Prosto z Supertestu: 🇺🇸 Chrysler MTC 2TC – Zmiana parametrów technicznych

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

12 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
nerfik

Nie rozumiem… Robia 10 premke na MT 8 tieru gdzie nasz M48 Patton to totalne nie porozumienie… moze niech zrobia prenke 8 tieru type 3 heavy pod japonskie ciezkie i ciekawe po co to komu skoro 10 jest slabsza od nie ktorych 8…. Wprowadzaja za mocne 8 premium (bz176) i nie mam miejsca na dobre 10 czy jak? Robia poslkiego td ktory jiz sie nadaja do buffa a jeszcze go nawet nie ma w grze… chyba doja dojna krowe ile wlezie bez konsekwencji… zeby pozniej nie plakali ze zostana z niczym bo ten project cw slabo wyglada….szkoda ze taks sie dzieje….

Prometeusz

Na jedna modłe wygladają. Kreatywność na poziomie parteru. I do tego ta usilność urozmaicania gry nowymi ównami.

Krzysztof Kondonowicz

Ale to bedzie czołg premium? czy nowa linia TD ameryki?

Kacpi

Kiedy będzie ct?

bruh

Tyle tych premek amerykańskich MT VIII tieru, a żeby chociażby X drzewkowa była warta szkolenia na niej załogi i wbijania, a tu ****

Kacpi

Kiedy będzie otwarty ct?

arek099

Ja mam coś z internetem czy serwery WG ********o ?

Trolololo

Serwery wg są z ziemniaka

rigowany Wąs

TRASH nic nie warty! tyle w temacie

iBlackLagoon

Tak samo pisali o Progetto, Bourrasque, bo nie zagrali żadnej bitwy, a jak było nimi grane to oh ah.

DIANTHUSS

Szkoda że nie ma jeszcze modelu kolizynego tego pojazdu no i informacji o oporach dla gruntu… czołg w sumie nie wydaje się być zły – przypomina mi charakterystyką 122 TM z tą różnicą, że jest skierowany bardziej do bezpośrednich starć z innymi medami (bo nie ma wystarczająco penetracji/celności, żeby opłacała się nim wymiana z HTkami)
Koniec końców czołg jak wspomniałem nie wydaje się być zły – ale mam wątpliwości co do tego, czy można go uznać za „dobry”… jeśli po tych co by nie mówić kosmetycznych poprawkach nie wlecą kolejne które jakoś diametralnie go zmienią, raczej spodziewałbym się że będzie to pojazd do zgarnięcia w ramach któregoś z nadchodzących eventów.

jules

-10 stopni i typowa dla USA grubość pancerza na wieży będzie siała postrach na hulldownie (o ile umiejętnie będziemy chować garniec) wydaje mi się, że jak Cie nie polosuje na X to można tym fajne wyniki wykręcić na mordowni.