Sklep premium: 🇺🇸 TL-7

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

25 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Bart

Od kilku godzin już wszyscy trąbia o maratonie a naczelny portal informacyjny jak zwykle wrzuci 'newsa’ po 24 godzinach. Kiedyś ten portal działął naprawdę fajnie.

Dudu

Ja w sumie jestem.
I chętnie bym pomógł 🤔

Dudu

Aktualny 🙂

Trolllollolo

Na Domin WOT jest pokazany czołg nowy 8 tira premium, chciałem wkleić linka, ale oczywiście cenzura działa bardzo dobrze 😄

A

Zakup tego czołgu to naj…. decyzja w tym roku.

Bogver

Najgorsza 9tka premium.

Mobilność ? Kpina, nie skręca, nie obraca się, nie przyspiesza(nawet z fioletowym turbo, gładką jazdą i jazdą terenową), no chyba że go na el haluf z góry urwiska w dół spuścić.
Celność 0,40 **** nie urywa, armata bardziej kapryśna niż dziewczyna. RNG nie chętnie działa dla tego czołgu. Po poruszeniu się lub strzale, celownik na pół mapy. I trzeba czekać dłużej niż te 2,6s na pełne skupienie.
Po prostu, omijać szerokim łukiem.

Xxx

Mam i rzadko gram, jednak te min 3k da się co bitwę zrobić, nie należy do przyjemnych.

Kamil

Na to wlasnie czekaly pieniazki na koncie po sprzedazy pierscionka bylej narzeczonej, wkoncu sobie kupie IX premium!!! Pozdrowienia dla siebie!!

Wojek samo dobro

jaki zydek

Wojek samo dobro

zemnie

BZ-176_Enjoyer

Biorąc pod uwagę jakość tej maszyny, byłoby zdecydowanie lepiej gdybyś go kupił ex narzeczonej (:

Down_w_BZ-176

Już lepiej jest kupić sobie paździerz na konto i jak będzie on w jakiś paczkach to jest duża szansa, że już nam się nie wylosuje.

OOrthos

Ty jesteś głupszy niż ustawa przewiduje
Według twojego toku myślenia lepiej kupować każdy czołg jaki jest w sklepie tylko po to by później go z paczek nie wylosować XD

Down_w_BZ-176

Już lepiej kupić sobie czołg niż ex narzeczonej. Czytaj ze zrozumieniem i patrz do czego się odwołuje komentarz.

Down_w_BZ-176

dokładnie. czego nie rozumiesz ?

Firnabajt

Liczyłem że kupię zestaw „wygrany w bitwie” za 1500 zł ale za to z rng 100% win. Cóż muszę zadowolić się zestawem”gotowy do bycia do bicia”

jules

TL-7 jedna z najgorszych premek IX tieru, człowiek by machnął ręką na tragiczną mobilność i celność. Tylko, że to dziadostwo przeładowywuje tak długo, że można iść spokojnie sobie zaparzyć herbaty albo wyskoczyć na fajka.
kiedy powstawał to pewnie było tak:
-sasza, ale ten czołg jak taki powstanie to będzie bardzo słaby. Nikt nim nie będzie grał.
-i co z tego wania? zrobi się jak zawsze, damy naklejki, premium, jakieś dodatki a ludzie i tak kupią wszystko

Visimulacha

pojazd odznacza się dobrą mobilnością” – TL-7 jeździ tak jakby to była dla niego kara. Nie skręca, nie przyspiesza, po prostu zwykły muł.
„wysoka skuteczność ostrzału” – bazowa celność to 0.40, czas celowania 2.6s, czas pomiędzy strzałami wynosi 2,3s. Celownik często gęsto jest rozwalony na pół ekranu, działo jest dobre ale tylko jak RNG cię pokocha.
Ogólnie gdyby kosztował 120zł to można by się zastanowić, w tej cenie odradzam każdemu.

BZ-176_Enjoyer

Jedyna IX premium warta rozważenia to Char (dostępny tylko raz – w paczkach), no i może Chief.
Reszta to śmietniki, zwłaszcza że mieliśmy ostatnio Skodę i Dwururkę w niższych cenach, że o Burasce za trochę ponad 100 zł nie wspomnę.

Object_Moon

Jak dla mnie Strv k jest spoko

_Buffalo_Soldier

No mam Chiefa i jakos wierza przyjmuje a garnek to jak magnes.. z 700m by isu celowal to trafi. Jako ciezki na poczatku fajnie sie gralo ale tak teraz chyba jestem botem ciezkimi bo slabo nim gram.

Down_w_BZ-176

A g…o prawda. STRV K może nie jest nie wiadomo jakim kolosem na swoje tiery, ale da się tym grać, tak samo jak Chieftainem. Trzeba tylko umieć grać.

E lo

idąc tym tokiem rozumowania amx cdc też da się grać tylko trzeba umieć no nie, trzeba mówić prawdę jak to wygląda a mianowicie premki 9 nie mają takiego kopa jak 8 premium i lepiej jest wziąć i grać dobrą 8 premium niż zwykłym 9 prem.