The Offspring: Styl 3D dla pojazdu 🇺🇸 TL-1 LPC

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

18 komentarzy
dabko23

ktoś wie, kiedy będzie możliwość wymiany czołgów premium na inne?

anim

Jak będzie to będzie 😀

Anonimowo

Świetny pomysł na sukces – bierzesz stary złom – czołg z pierwszego programu rekruta – T95e2 – zmieniasz go kosmetycznie i dajesz oczywiście lepsze działo , do tego zakładasz skórkę orkiestry dętej i pojazd gotowy do eventu – twórcze 😉

Terespol

lepiej … sprzedaj go za 162 pln 😛

OlegPolienin

Nikt jeszcze nie zauważył, że TankRewards znowu ruszyło? Niby bez szału, bo Pz T15, Pz S35 lub 4 dni premium (3+1), ale za to banalne do nabicia (wystarczy 22 dni z pojedynczą wygraną) choć – co kto lubi – trzeba nabijać Niemcami.

anim

Ja widziałem ale misje a raczej zdobywanie kuponów tylko Niemcami i odpowiednimi pojazdami odpowiednich tierów .. Moge się mylić a czy ostatnio nie było że trzeba grać niskimi tierami ? bo teraz to już III trzeba grać by zdobywać kupony 🙂

Akronim

tier 2 albo wyższy pisze

keerk

Graficy się przyłożyli, gdyby wywalić połowę tych zbędnych dodatków byłoby całkiem ładnie.
Czekam na wersję zespołu Lambada – banany, palmy, te rzeczy…

sSs

To jest czołg premium 8 poziomu czy jakaś 9?

Admirał_Sarin

VIII tier, premka albo specjalny.

Admirał_Sarin

Znowu dolali gówna do WOT. Brakuje kucyków pony…

Anonimowo

XD nikt ci nie kaze grac w czolgi tanki

Polish_badger

Czołgi bedzie do zdobycia w ramach eventu 8 nacji w dniach 10-19 października

Ech

A nie sam styl do czołgu?

Blady

Co to Kur*a jest. A już myślałem ze Primo Victoria to wymysł

Andrzej

Ale wiocha 🙂

Terespol

e tam dajcie Pany spokój ,po co ten lament i ferment – po to jest magiczna opcja „wyłącz elementy niehistoryczne” – i nie kole w oczy. A jak ktoś sobie zażyczy koniki pony i fallusy na masce … jego wybór Ty nie musisz tego widzieć i spisz spokojnie 😀

Anonimowo

maraton będzie w pazdzierniku na to coś jak nic .