Operacje świąteczne 2026: Duże pudełka
5 Gru, 07:00—12 Sty, 07:00
Zbliżają się Operacje świąteczne 2026: czas radości, wspaniałych prezentów i spełnionych marzeń!
Sprawcie sobie i znajomym duże pudełka, które są nieodłącznym elementem tego uwielbianego wydarzenia. Gwarantowane są 250 szt. złota w każdym pudełku i zasoby Operacji świątecznych, a do tego wyjątkowy nastrój. Dodatkowe możliwe prezenty to sześć pojazdów poziomów VIII–X, 10 stylów 3D, 15 dodatków 3D oraz więcej złota.
Duże pudełka: Nagrody gwarantowane i dodatkowe!
Za każde otwarcie dostaniecie gwarantowane 250 szt. złota, 150 losowych zasobów oraz 50 zasobów typowych dla danego rodzaju pudełka (noworoczne, świąteczne, orientalne i magiczne).

Możliwe dodatkowe nagrody
- 1,3 lub 7 dni konta premium wot
- 250, 500 lust 1000 szt. złota (oprócz gwarantowanych 250)
- 100 000 lub 500 000 kredytów
- Nowy pojazd premium poziomu VIII lub IX albo pojazd specjalny X poziomu (z miejscem w garażu)
- Nowy pojazd premium poziomu II-V (z miejscem w garażu)
- Jeden z pięciu stylów 3D
- Jeden z pięciu stylów 3D z zeszłorocznej serii dużych pudełek
- Jeden z 15 nowych dodatków 3D
- Jedna z unikalnych zwykłych dekoracji, które nigdy się nie powtarzają
Zestawy z dużymi pudełkami
Duże pudełka są dostępne w różnych zestawach. Wybierzcie rozmiar zestawu – i pamiętajcie, że 50 dużych pudełek gwarantuje wylosowanie pojazdu – być może wyszukanego pojazdu specjalnego X poziomu takiego jak BZT–70 lub Coccodrillo!
Niektóre zestawy zawierają duże pudełka wszystkich czterech typów: noworoczne, bożonarodzeniowe, księżycowe i magiczne.

Jeśli szukacie konkretnego zasobu do ukończenia zadań lub zwiększenia świątecznej atmosfery, sprawdźcie zestawy z pudełkami jednego typu.

Szerzcie świąteczną atmosferę: Podarujcie duże pudełka znajomym, aby ich święta były jeszcze bardziej wyjątkowe!
Podczas płatności zaznaczcie opcję „Kup jako prezent”, wprowadźcie nazwę odbiorcy w grze i dodajcie do prezentu opcjonalną wiadomość.
Pamiętajcie, że w Belgii – zgodnie z lokalnymi przepisami – duże pudełka nie są dostępne w sprzedaży.
Duże pudełka: Co może być w środku
Gwarantowane złoto i dodatkowe przedmioty

250 szt. złota, 150 losowych zasobów oraz 50 zasobów typowych dla danego rodzaju pudełka
Szansa wylosowania przedmiotów z listy: 85,94%

- 1,3 lub 7 dni konta premium wot
- 250, 500 lust 1000 szt. złota (oprócz gwarantowanych 250)
- 100 000 lub 500 000 kredytów
Szansa na wylosowanie dekoracji: 25%

Szansa wylosowania pojazdu VIII, IX lub X poziomu: 2,4%

- BZT-70 (Specjalny chiński HT X poziomu)
- Coccodrillo (Specjalny włoski MT X poziomu)
- Project Louis (Francuski LT Premium IX poziomu)
- TBT (Czechosłowacki HT Premium IX poziomu)
- Jagdpanzer E 90 (Niemiecki TD Premium IX poziomu)
- Stridsyxa (Szwedzki MT Premium VIII poziomu)
Szansa wylosowania pojazdu II, III, IV lub V poziomu 11,66%

