Przygotujcie się na włoskie czołgi
Po kliknięciu w zdjęcie wyskakuje okienko z fotkami w dużym rozmiarze.
Poziom II – L6/40
Po kliknięciu w zdjęcie wyskakuje okienko z fotkami w dużym rozmiarze.
Poziom II – M14/41
Po kliknięciu w zdjęcie wyskakuje okienko z fotkami w dużym rozmiarze.
Poziom III – M15/42
Po kliknięciu w zdjęcie wyskakuje okienko z fotkami w dużym rozmiarze.
Poziom IV – P26/40
Po kliknięciu w zdjęcie wyskakuje okienko z fotkami w dużym rozmiarze.
Poziom V – P.43
Po kliknięciu w zdjęcie wyskakuje okienko z fotkami w dużym rozmiarze.
Poziom VI – P.43 bis
Po kliknięciu w zdjęcie wyskakuje okienko z fotkami w dużym rozmiarze.
Poziom VII – P.43 ter
Po kliknięciu w zdjęcie wyskakuje okienko z fotkami w dużym rozmiarze.
Poziom VIII i dalsze – automatyczne przeładowanie
Możecie używać włoskich czołgów wyższych poziomów jak czołgów oddających pojedyncze strzały lub czołgów z systemem automatycznego ładowania, co jest zasługą nowej mechaniki ładowania. W zasadzie, jest to połączenie bębna z systemem jednostrzałowym. Kiedy tylko wystrzelicie, bęben rozpoczyna przeładowanie. Im więcej pocisków macie załadowanych, tym szybciej jest ładowana pusta część magazynka. Załadowanie pierwszego pocisku trwa najdłużej, potem jest coraz szybciej. Jeśli wystrzelicie, zanim pocisk zostanie w pełni załadowany, przeładowanie jest przerywane i rozpoczyna się od nowa.
Jak można wykorzystać ten system? Oto prosta wskazówka: analizujcie, co się dzieje na polu bitwy, i dostosowujcie wykorzystanie bębna do sytuacji. Opróżnijcie magazynek, kiedy wiecie, że będziecie mieć czas na przeładowanie. Strzelajcie pojedynczo, aż doprowadzicie swój cel do stanu, w którym możecie go wykończyć z pomocą magazynka. W ten sposób możecie prowadzić ciągły ogień, a przeciwnik nie będzie znał stanu Waszego magazynka czy czasu przeładowywania. Poza tym, nigdy nie musicie się martwić o zarządzanie magazynkiem – zawsze rozpoczyna on przeładowanie zaraz po strzale. Skoro omówiliśmy już podstawy automatycznego przeładowania, przyjrzyjmy się bliżej wyposażonym w nie pojazdom.
Po kliknięciu w zdjęcie wyskakuje okienko z fotkami w dużym rozmiarze.
Poziom VIII – P.44 Pantera
Rozpocznijmy od czołgu VIII poziomu P.44 Pantera – pierwszego w tej gałęzi wyposażonego w funkcjonalność, na którą wszyscy czekaliście: bęben z automatycznym przeładowaniem.
Czołg Pantera był jednym z wariantów zainicjowanych przez projekt opracowywany podczas II wojny światowej. Prace nad tym czołgiem średnim nigdy nie wyszły poza wstępny etap projektowania.
Pojazd wyposażony jest w długolufowe działo kalibru 90 mm, charakteryzuje się dobrym nachyleniem oraz mobilnością, dzięki której może zajmować dogodne pozycje na polu bitwy. Nowa mechanika oznacza, że dobrze odnajdzie się w walce na mały i średni dystans, ale musicie uważać w walce na odległość.
Po kliknięciu w zdjęcie wyskakuje okienko z fotkami w dużym rozmiarze.
Po kliknięciu w zdjęcie wyskakuje okienko z fotkami w dużym rozmiarze.
Po kliknięciu w zdjęcie wyskakuje okienko z fotkami w dużym rozmiarze.
