zbrojownia” i teraz spełniliśmy Wasze żądanie. Gdy tam przejdziecie, zobaczycie informacje o trwających ofertach specjalnych i wyprzedażach okresowych. Wybierzcie tą, która się Wam podoba, by sprawdzić szczegóły, a potem ewentualnie dokonać zakupu.

Mamy nadzieję, że dzięki tym zmianom w interfejsie Wasze doświadczenia w grze będą lepsze oraz że nawigacja przez opcje gry stanie się łatwiejsza. Wpadnijcie na nasze fora, by podzielić się uwagami o nich lub o każdym innym elemencie, który Waszym zdaniem wymaga przerobienia. Pomoże to nam zaplanować kolejne aktualizacje, które wprowadzamy, by interfejs stał się bardziej bezpośredni, zrozumiały i łatwiejszy w użytkowaniu.

Ź: Portal EU


Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

7 komentarzy

 1. Niezadowolony napisał(a):

  Najgorsza aktualizacja jaka wyszła ,plutony na 20 bitew losuje cały czas na samym dole ,popisali się jak zwykle ,moja ocena w skali od -10 do +10 to :-10 ,a 9.18-moja ocena 10 bardzo dobra aktualizacja do pierwszej microłatki,najlepsze losowania jakie kiedykolwiek były ,ale tak jest co jedno naprawią to drugie muszą koniecznie popsuć ….

 2. Bruno napisał(a):

  Gram od 2013 i chyba w ciągu całej mojej przygody z grą, użyłem może ze 3-4 razy zakładek zbrojownia i sklep. Dla mnie są kompletnie nieczytelne i do niczego nie potrzebne.

 3. Ogon napisał(a):

  Misje dla lightow i czołgów średnich na zniszczenie 3 art dalej sie nie zmieniły… Ta misja jest obecnie nie wykonalna …. ile razy na bitwe wam daje 3 arty ????? OMG

  • Pixel napisał(a):

   Hahs no 3 arty to z miesiąc temu. Kolejna impossible to dla ht, zniszczyć 2 ht 2 tiery wyżej, biorąc pod uwagę tylko 3 pojazdy na topce przy mm 3 poziomowym a dodatkowo utrudnienie, że mm i tak od zawsze maksymalnie utrudnia takie misję to porażka. Około 1,5 miesiąca czekam na okazję do wykonania tej misji i słabo to widzę.

  • Brunosh napisał(a):

   Na finałach WGL zapowiedziano zmiany w misjach. Wejdą one najpewniej w następnym patchu.

  • Oleynick napisał(a):

   No, zaraz po wprowadzeniu patcha były 3 arty co bitwę. Przegapiłeś okazję :/ ale i tak teraz też dużo art jest

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.