Tryb komiksowy w World of Tanks

W świecie konsolowych czołgów pojawił się nowy event, związany z wypuszczonymi niedawno komiksami serii Roll Out. Wydarzenie to polega na zmienieniu grafiki gry na „bardziej komiksową” plus dorzuceniu kilka bonusów z wiązanych z konkretnymi czołgami.

Więcej o samym wydarzeniu dowiecie się z filmiku PijanegoCzołgisty:


MiqT

Gracz, amator dobrej animacji, kina wszelkiego, smacznej książki oraz… wieczne dziecko. Człowiek lubujący się w ciekawych dyskusjach, często idący na przekór wszystkim. Posiadacz bardzo specyficznego poczucia humoru, dzięki czemu skutecznie segreguje grono swoich znajomych. A tak ogólnie to misio do rany przyłóż.

9 komentarzy

 1. Anonim napisał(a):

  Co to kurwa jest?!Można to jakoś wyłączyć

 2. SeBa napisał(a):

  do dupy ta aktualizacja

 3. Anonim napisał(a):

  Na CH… to wstawiacie jak film nie działa?! To już któryś raz z kolei jak nie działa podlinkowany film! Więcej takich artów i już niżej spaść nie będziecie mogli…

  • MiqT napisał(a):

   tak, dno i wodorosty! Wina Tuska! A wystarczyło zgłosić problem w kurtularny sposób :).

   • Anonim napisał(a):

    Chłopie, powariowałeś do reszty?! Wstawiacie coś i nie sprawdzacie czy działa i wszystko jest ok?!
    Dostajecie kasę z reklam to za coś ją chyba bierzecie?
    Co raz mniej poważnie traktujecie swoich czytelników i odwalacie większą chałturę… Z każdym artem ta strona staje się mniej poważna i odpycha, a szkoda bo bardzo ją lubiłem (nadal JESZCZE lubię?) i polecałem.

 4. maszynypancerne-YT napisał(a):

  Już wiadomo jest że tryb jest bardzo słaby dla graczy i teraz kombinują czy wyłączyć czy zostawić,bardzo męczy oczy i jest narzucany każdemu graczowi z góry zamiast mieć możliwość aktywacji go. Gra się fajnie ale krótko bo po 5 bitwach różnie ludzi reagują,jednym zbiera się na wymioty,innych głowa boli a innych bolą oczy,należę do tych ostatnich.

 5. Plum1973 napisał(a):

  Tryb.komiksowy robi furorę.
  Takiej ożwionej dyskusji na.naszym zabiedzonym polskim forum to jeszcze nie pamiętam.
  Poziom „wkurwu” naszych graczy przekroczył bezpieczny poziom i implodował, co tam się wyrabia, admini zamykają topic’ki i proszą uprzejmie co by się od nich odwalić.
  WG West pewnie chciało dobrze a wyszło jak zwykle, jeszcze ze dwie takie akcje i WoT console będà równie popularne jak Warplanes na PC Windows, już teraz graczy kilka tysięcy na.serwerze EU i na bitwy nieraz się czeka parę minut (w tzw.dziwnych godzinach).
  Awantura na.4 fajerki.

 6. rozgniewanyPOLAK napisał(a):

  jak zwykle film nie działa ;] niestety robi się to standardem w artykułach na tej stronie
  nawet nie wiecie jak mnie to martwi bo strasznie wam kibicuję !!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.