Aktualizacja 1.69 „Regia Aeronautica” już dostępna!

 

Nowa aktualizacja 1.69 „Regia Aeronautica” właśnie zawitała na serwerach, dodaje ona szóstą nację do gry War Thunder – Włochów. W drzewku rozwoju tego kraju znalazło się aż 35 nowych maszyn, ale to nie wszystko – dodatkowa zawartość to również nowe pojazdy i samoloty dodane do już istniejących krajów oraz nowa mechanika związana z granatami i zasłonami dymnymi. Dodano też wsparcie dla konsoli PlayStation 4 Pro.

 

Kiedy rozpoczną się zamknięte testy włoskiego lotnictwa i jak będą wyglądać?
 • Włoskie drzewko będzie otwarte od samego początku dla osób, które zakupiły paczki bądź zostały Testerami (poniżej dowiecie się, jak nim zostać). Wraz z przebiegiem testów gracze otrzymają możliwość badania kolejnych poziomów. Pełna lista maszyn zostanie opublikowana podczas premiery aktualizacji.

Jak zostać testerem?

 • Sposoby na zdobycie statusu Testera zostaną podane w najbliższych dniach, lecz już teraz możesz zakupić jeden z zestawów przedsprzedażowych, w skład których wchodzą unikalne bonusy.

Kilka włoskich maszyn jest już w grze. Co się z nimi stanie?

 • Pozostaną na swoim miejscu dla graczy, którzy je zakupili. Wszelkie postępy zostaną zachowane tylko dla nich. Dla nowych graczy znikną z niemieckiego drzewka i pojawią się we włoskim.

Czy zestawy będą dostępne w sprzedaży później?

 • Pozostaną przez pewien czas, aczkolwiek unikalne bonusy nie będą już dostępne.

 

Szczegółowe informacje o nowej zawartości znajdziecie tutaj.


2 komentarze

 1. myszkieter napisał(a):

  „Włoskie drzewko będzie otwarte od samego początku dla osób, które zakupiły paczki bądź zostały Testerami (poniżej dowiecie się, jak nim zostać). ”
  (…)
  „Sposoby na zdobycie statusu Testera zostaną podane w najbliższych dniach, lecz już teraz możesz zakupić jeden z zestawów przedsprzedażowych, w skład których wchodzą unikalne bonusy.”

  Bełkot, czasem mnie jeszcze zaskakuje umiejętność takiego lania wody.

 2. Rob. napisał(a):

  z nowości dodano również tryb PvE dla czołgów. Uwaga – kompletna porażka. Nie radzę próbować …..

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.