Nowe pojazdy 9 tieru – B1 Draco i Challenger 2
B1 DRACO firmy OTO Melara to czwarta wersja B1 Centauro. To pojazd przeciwlotniczy uzbrojony w szybkostrzelne działo 76mm L/62 w nowej, powiększonej wieżyczce DRACO, która może być montowana na wielu platformach, jak pojazdy gąsienicowe, konstrukcje stacjonarne, czy – jak w tym przypadku – podwoziu kołowym. Konstrukcja uwzględnia również użycie działa 155mm, jednak nie jest jeszcze dostępna w grze.
Częściej niż rzadziej działo OTO Melara 76mm L/62 jest spotykane na różnego rodzaju okrętach, z zasady fregatach, korwetach, czy łodziach rakietowych. Włoski system uzbrojenia jest używany między innymi przez Indie, Izrael czy Tajwan. Wracając do naszego pojazdu kołowego – DRACO na podwoziu B1 jest w tej chwili oferowany na sprzedaż, jednak nikt jeszcze nie okazał zainteresowania takim rozwiązaniem.
Działo kalibru 76mm jest ładowane automatycznie z mechanizmu bębnowego o pojemności 12 pocisków. W tyle wieży i częściowo na tyle pojazdu na załadunek czeka 12 takich magazynków. Mechanizm ładujący pozwala osiągać szybkostrzelność skuteczną na poziomie nawet 80 strzałów na minutę. W grze czołg również będzie posiadał 12-strzałowy autoloader, podobny do tych stosowanych w działkach automatycznych, jednak z dłuższym czasem przeładunku między magazynkami niż w rzeczywistości. Działo wspomagane jest przez zaawansowany system radarowy i kontroli ognia, pozwalający na precyzyjny ostrzał nawet na dużych dystansach i kontrolowanie pocisków kierowanych radiowo typu DART, które potrafią dostosować trajektorię lotu w celu maksymalizacji celności. W ręce graczy trafi także ulepszone działo 76mm STRALES w formie ulepszenia maszyny.
Mimo, że w rzeczywistym świecie B1 DRACO to pojazd przeciwlotniczy, w grze będzie sklasyfikowany jako opancerzony pojazd bojowy. Pojazd jest lekko opancerzony, wieża posiada ochronę na poziomie STANAG 2 (oznacza to ochronę przed ostrzałem do kalibru 7,62 z broni ręcznej i porównywalnych). Z drugiej strony duży wpływ na zdolność przetrwania na polu bitwy ma ulepszony system stawiania zasłon dymnych i świetna mobilność, zapewniana przez 520-konny silnik Iveco.
Challenger 2, inacze BAE Systems Land & Armaments FV4034 to szczyt brytyjskiego przemysłu czołgowego, ostatni do tej pory i najbardziej zaawansowany czołg podstawowy kiedykolwiek wyprodukowany w Anglii. Charakteryzuje się niesamowitą wytrzymałością idącą w parze z potężnym działem L30A1 kalibru 122mm.
Testerzy AW mogą pamiętać ten czołg z 8 tieru, ale z powodu balansu został tymczasowo usunięty z gry i przesunięty na 9 tier. Jego fantastyczny pancerz został jeszcze bardziej ulepszony przez system TES, zawierający moduły ERA i pancerz klatkowy.
Działo zamontowane na Challengerze 2 może korzystać z pocisków L26A1 Jericho i L27A1 CHARM 3 z rdzeniem z zubożonego uranu. Mobilność zapewnia mu silnik Rolls-Royce o mocy 1200 koni lub 1500-konny diesel MTU 833. Ostateczna wersja Challengera 2 pojawi się jednak prawdopodobnie na 10 tierach z działami Rheinmetall 120mm L/55, czy nawet eksperymentalną armatą kalibru 140mm.
We stumbled over here coming from a different web address
and thought I may as well check things out. I like what I see
so now i am following you. Look forward to looking over your web page for a second time.
Now I am ready to do my breakfast, once having my breakfast coming
yet again to read more news.
Regardless of if the price is little high until it is underneath 100 USD.