🇬🇧 Vickers MBT Mk. 3 oraz 🇨🇿 DBV-152 w kolejnym Warsztacie!

MiqT

Gracz, amator dobrej animacji, kina wszelkiego, smacznej książki oraz… wieczne dziecko. Człowiek lubujący się w ciekawych dyskusjach, często idący na przekór wszystkim. Posiadacz bardzo specyficznego poczucia humoru, dzięki czemu skutecznie segreguje grono swoich znajomych. A tak ogólnie to misio do rany przyłóż.

guest

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

17 komentarzy
Mr Leaf Master Yoda of Skun

Ktoś wie jak się sprzedały?

Tokijan

Chyba nie wszystkie, kupiłem na spokoju dbv. Pograłem 5 bitew i sprzedałem, choć musze pochwalić, wali celnie i jest dynamiczny, obrotowa wieża też robi robotę, poza tym niezłe kamo i obniżenie działa.

Elkins

Ale te czolgi beda ze skinami czy bez?

Mocarny_byczek

5mln free expa, bańkę przepalę na Vickersa

SrogaRozga

Nie wart niczego. Najgorszy.

Mocarny_byczek

Mam ten defekt, że kolekcjonuję.

uga buga

Zatem beznadziejny przypadek.

JWG

Vickers jest spoko, chociaż sam wolę zwykłego Leoparda 1 bo jest szybszy, ale Vickersa kiedyś kupiłem głównie dlatego, że podobają mi sie czołgi które rzeczywiście istniały, a to w wocie coraz rzadsze 😛

iBlackLagoon

Ja go lubię za celne działo i szybkie pociski, dobre do szybkich celów.

kilomonek

Chyba szukają pomysłu, żeby wyciągnąć zasoby od graczy. Szykują się paczki lub coś innego żeby zarobić.

iBlackLagoon

Ameryki nie odkryłeś, kulki dadzą w tym miesiącu

Grogho_Dybuk

Będę polował na Vicersa, DBV mam

Object_Moon

Tego to raczej mało kto go kupi sam mam na 7 tanków za warsztat i niemam właśnie tego vickersa i ashigaru bo uznałem że są one zupełnie nic nie wartę nawet kolekcjonersko,szkoda tylko na to aż tyle zasobów

Last edited 1 miesiąc temu by Object_Moon
Trolllollolo

Ashigaru fajnie się sprawdza na natarciach z tym dpm

Doubt_

I dlatego z brązu nie wyszedłeś xD

iBlackLagoon

Naogladaleś się youtuberów którzy nic nie znają się na czołgach i zeszmacili ashigaru, a okazał się dobry. Pamiętam maraton na progetto 46 i ebr 75, multi i inni youtuberzy niepolecali robić ich, a teraz dzieci mają mokre sny o nich.