9.19 – ulepszenia interfejsu

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

7 komentarzy

 1. Niezadowolony napisał(a):

  Najgorsza aktualizacja jaka wyszła ,plutony na 20 bitew losuje cały czas na samym dole ,popisali się jak zwykle ,moja ocena w skali od -10 do +10 to :-10 ,a 9.18-moja ocena 10 bardzo dobra aktualizacja do pierwszej microłatki,najlepsze losowania jakie kiedykolwiek były ,ale tak jest co jedno naprawią to drugie muszą koniecznie popsuć ….

 2. Bruno napisał(a):

  Gram od 2013 i chyba w ciągu całej mojej przygody z grą, użyłem może ze 3-4 razy zakładek zbrojownia i sklep. Dla mnie są kompletnie nieczytelne i do niczego nie potrzebne.

 3. Ogon napisał(a):

  Misje dla lightow i czołgów średnich na zniszczenie 3 art dalej sie nie zmieniły… Ta misja jest obecnie nie wykonalna …. ile razy na bitwe wam daje 3 arty ????? OMG

  • Pixel napisał(a):

   Hahs no 3 arty to z miesiąc temu. Kolejna impossible to dla ht, zniszczyć 2 ht 2 tiery wyżej, biorąc pod uwagę tylko 3 pojazdy na topce przy mm 3 poziomowym a dodatkowo utrudnienie, że mm i tak od zawsze maksymalnie utrudnia takie misję to porażka. Około 1,5 miesiąca czekam na okazję do wykonania tej misji i słabo to widzę.

  • Brunosh napisał(a):

   Na finałach WGL zapowiedziano zmiany w misjach. Wejdą one najpewniej w następnym patchu.

  • Oleynick napisał(a):

   No, zaraz po wprowadzeniu patcha były 3 arty co bitwę. Przegapiłeś okazję :/ ale i tak teraz też dużo art jest

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.