Sklep premium: 🇨🇳 WZ-114, 🇺🇸 M4A3E8 Thunderbolt VII, 🇺🇸 Convert. Medium Tank T3

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

16 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Doubt_

Jako, że lubię szóstki i trochę zbieram premki, to powiem, że Thunderbolt mega mnie zaskoczył na plus, po opiniach myślałem, że to szrot, ale to nieprawda. Karabin maszynowy, fajny do nabijania fragów, nawet dinga. Wyżej małpy większość graczy ogarnie plusy i będzie zadowolona zapewne. Lepszy np.od dostępnego za goldy i czasem z Twitch VC.

Last edited 1 rok temu by Doubt_
MaT

Nikomu nie polecam WZ -114. To najgorszy IX tier premium, jedyne co ma to zapas HP, ale to bardziej zaleta dla przeciwników niż gracza grającego tym pojazdem. Strv-K i Chifftein P
dają o wiele więcej fun-u z gry.

Pro tip

A jeżeli już macie ten czołg to polecam full gold załadować, bo te AP są nic nie warte

Jarosław Andrzejewski

Wiadomo które czołgi będą w wierzchołku w czerwcu?

Korybut

Jutro powinno byc wiadomo

swójchłop

Biorąc pod uwagę przepustkę, to obstawiam t57 heavy i foch.

Jarosław Andrzejewski

Albo t57 i type 5 albo type 5 i foch, tyle to ja też wiem, chce wiedzieć konkretnie.

Artur Uległy

Ale do tej pory byly wierzchołki na czolgi z przepustki, najlepszy przyklad to Leopard na którego wierzchołek ze stylem z przepustki byl kilka miesiecy po zwyklym wierzcholku.

Cham

System shock wychodzi dzis. 130 zł w nieoficjalnych sklepach. Wart więcej niż 100 tych shit-WZ w ofercie 🙂

Object_Moon

Wow 3.7 sekundy czas celowania u wz

BZ-176_Enjoyer

Wbrew pozorom WZ nie jest taki zły i lepiej mi się tym gra niż takim T54, ale musisz się nastawić, że trzeba grać bardzo spokojnie. Eksperymentalny system kontroli ognia w połączeniu ze stabą i wentą sprawia, że parametry działa nie bolą aż tak bardzo, a DPM z dosyłaczem czy bez i tak jest tragiczny. Pancerz też robi robotę.
Nie jest to wymiatacz, raczej nie robi się na tym kosmicznych wyników ale można nim trzymać solidne DPG, więc i zarobki jak na IX są przyzwoite.

Cham

Nawet ktoś z IQ O nie łyknie tego szrotu. WG Ci płaci za pisanie takich bzdur?

BZ-176_Enjoyer

Kto mówi o kupowaniu? Mam go z maratonu i nie narzekam. Tych 190 zł nie jest wart i jest wiele dużo lepszych VIII (nawet w porównaniu 1vs1) które za te pieniądze można wyrwać. Ba! Za tą kasę możesz mieć 2 bardzo dobre premki. Uważam tylko, że na tym poziomie są gorsze czołgi, a odpowiednio wyposażona WZ z jako tako ogarniętym graczem potrafi być przyjemna.

Krzysiek

Ja się z tym nawet zgodzę… Wymusza bardzo konkretny styl gry, jest mało uniwersalny, trudno nim rywalizować jeden na jeden, ale swoje zalety ma… Inna sprawa, że nie tego się oczekuje od czołgu ciężkiego, nie da się tym grać jak większością ciężkich tego poziomu, ale… WG tak to sobie wymyśliło, co poradzić? Z lekkimi jest inaczej? No nie jest, tam większość nowych to czołgi, które nie spełniają podstawowej roli czołgu lekkiego, więc tutaj może być ciężki, którym się nie gra jak typowym ciężkim…

Oczywiście są czołgi lepsze, pewnie wszystkie IX premium z ciężkich są lepsze, ale czy aż tak dużo lepsze? Póki co nie ma super premek na tym poziomie (co mnie osobiście cieszy).