- Cromwell Applique (Brytyjski MT Premium V poziomu)
- T-115 (Radziecki MT Premium V poziomu)
- Skoda T 15A (Czechosłowacki LT Premium IV poziomu)
- Rheinmetall Begleitwagen (Niemiecki MT Premium III poziomu)
- Renault R35/FCM 36 (Francuski LT premium II poziomu)
Szansa wylosowania stylu 3D: 5%
Pięć nowych stylów 3D:
- Bazyliszek (CS-63)
- Straż Przybrzeżna (BZ-75)
- Przesyłka Specjalna (Char Futur 4)
- Prawo Dżungli (Rhm. Pzw)
- Burza Polarna (Kunze Panzer)
Pięć stylów 3D z ubiegłorocznych Operacji Świątecznych:
- Kwintesencja (Vz. 55)
- Wędka (Grille 15)
- Zółw (Tortoise, kto by pomyślał?)
- Orlik (Skoda T 50)
- Pływający (M53/55, pasuje do topiących się art <3)
Szansa wylosowania dodatku 3D: 6%
- Niebiański Dzwon
- Niebiańska Skrzynia
- Niebiańskie działo
- Niebiański Sztandar
- Niebiański XunLeiChong
- Radar SCR-720
- Kamera F24
- Drewniana Bomba Mk. I
- Zdalna wieżyczka strzelnicza B-36
- Śmigło
- Ognisty Rumak
- Płonący silnik
- Reflektor
- Motocyklowy karabin maszynowy
- Torba pod siodło
Poznajcie nowe pojazdy (w tym X poziomu!)
Duże pudełka mogą Wam zapewnić łącznie sześć całkiem nowych pojazdów wysokich poziomów: cztery pojazdy premium VIII i IX poziomu oraz (po raz pierwszy w historii Operacji świątecznych!) dwa pojazdy specjalne X poziomu. Każdy z nich jest potężny i oferuje naprawdę wyjątkowe wrażenia. Każde otwarcie co 50 dużego pudełka daje gwarantowany pojazd wysokiego poziomu, a licznik zeruje się przy każdym takim wylosowaniu. Po otrzymaniu wszystkich pojazdów wysokiego poziomu otrzymacie pełną rekompensatę w złocie każdym razem, gdy wylosujecie pojazd.
Oprócz tego możecie zdobyć pięć pojazdów premium poziomów II–V, którymi też jest fajnie zagrać.
Śledźcie swoje prezenty z dużych pudełek
Wszystkie przedmioty otrzymane z dużych pudełek zostaną wyświetlone na specjalnym ekranie w kliencie gry - żebyście mogli łatwo śledzić ekskluzywne pojazdy, style 3D, dodatki 3D, zasoby, dekoracje i walutę!
Zasady rekompensaty pojazdu
Po zebraniu wszystkich pojazdów dostępnych w dużych pudełkach będziecie otrzymywać rekompensatę w złocie w wysokości wartości każdego kolejnego pojazdu, który otrzymacie, zgodnie z poniższymi zasadami rekompensaty.

Poznajcie atrakcje, podejmijcie się zadań od ambasadora Operacji świątecznych Benedicta Cumberbatcha, otwierajcie pełne niespodzianek duże pudełka, dekorujcie swoje miasteczko i wiele więcej!





































