Jak widzicie, te wysokopoziomowe czołgi odznaczają się spójnym stylem gry, co oznacza, że postępy w gałęzi nie będą wyboiste, a umiejętności zdobyte na poziomie VIII przydadzą się Wam na poziomie X.
Avanti, Dowódcy!
Ź: Portal EU
Sorki, ale tego fake’a juz nic nie uratuje, w tej chwili reanimują świnię żeby zrobić dwa razy swiniobicie. Ale to sie nie uda.
Sory gregory.
Fiat 3000 oraz L6/40 osobiście mnie urzekły !
@Roophert
To masz zapewne dokumentacje o t110E3, podaj więc źródła. Wiesz że jest „concept” na czołg Lema. GW e100 też wymyślili na podstawie ulepszeń. T110E4, Brytyjską artę na podwoziu Conquerora, Fv 215 B.
Ja rozumiem że całą linia chińskich TD istnieje. Nic WG tam nie wyczarowało.
Otóż szukam wiele książek o pojazdach, znalazłem wiele barwnych projektów Francuskich i Włoskich ale jakoś Progetto tam się nie przewija. Więc chyba historycy włoscy to jednak głupki, bo nie zajrzeli pod kamień u ich stóp.
Sam mówisz że masz kontakty, więc na pewno dadzą Ci screeny z dokumentacją tych pojazdów. Wtedy uwierzę, bo na gębę wiary nie daje.
ja mam linki i strony o tedekach japońskich 90% procent jezdziło a 3 to były makiety i linia z tego będzie razem było tedeków 13 no chyba że wg coś od siebie dorzuci
Podaj, z chęcią zajrzę jak to 90% ich jeździło i jakoś War thunder ich w grze do tej pory nie umieścił.
@AreS Twoja ignorancja i LENISTWO jest porażające. O Projektch rodziny T110 (w tym umieszczonych w WOT E3 i E4) pisze chociażby śp. Hunnicutt (sprawdź sobie kto to, nie jest to wydajemiś jak Ty) w swoich książkach, bodajże Firepower. W tej samej pozycji umieszczony jest też concept wg którego powstał T-28 Proto. Jest to na bardzo długo przed WoT i od Lema różni się to raz, że wiekiem, dwa, że to info z niezależnego od WG źródła. GW E100 jest fejkiem, tak samo jak FV i Conqueror Gun Carriage. Gratuluję, udało Ci się trafić jedne z niewielu fejków. Istnienia lini TD chińskich nie da się jednoznacznie ustalić, ponieważ raz że bariera językowa jest ogromna, to dwa archiwa chińskie maja bardzo restrykcyjny dostęp. Przy czym uwaga… jeżeli są to fejki to podane na gotowe WG, bo w tym przypadku oni otrzymują materiały od chińskiego partnera.
Jakież to książki przeglądałeś? Elementarz o czołgach dla pierwszoklasistów, skoro wypowiadasz się o T110E3, nie znając chociażby pozycji wymienionej przez mnie? Niżej Ci napisałem, ze WG nazwy zmienia, to co jest pod postacią Progetto M40 mod. 65 w grze, w archiwach może znajdować się w kilkudziesięciu dokumentach pod szeregiem różnych określeń (daleko szukać, jakby w naszych archiwach takiego problemu nie było…). Na cóż, my też mamy historyków głupków… zobacz, co napisałem Ci niżej o WAT, czołgach Ebermana i Czerwinśkiego… pomyśl i wyciąg wnioski. Lepiej zakończ swój ignorancki wywód na podstawie „wydaje mi się”.
Idzie im znacznie szybciej niż myślałem.
X to oczywiście fake made up by WG. Paranoja.
A stwierdzasz to, ponieważ zaznaczyłeś nazwę, wkleiłeś w google i nie znalazłeś napisu „prawdziwy”. Podasz jakiś dowody dlaczego to fake?
Widzisz, ja wole skontaktować się najpierw z paroma osobami, które mogą coś wiedzieć na ten temat i miedzy innymi na takiej podstawie ocenić, a nie bo „wydajemisię”. Polecam, Piotr Fronczewski
Dlatego że brzmi to tak jak ta premka 8 poziomu. I sami deweloperzy od WG tłumaczyli się że pemkę 8 poziomu sami musieli posklejać. To dowód numer jeden.
