World of Tanks w 2017 roku!

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

13 komentarzy
Anonimowo

jak zarejestrować sie na mistrzostwa???

Waldek

Bo Wg kladzie lache na wszystkie mody np jak MBott kasa sie liczy a nie pojedynczy gracz kupa ludzi gra na czitach i nic z tym nie robia hehe i ich smieszne odp . przepraszamy staramy sie cos usprawnic masakra ostatnio serwery EU 1 EU2 sie wysypuja i co masz premke tracisz kase bo nie mozna wejsc np. przez 2 godzi i wali ich to wazne ze kasa im wplywa zero rekompensaty zal az w to juz grac

wot

No ale grac trzeba jak sie lubi

Anonimowo

witam . mój syn gra w WOT co roku jeżdzimy na mistrzostwa , czy cos już wiadomo kiedy i gdzie się odbędą mistrzostwa w 2017 ? pozdrawiam

symp

Fired Earth Music – We Are Strong

misza

Jakby rzeczywiście coś z cheatami chcieli zrobić to by zwyczajnie gra padła tak to jest rozpowszechnione.. podobne do raka z przerzutami (nikomu nie życze). Jedynym lekarstwem jest zgon.. coraz mniej fun’u z gry ale da się grać 🙂

Kk2

Przyszłość WOTa jest dość niepewna, ludzie mają dość pro cheaterów na aimbotach, pokazywaniu uszkodzeń na mapie i innych syfach.
Cheaty zabijają tą grę, a WG udaje że coś z tym robi…

Steam_tank

jeśli zabiją to tylko zniechęcają do gry jakiś kawałek z 1% graczy bo mimo wszystko sporo osób w grę gra i sporo wraca 🙂 a co do CHEATÓW to nie spotkałem się ani nie widziałem aby ktokolwiek używający modów które wymieniłeś wygrał sam przeciwko 15 graczom 🙂 gracze się zniechęcają wyłącznie przez porażki wynikające z faktu że ponad połowa graczy nie ogarnia tej gry na takim poziomie aby zrobić swoje i coś ekstra w każdej bitwie 🙂 co do gry mam nadzieję że nie nastąpią radykalne zmiany w grze

Stefan

Same cheaty nie dadza Ci tak na prawde niczego, kiedy nie ogarniasz gry. Co Ci po aimbocie i innych rzeczach kiedy stoisz np jak pi… na srodku mapy?

Anonimowo

a co powiesz na trafienia w magazyn amunicji w odleglosci 400m, naprawiasz i znowu dostajesz a po 3 strzale magazyn wybucha i wszystko od jednego gracza

adasko

Dokladnie