Piekło zamarzło, zupełnie jak Rykoszet… EBR za złoto 😀
Mi tam kółkowce nie specjalnie leżą, EBRa-105 używam tylko jako „Clown-Car” do robienia misji, typu wyświeć 8 pojazdów itp. 😛
Ale każdy kto gra FL wie, że ten pojazd jest tam rakiem…
Coś tam postawie, ale bez przesady, wg tanks.gg warty jest 6100 golda, więc nie dam więcej niż 3x tyle, trzeba mieć też na uwadze że VIII tiery idą w odstawkę i kiedyś pewnie wszystkie wylądują w sklepie za obligacje xD
dziś mamy ciężki z pancerzem lodówki, zapychający jak med z penetracją na HE 160,
kto im to wymyśla
Koniec jak dali EBR na czarnym rynku to już a co tu gadać sami wiecie 🙁
Czyli co ten ebr to już mało znaczy , tylko nie pisz że ludzie nim będą robić wyniki że hoho jego czas świetności przeminął jest tylko reliktem zamierzchłych czasów
Mam go jeszcze z maratonu i zapewniam Cię że wciąż jest dobry a nawet bardzo dobry
No to co może i jest ci co go kupią za zobaczymy za ile będzie się kurzył. Tak samo jak bz 176 mam ją i się kurzy przestałem praktycznie grać na 8 tierach po wprowadzeniu zmian przez wg w 2.0 wykastrowali premium tanki 8 tiery
To najlepszy pojazd na Frontline bo w pojedynkę potrafić odbić bazę.
No ok ile masz tej linii frontu w roku jeśli cena będzie za niego w złocie max 15 tysięcy to spoko za 50 tysięcy golda bym go nie kupił
fakt że można podjechać świecić bazę lub przelecieć i przeżyć jak przeciwnik mniej rozgarnięty, był czas, że każda klanówka czy random zaczynała się pojedynkiem na batchaty później ebry, a teraz mamy tyle niszczarek że brakuje miejscówek w krzakach
Warto mieć na uwadze, że jest sztywny MM odnośnie kołowców, jeżeli wybierasz EBR-a, w przeciwnym teamie też musi być kołkowiec, czyli w tym wypadku najczęściej to będzie Lynks 6×6, przez co czasami dłużej sie czeka na bitwę…
No ale kółkowiec to „czołg lekki” więc nawet w obecnym MM który r***cha VIII tiery, zawsze jakoś sobie poradzi. Kiedyś czołgi lekkie VI tieru rzucało na dychy i ludzie jakoś grali 🙂
Mam ebra i nim nie gram, ani jakiś super ani wielkiej zabawy nie mam. Gorzej że będzie teraz pełno małp latających bez składu i ładu po mapie.
chłopaki się zesrali jak się dowiedzieli jaki syf jest z wargamingiem.
trochę za ostro, ale te karabiny maszynowe, pestki po 750-1000 dmg, od lat wielu pierwszy raz nie miałem takiej weekendowej passy, chyba tylko dlatego że jest zbyt zimno
Nie zesraj się tym wynkiem
Chodzi o to, ze ostatnio gram tylko w weekendy, własnie kurier przywiózł nowy rower stacjonarny więc i to się zakończy, WG zamienia WOT w jakiś crossout czy fortnite, wyścigówki, serie po 1,5 dmg, co z tego że przegrzejesz, jak przeciwnik traci lufę, jeszcze tylko natarcie daje odrobinę przyjemności, ale jak wpuszczą aresy to i to zniknie
Na logikę ta przecież stworzone przez sztuczną inteligencję te 11 tiery i to przypomina z rodem filmów akcji need for speed mi ogółem chodzi o te kołowce to śmiech na sali z brokatem kupy. Mi odpowiadają te linia frontu i natarcia bo gram pod funu i dla chilu no stress and worries
w czasach świetlności na rykoszet wchodziło pewnie po kilka tysięcy osób na dobę, teraz gdy gra chwyta się brzytwy i rozdaje dyszki za darmo, ogólnie nie jest w najlepszej kondycji to wchodzi pewnie kilkaset, może nawet kilkadziesiąt osób xD nic dziwnego że chłopakom odechciało się robić wpisy skoro głownie zarabiali na odwiedzinach, czyli reklamach.
Przecież tu nie masz reklam inteligencie
Z tego co pokazywały popularne narzędzia, to całkiem niedawno było bodajże 160 tys. unikalnych użytkowników miesięcznie.
Dokładnie, Simlarweb jeszcze kilka miesięcy temu pokazywał ponad 150 tys. UU. Wystarczyło dać adsense i można było na tym serwisie zarabiać, ale widocznie twórcy tego nie potrafili.
Ale jesteście głupi. Takich stron jak rykoszet w różnych językach jest conajmniej kilka. Wzystkie stoją. A dlaczego? Bo jak co roku WG nie rozdzieliło budżetu reklamowego. Właśnie z tego się rykoszet utrzymywał, mimo że zawsze twierdzili co innego. I własnie dlatego wszędzie pojawiały się te same „przecieki”.
Myślenie nie jest Twoją mocną stroną misiu kolorowy
w twoim przypadku 'myślenie’ jest anihilacją
Status **** – obsrana. Status mózgu – nie znaleziono. Coś jeszcze można o Tobie powiedzieć?
Idź jutro do mięsnego i kup 10 deko ptasiego mózgu. Będzie to znacznie więcej niż to co masz obecnie pod deklem pajacu.
Rozumiem, że rada z życia wzięta? Tobie to nie pomogło. Może i wg Ciebie jestem pajacem ale to Ty się zesrałeś, że ktoś inny ma racje.
A jutro w sklepie za obligacje pojawiają się m.i. Char Mle 75 i Somua SM, czyli znowu – każdy kto kiedyś kupił te czołgi został frajerem 🙂 Chociaż Somua to stary i złomiasty czołg, ale liczyłem że jakies buffy dostanie, teraz to zapomnij.