Dowód numer dwa, to to że Armia Włoska w czasie zimnej wojny pracowała nad dwoma pojazdami; OF 40 Mk1 oraz Leone Main Battle Tank. Oba mają zdjęcia oraz dokumentację. Więc istniały. Jakoś nie przewija się tam ten Progetto, pewnie był za dobry i z niego zrezygnowali.
No to się z nimi skontaktuj. Mam nadzieje że te osoby mają wstęp do Archiwum Armii Włoskiej, bo Falathi twierdzi że tam znaleziono ten pojazd.
Czyli jednak nie zdajesz sobie sprawy, że do internetu ktoś dopiero musi wrzucić info by je tam znaleźć (samo się nie pojawi), a archiwa nie kopiują się do neta…
Ósemkę nie posklejali, a zrekonstruowali. Prosty przykład – nasz 25TP w wersji PZInż to Twoim zdaniem też fejk, bo nie ma nigdzie zdjęć, ani rysunków; jest tylko słowo pisane jakiegoś tam historyka. Gównania ta Twoja argumentacja, do opiera się na „wydaje mi się, w internecie nic o tym nie znalazłem, a znalazłem coś innego”.
Ale przecież Archiwa Włoskie to nie Archiwa Moskwy czy Watykanu ? Chcesz Mi powiedzieć że żaden fan włoskiej broni pancernej nie przeszedł się do tych archiwów, ale historycy z WG już tak ?
8 poskładali, bo wiele rzeczy brakowało. Jak mi dasz źródła o wersji PZInż to uwierzę, ale na gębę od dawna nie daje wiary.
Żródła 25TP PZInż? Wykaż się inicjatywą.
Powiedz mi, wiedziałeś coś o pracach dyplomowych dot projektów czołgów, stworzonych w WAT? Nigdzie nie ma o tym informacji, tylko jeden artykulik wspomina o czymś takim. A jednak to WG opublikowało fragment fiszki na ten temat, który po sprawdzeniu nie jest fejkiem. Najwidoczniej ŻADEN fan polskich czołgów nie zainteresował się tematem, oprócz WG. Czy słyszałes o czymś takim jak czołg Ebermana lub Czerwińskiego? NIGDZIE nie ma o tym informacji, bo tylko jeden historyk zainteresował się tematem i opublikował o nim strzępek info (drugi znany mi nie kwapi się publikacja czegoś konkretniejszego). Tak, w archiwach istotnie są materiały, którymi nikt się nie interesuje i tak, WG jak najbardziej może być pionierem w znajdowaniu rewelacji, bo im się to opłaca (w odróżnieniu do fana militariów).
Marudzisz.
Jest już dużo zmyślaków i nie powinno być dla nikogo dziwnym, że WG wprowadza takie pojazdy.
Dużo zmyślaków… tak, są fejki, ale nie jest ich tyle ile się powszechnie wydaje i nie wszystkie są stworzone przez WG. Podasz przykłady? Zobaczymy czy dobrze trafisz 😉 Ares strzelał słabo.
Nie mówię ile ich jest, tylko, że Ares marudzi i robi awanturę z niczego.
Daaamn, spodziewałem się na TX piaskowego Leoparda, tymczasem to cudo znacząco się od niego różni, MIODNIE *.* Jeszcze bardziej czekam 😀 Dodatkowo, WG na oficjalnej stronie przypomniało o polskim drzewku w 2018 r., co odczytuję jako dobry znak 😀 no nic, pozostaje grać i czekać ^^
Mnie też ich szybkie postępy napełniają optymizmem.
no no ósemka i dziesiątka są bardzo ładne ósemka ma dość ciekawe zakończenie działa to samo dziewiątka choć dziewiątka jest trochę szpetna ale ma w sobie urok pytanie jakie mają parametry pancerza bo wieże wyglądają na dość skontowane że coś tam mogą dingnąć
Parametry znajdziesz tutaj oraz tutaj.
i tak mimo iż jest ładny dla mnie piękniejszy jest stb 1
Tak myślałem że Spaghetti to będzie racja bojowa włochów 😛
https://www.youtube.com/watch?v=cE1FrqheQNI
X wygląda świetnie, bardziej mnie zachęca do grindu niż np. Szwedzi 😉
Pozostaje „uruchomić” kontakty celem zdobycia jakichś wskazówek potwierdzających prawdziwość info historycznych^^.
