Czarny rynek: BT-SV – aukcja № 14 / 14
Czarny rynek, dzień 8:
- Pojazd: BT-SV
- Cena minimalna: 10.000.000 kredytów
- Sztuk: 5.900
Zasady aukcji są dosyć proste:
- Jedno wejście z ustaloną ilością danej waluty ( Kredyty albo Złoto), oraz limitowaną liczbą ofert na aukcji.
- Obstaw tyle, ile jest w stanie zapłacić. Po obstawieniu, dana wartość zostanie zabrana z Twojego konta.
- Targuj się i edytuj swoje obstawienie tyle razy, ile chcesz.
- Na końcu danej akcji, każde obstawienie jest zamrażane.
- Gracze, których obstawienia były na X liczbie najwyższych pozycji wygrywają.
- Wygrani otrzymują przedmiot z danej aukcji, a reszta dostaje zwrot tego, co obstawili.





2 bitwy i M wpadła nie jest źle 😉
Powiedz to dziewczynom w barze kazda twoja jak masz mke na btsv
jak laski w szkole się dowiedzą jaką mam penetrację będzie branie 😉
Jestem graczem pay2play i jestem zadowolony z Czarnego Rynku. Wydalem 6861 golda i zero kredek – pozyskalem CAX, T55A (dzieki rozkazom) i camo na Obj.261 🙂
dzięki „rozkazom” kup sobie słownik 🙂
Celownik liczby mnogiej: rozkazom. https://odmiana.net/odmiana-przez-przypadki-rzeczownika-rozkaz
Nie dziekuj 😉
Tobie by się bardziej przydał
a ja w d… mam ten czarny rynek , nic fajnego nie było , za tę srebro wole kupić czołgi z drzewka które mi pasują , a nie ochłapy które z łaski swojej rzucą wam to się chcecie pozabijać i bulicie za to astronomiczne sumy – bo to przecież z ” czarnego rynku „
astronomiczne sumy…. 5milionow za 8 premium to astronomiczna suma…. >?
nie czołg poziomy 2 kosztował 9.5k golda a ten bt sv 10m kredytów a ty ruczysz że 8 tier jest za 8m kredytów powinieneś sie cieszyć masz okazje kupić 8 tier nie za golda tylko kredyty
Czołg z licytacji odrazu powinieni byc w moim garazu?
Ciekawe czy przedłużą tą żenadę? Bo rok temu chyba przedłużyli. Dobrze pamiętam?
Nie. W tamtym roku dali tą samą ofertę 2 razy z błędu technicznego dlatego było 15 aukcji.
Chyba, że tak. Ale do 17 może się zdecydują bądź nie. Zobaczymy
11 baniek z groszami siadło.
Swoją drogą, niezły mam ubaw czytając niektóre komentarze. Takie pytanie na serio do wszystkich napinaczy – po jaką cholerę gracie jeszcze w tą grę, kupujecie premki, kupujecie konto premium? WoT to biznes, a WG robi co działa. Wasze narzekania nic nie dają, bo wylewacie jad, a jak rzucą defendera do sklepu, to rączki swędzą. Biznes rozumie jeden język – kasę. Poza tym, na WoTa narzekać można, bo wiele w tej grze jest do poprawienia, ale argument „poj*****ło ich” nigdy i przez nikogo nie będzie brany na poważnie, bo z konstruktywną krytyką to nie ma zbyt wiele wspólnego.
a ty PO co udzielasz sie skoro masz na to wyj…. graj chlopie i POzwl grac innym…. ave…
wyj**ane nie mam kolego. tylko nie rozumiem takiego postępowania i zadałem pytanie na serio, bo serio jestem ciekawy jaka logika się za takim postępowaniem kryje. ciekawski z natury jestem. a jeśli już coś z gry krytykuje (a robię tego dużo) to przedstawiam jakieś argumenty, takie wykraczające poza „wg je*any”. ave
a jakie ty masz prawo do krytykowania innych za krytykowanie czegokolwiek???? zyj chlopie i POzwól zyc innym…. a ciekawosc przekuj w szkole na oceny 🙂
Jeśli mi odbierasz prawo do krytykowania cudzych wypowiedzi to jakim prawem ktoś krytykuje dewelopera gry, a ty krytykujesz moje wypowiedzi? czy jak każdy napinacz wyznajesz zasadę „możesz mieć swoje zdanie pod warunkiem, że się ze mną zgadzasz”?
za oceny dziękowałem jak jeszcze do szkoły chodziłem. swoją drogą, jak chcesz z kimś dyskusje wygrać, to merytorycznie, bo wycieczki osobiste to słabe strasznie.
Widać, że pisowiec, a jak wiadomo oni swoje prawa i prawdy mają i nikt im nie będzie mówił co może, a co nie bo on uważa, że mu wszystko można a innym nic.
Dobrze napisane.
Owszem często irytuję się na tę grę a jeszcze częściej na graczy. Martwią mnie niektóre propozycje zmian, ale jak już staną się faktem to będę się zastanawiał co dalej. A czarny rynek… no cóż, tym razem kupiłem 2 przedmioty: rozkazy i BT SV (i tak raczej nie będę nim grał, ale dałem za niego 20 mln kredytów, które i tak zalegają mi w garażu więc luz). Po co się spinać. Nie ma ciekawej oferty to nie kupuję. Jest coś co mnie zainteresowało to biorę. A konto premium będę kupował bo uważam, że twórców gry należy wynagrodzić za ich pracę. Gram więc od czasu do czasu zapłacę za to co robią.
Za 10mil kupiony. Więc chętnych mało było, ale co się dziwić jak to gówno jest. Kupiłem to tylko przez pryzmat tego, że przez cały czarny rynek czekałem na dobry czołg a oprócz pierwszej ofert nic nie było. WoTa rzucam bo nie mam ochoty dalej kopać się z wargamingiem.
Przynajmniej 1/2 gier to irytacja i wywoływanie negatywnych emocji a dodatkowo ciągła presja na nowe czołgi, złoto itd. Szkoda czasu, nerwów i pieniędzy na tą grę. Życzę innym miłych chwil, ja już kończę swoja przygodę z wotem
Haha. Podaj nick. Z ciekawosci zerkne czy przestales grac, czy moze jestes zfrustrowanym 14 latkiem ktory nie wytrzyma 2 dni bez grania 🙂
Proszę Cię bardzo. Inchi91. Od razu Ci odpowiem, że 14 lat nie mam, a dwa razy tyle. Grałem dla przyjemności a nie statów, ale skoro wg co chwile coś miesza i zmienia na gorsze to nie będę dalej grać. Pewnie zaraz napiszesz coś typu „haha noob” „haha dzieciak” itd. Twoja sprawa. Ja przynajmniej mam jaja odejść jak mi coś się nie podoba a Ty będziesz pewnie dalej wyzywać i grać. Pozdrawiam.
To może być jedna z najlepszych decyzji w życiu, też się do tego zmierzam, ale jeszcze nikt nie chciał dać ponad 1000zł za wszystkie moje drzewkowe czołgi więc czekam
13 milionów i wpadł
biały kruk za 10,1 mln wlazło
U mnie za 10,2. Coś ludzie nie zaszaleli
Ja się bałem że nie wejdzie to 10.8 dałem i jest 😄
taki bialy kruk ze nikt go nie chcial 😀 smacznego