RYKOSZET UMARŁ ????????????????????????????????????????????
nareszcie tyle lat na to czekałem
Mnie i tak rozwalił jeden z tych kopiuj-wklejaczy pod jednym z postów. Na komentarz czemu tak rzadko coś publikują on odpowiedział, że robią to za darmo i w wolnym czasie i jak ktoś chce to sam może przyjść do rykoszetu. Chłop spłakał się pomimo, że sam zgłosił się do takiego projektu xd Po takich akcjach to szacunek spada do serwisów. Chociaż w Wota już prawie nie gram to czasami wchodziłem ale ta odpowiedź bardzo mnie rozbawiła.
Ogólnie to ciężko mu się dziwić. Bo kto by wkładał energię w jakis schyłkowy projekt dodatkowo słuchając kogoś takiego, co mu mówi o płaczu, a sam nie kiwnie palcem w ***** żeby to poratować. Była szansa niczego nie pisać..
XD
Szanowni Panowie Oficerowie,
W tym roku (dla czepialskich oczekujących dokładności wypowiedzi – w okresie grudzień 2025 – styczeń 2026) po raz pierwszy udało mi się NIE kupić ani jednej dużej paczki/ skrzyni/ pudełka świątecznego!
Wiem, że dla Was to nic, ale dla mnie, to mega zwycięstwo nad samym sobą! Zawsze sobie obiecywałem, że nie kupię, a potem ulegałem, a w tym roku (w tych operacjach) wreszcie mi się udało!
Pozdrawiam Wszystkich Czołgistów!
Dostaiście oferte promocyjną na paczki? Ja dostałem 24 paczki(po 6 każdego rodzaju) w cenie 25 paczek jednego rodzaju XDDDDDDDDD
Zachlali po 25 i aż do trzech króli nie otrzeźwieli moczymordy z ryko
Widzę, że serwis znowu umarł i tym razem chyba definitywnie. Szkoda.
mała strata, tu i tak wszystko było kopiuj-wklej z głównej wota
Ale komentarze można pisać 🙂
Święta święta i po świętach. W wocie można się poczuć jakby środek lata był.
B
Mam dość tej aktualizacji 2.0. Nienawidzę szaty graficznej.Lubiłem wejść szybko i zacząć bitwę….teraz jest tyle klikania,ustawiania wszystko jest niewyraźne .Nic mi nie pasuje…..wogóle prawie nie gram teraz …..czasami artą parę razy i koniec.Myślę o całkowitym odinstalowaniu.Kiedyś nie miałem serca tego zrobić z powodu postępów….teraz dali mi taki motyw duży….że już mi nie szkoda.Nie mogę się przyzwyczaić do tego co zrobili….Niby głupia rzecz….ale odrzuca mnie tak bardzo.Nawet jak nie grałem, to zawsze właczyłem wota i lubiłem sobie klikać między zakładkami.Teraz to dla mnie udręka.MENU niewyraźne ,niewygodne,bardziej skomplikowane,nie intuicyjne.Lubiłem prosty wot.Nie rozumiem czemu ONI TO WSZYSTKO PSUJĄ ZAMIAST ULEPSZYĆ.
Mam to samo zdanie o 2.0 (nie wspominając o całej reszcie rzeczy które weszły w 2.0. . .)
Mało tego, znam wielu ludzi którzy podzielają to zdanie i zwyczajnie odchodzą z WoT’a.
Przesiadłem się na WT – naprawdę polecam.
Szkoda WoT’a, niestety, ale ta gra idzie w złą stronę, a bardzo lubiłem tą grę, ale jej starą wersję do ok 2016 roku (do tego dochodzi jakiś sentyment).
Też wolałem stary garaż i stary interfejs, zwłaszcza że dokładnie po aktualizacji 2.0 we wrześniu – moja karta graficzna dochodzi do 100% zużycia, ale UWAGA – dzieje sie tak tylko w garażu, wystarczy że gdzieś wyjdę zapalić czy coś, wracam a tu komp wyje he he i to tylko we wocie tak mam.
Natomiast po odpaleniu bitwy wszystko wraca do niesłyszalnej normy.
Żeby nie było: i3-10100F i GTX 1660 Ti to może nie jest „high-end”, ale na wota do grania w ultra ustawieniach i 120 klatkach wystarcza i wystarczał aż nadto…
A teraz mi garaż „wyje” he he, wcześniej tego nie było. Oczywiście ja czasu nie spędzam w garażu, tylko w bitwie, więc da sie żyć, ale zaczyna mnie to wnerwiać.
Nie jest to wina, starej pasty, o kompa dbam i podzespoły, więc następne 5 lat powinien mi jeszcze służyć.
Ma ktoś podobny problem ? Albo też nie zwracacie na to uwagi, no bo ile w końcu można patrzeć na garaż 🙂
Masz słaby procesor i grafikę , ich czasy do wota na ustawieniach ultra już przeminęły . Mam do sprzedania i5 14400f i rtx 4060 plus obudowa Lenovo Legion z zaslilaczem z całym chłodzeniem na wszystko niby typu akwarium za około 1100 złotych okolice Wrocławia
XD, tyle tylko moge na to 🙂
tak tylko napisałem u mnie to leży a ceny szaleją za kilka miesięcy podobno będą braki z dostępnością
Co w tym zestawie za taką cenę jest sprawne ? Obudowa ? 😀
I w ogóle śmieszne jest łączenie 4060 z tak wydajnym prockiem 😀
No chyba że komp był nie do gier, to sorry 🙂
To są cześci Legion Lenovo T5 i5 14400f plus RTX 4060
nie rozumiem co ci nie pasuje do tej grafiki jest adekwatna pod ten procesor na ultra ustawieniach grasz w gry na full hd
Przeładowali garaż zbędnym badziewiem, którego nikt nie chciał, stąd wzrost obciążenia komputera. Ale spartolili nie tylko to, największym problemem są całkowicie nieprzemyślane i niepotrzebne przeróbki map, które w zasadzie eliminują z gry lekkie tedek. Mogli dać graczom wybór i zostawić stare mapy, wtedy każdy sam by zdecydował na jakich chce grać.