Prace konserwacyjne w dniu 11 czerwca

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

11 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
niezbanowany gracz

Ostatnio coś kupiłem to było kilka miesięcy temu … po 2 to w tych godz śpi się 😛

Anonimowo

Czyli do 15 będą serwery RIP

markos

Polska język , trudna język ?

Anonim

Jak ktoś pisze szybko na telefonie, to może popełnić błąd. Znalazł się polonista za 5zł.

polski_pocisk_2017

Czy to oznacza zmiana sklepu za obligacje?!?🤔

Kubatura

Raczej nie. CDC-ek ma zniknąć ze sklepu w grze. Być może o to chodzi.

Anonimowo

Nie, on mial zniknac z drzewka a nie sklepu wiec nie potrzebna do tego takie cos. Kiedys byla mowa o aktualizacji pojazdow za obligacje w czerwcu. Mialo to byc co pol roku wiec prawie teraz pora… A potem na swieta

NigdySięNieDowiesz

Sklep premium a nie sklep za obligacje. Będą naprawiać błędy itp…

Anonim

„Sklep w grze i premium” czytanie ze zrozumieniem.

Bobik

Czytajcie ze zrozumieniem. Sklep w grze i premium. W zakładce sklep w grze są m.in pojazdy za obligacje. Zmiany są możliwe. Zwłaszcza, że wchodzi nowy patch. Jutro się dowiemy.

polski_pocisk_2017

Ok tak tak byczq… Nareszcie ktoś kto umie czytać ze zrozumieniem