Żadnego info nie będzie, bo to wymył WG. Jak chcesz zobaczyć realny powojenny pojazd włoski to sobie wklep w google OF40 Mk1 MBT. Robili też wspólnie z RFN pojazd pod nazwą Leone main battle tank.
O WG Progetto nic ni ma.
Zdajesz sobie sprawę, że aby coś było w internecie to ktoś to musi tam dopiero wrzucić? Zdajesz sobie tez sprawę z tego, że archiwa przechowujące między innymi takie informacje nie są digitalizowane jak leci i publikowane, a trzeba dopiero je ręcznie przeszukać po zdobyciu wejściówki? Wydajemiś ignorant zawsze rzuci „fake” bo jak sama nazwa wskazuje „wydaje mu się”.
niektórzy po prostu nie pamiętają, że internet ma nieco ponad 20 lat…
@Przemysław, @Roophert
Zdajecie sobie sprawę że książki o broni pancernej pisze się od lat. I chcecie Mi powiedzieć że ŻADEN historyk Włoski się nie wybrał do wojskowych archiwów ? Robią tak tylko historycy z WG >? Więc Włosi to banda debili, bo nie wiedzą co mają w swoich archiwach wojskowych. Jeno tylko Historycy z WG wynajdują takie pojazdy.
T110E3, T28 Prot, E50m też były w archiwach poszczególnych państw, co ?
@AreS i właśnie pokazałeś ile warta jest Twoja „wiedza” XD Słabe 1/3. T110E3 istotnie istnieje na papierze, tak samo „concept” na czołg, wg którego powstało T28 Proto (tak, WG go „utworzyło” na podstawie rysunku z archiwów US, słaby materiał pod względem historycznym, ale nie fejk wymyślony przez WG). Słabe 1, bo chociaż E50M został opatentowany przez WG, tak nie jest to ich całkowity wymysł – zwykły E-50 ulepszony wg koncepcji Weserhütte Tigera.
Gdybyś podał T110E4 to jeszcze jeszcze, bo to nadinterpretacja WG. Pozostaje też kwestia nazewnictwa, które WG może sobie zmieniać i zmienia, bo w archiwach dany projekt może być nazwany jako XYZ 11111.
Rozumiem, że sprawdziłeś wszystkie publikacje włoskich historyków za pomocą google, że stwierdzasz, iż nikt nigdzie nie podał chociażby wzmianki o podobnym projekcie? Widzisz, ja to chciałbym najpierw sprawdzić, zamiast brnąć w „wydaje mi się”.
Większość krajów jako racje dostaje głównie coś słodkiego. U nas jest z tym problem, bo nie mamy nic takiego popularnego, ale czemu Włosi dostali spaghetti, a nie tiramisu?
Jednak spaghetti od dawna kojarzone było z włochami a tiramisu o ile mi się wydaje jest bardziej współczesne i mało osób kojarzy te dwie rzeczy
https://www.cdaction.pl/news-52776/zawartosc-urodzinowego-cd-action-042018.html
W nowym CDA (Od 6 marca) macie dwa kodziki do WoT’a, jeden zaproszeniowy, a jeden dla stałych graczy.
Więcej informacji macie pod linkiem wyżej. 🙂
Jeśli ktoś jest zainteresowany kodem zaproszeniowym, prosze bardzo.
DADY-4AXH3-YVWR2 – Ważny do 02.04.2018
Nie ma za co.
DAD2-UXATD-Z9S2T jeśli ktoś jeszcze ma ochotę na kod zaproszeniowy to również proszę