W sumie trudno to stwierdzić czy „radioaktywny” czy „elektryczny”. W każdym razie ma trzy pestki w magazynku i pojawi się w Blitz. Na jakąś okazję? Osobiście stwierdzam, że kwiecień już niedługo i być może WG szykuje się do rocznicy wybuchu reaktora w Czarnobylu 😛
