Podziękowania od ERU_83 za zbiórkę funduszy

ERU_83 wstawił na forum podziękowania za zbiórkę. Oto co napisał:

 

Witam, całą społeczność AW i nie tylko;]
Na wstępie chciałbym bardzo serdecznie podziękować każdej osobie, która zaangażowała się w pomoc dla mnie i nie ważne czy to była symboliczna złotówka, udostępnienie na FB czy też 1000 zł, każdy Wasz pozytywny gest jest dla mnie miły i traktuje go indywidualnie. Dziękując nie mogę zapomnieć o Tomi7000, który włożył dużo pracy i serca, w to aby każdy dowiedział się o moim problemie, oczywiście dziękuję streamerom, youtuberom i WAM najbardziej, bo wiem że dziś moje dzieci w zimę nie zmarzną, a ja mam pieniądze na dalsze kontynuowanie leczenia, przynajmniej na jakiś czas ;] Cieszy fakt, że mimo różnic w podejściu do gry, każdy z Was ma serce do innego człowieka w potrzebie.
Część pieniędzy, a dokładnie 2800 zł zostało już przekazane na opał, wczoraj uzupełniłem leki na które wydałem 200 zł, wystarczą mi one na 14 dni ( jeszcze spora kwota z sumy która się uzbierała, będzie mi służyła na wydatki związane z lekami), kilkaset złotych przeznaczę na dentystę, niestety przed jakąkolwiek operacjom muszę mieć zdrowe zęby, aby uniknąć powikłań, ewentualnego odrzucenia narządu. Dlatego też jestem szprycowany cały czas chemią ( endoxanem ), do tego muszę brać sterydy, które wyniszczyły mój organizm, w ciągu 5 miesięcy przytyłem prawie 30 kg, teraz ważę 119 ;/, co sprawia że tylko gorzej się czuje, jestem na skraju cukrzycy, co jest dla mnie największym problemem, ale cóż taką drogę wybrali moi lekarze, choć tu akurat dobrze trafiłem ponieważ jestem pod opieką najlepszych nefrologów w Polsce, Klinika Nefrologii i Transplantologii w Katowicach na Francuskiej. Pozostały mi do wzięcia ostatnie dwie dawki chemii, po nich druga już biopsja;/ i prawdopodobnie chemia doustna…, jeśli ona nie pomoże, wtedy ostateczność, przeszczep… który jest dużym problemem ze względu na ogólny stan zdrowia;(
Wiem, że Tomi i kilka osób, szykuje coś specjalnego na przyszły weekend, dlatego jeszcze nie zamykam zbiórki, naprawdę zależy mi na każdej złotówce, przed wydaniem każdą z nich przeliczam po 10 razy i żadnej nie marnuje!

Ja jeszcze raz Wam wszystkim dziękuję, za okazane serce!!! Obym ja mógł się kiedyś każdej / każdemu z Was odwdzięczyć!

Pozdrawiam eRu!

Podajemy link, jeśli ktoś chciałby wspomóc jednego z naszych: https://pomagam.pl/pomocdlaandrzeja

Link do forum: Pomoc dla chorego czołgisty

Poniżej wrzucamy link do streamku offline prowadzonym przez Bzikersa, Spichrisa i Po1ntera:

barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.