O nas

DSC_5248 (Large)

Rykoszet – historia prawdziwa.
 
Za siedmioma górami, za siedmioma rzekami stały sobie czołgi pomiędzy mapami…. Wróć! To nie ta bajka!!!
Minęło wiele lat od chwili gdy to się wydarzyło. Księżyc już z milion razy wschodził i zachodził, a świat zmienił się po stokroć…, a raczej mapy i łatki.
Było ich trzech. Czemu zawsze trzech ?! No tak się złożyło. To nie muszkieterowie, to nie bohaterowie z piosenki Perfecktu. To gracze, zwykli prości ludzie, którzy po wypiciu soku z gumijagód wpadli na pomysł, żeby założyć portal, który skupiłby w sobie całą polską (i nie tylko) społeczność World of Tanks. Na przystawkę założyli fanpage. Z czasem jak wielbicieli przybywało postanowili założyć stronę, która zaczęła się rozwijać i żyć własnym życiem. Stwierdzili więc, Ojcowie Założyciele, że dobrze by było mieć jeszcze kilku współpracowników do tej całej imprezy. Osoby, które pomogą ten bałagan ciągnąć dalej. Tak załoga się rozrosła. W między czasie pojawił się WoWS i dodatkowe obowiązki informacyjne z tym związane. I w ten sposób skrystalizował się dzisiejszy skład redakcyjny.
Każdy z nich to wybitna indywidualna jednostka, która ma 1000 pomysłów na minutę i czasami za każdym z nich ciężko nadążyć.Szczęście w nieszczęściu, że wszyscy pracują z dala od siebie. Wiecie co by było gdyby w jednym pojemniku znalazłby się proch i ogień ? Takie zagęszczenie indywidualistów w jednym pomieszczeniu mogło by skutkować nawet wybuchem III Wojny Światowej, a przynajmniej nową wojną o niepodległość… Nie raz dowcipy i docinki latają nisko (ze względu na ich ciężar gatunkowy), a cięte riposty rykoszetują od ścian jak w Mogadiszu, lecz dzięki temu efekt końcowy jest zawsze idealny. Dobór składników od każdego odpowiedni, a cała treść idealnie doprawiona i łatwa do przełknięcia. Czasami któremuś zdarza się przesolić tą zupę, którą wspólnie gotujemy lecz dzięki Wam, nasi drodzy czytelnicy, cały czas idziemy do przodu. Barula wszystkich godzi, Bin4r opiernicza, Zuru z Lexem prowadzą wojnę podjazdową, MiqT dogryza wszystkim po równo, ale dzięki temu, jesteśmy jedną wesołą rodzinką ze wspólną pasją, którą Wam chcemy przekazać. Dzięki za Wasze wsparcie I wiarę w nas, dzięki temu, chce nam się nadal działać!