Aukcje na serwerze azjatyckim – Dzień 5: 🇺🇸 T54 Heavy
Dzień 5
Ostatnią ofertą w Azji jest T54 Heavy. Z uwagi na to, że nie mieliśmy innych ofert od Azji można się spodziewać, że u nas również będzie.

Informacyjnie na serwerze Chińskim Vz. 55 Gothic Warrior

Dzień 4
Przed ostatnia aukcja na serwerze azjatyckim została otwarta przez FV215b (183).
Waluta: Wolne doświadczenie
Cena wywoławcza: 175 000 ⭐
Ilość: 2 000 sztuk

W ramach ciekawostki można powiedzieć, że w Chinach jest K-91-2.

Dzień 3
Trzeci dzień aukcji w piątek, piąteczek, piątunio. Czy dzisiaj uderzy w nas to co w azje i będziemy mieli okazje na Progetto 46 z wyjątkowym stylem?
Waluta: Wolne doświadczenie
Cena wywoławcza: 150 000⭐
Ilość: 2 000 sztuk

Dzień 2
Drugi dzień aukcji na serwerze azjatyckim. Po małpim królu czas na K2. Do zobaczenia o 10 by zobaczyć co będzie u nas!
Waluta: Free exp
Cena wywoławcza: 130 000⭐
Ilość pojazdów na serwer: 6 000

Dzień 1
Pierwszy dzień aukcji, również na serwerze azjatyckim. Dzisiaj u nich 121B Król Małp. Czy u nas też dzisiaj będzie? Zobaczymy o 10:00.
Waluta: Kredyty
Cena wywoławcza: 20 000 000 kredytów
Ilość pojazdów na serwer: 3 000 sztuk





prawda jest taka ze czla ta administracja wot to rasistowskje ***** i swinje
Liczycie na free expa? No co wy. Już mieliście godzille za expa, starczy wam. Europa to wyskakuje z goldzika.
Jeżeli będzie ten amerykan na aukcji to ja odpuszczam licytacje.
Nie zbieram g… typu skórki marsy 3d na starych, tych co już są tanki, wdł mnie to głupota, godzille miałem, k-2 mam kilkanaście premek lepszych więc po co mi ?
I ostatnia renegata mam A sado maso raczej nie uprawiam a kupując gorsza VIII i grając nią na IX z X to właśnie bym robił
Czyli wielkie G… było na tych aukcjach 🙂
dajcie ta VZ i bede happy
W drzewku jest 🤔
Nie wyexpiłem jeszcze ani 1 dychy i tak musi pozostać. Wole zapłacić 🙂
Cokolwiek nie będzie mam nadzieję że jednak nie znów za expa.
🤯
Ja też czekam na vz nie pomyliłem się z vz bo na chiskim jest ciekawe ynas napewno amerykaniec
T54 H(jnia) ? Tata Renegata z gorszym DPM (serio ten czołg ma gorszy dpm od VIII premium) 😀 a jest IX, no bez jaj. I wszystkie te problemy co Rene skupione w kuble na wieży.
Znaczy ja Renegata lubię, co prawda od kiedy jeżdżą te chińskie dziadostwa z trolem to już nie jest tak fajnie, ale Rene ma tak celne działo, stabę i dobry reload, że można po włazach pruć to bez problemu.
A tu w tym T54 – nawet staba jest dużo gorsza niż u Rene i będzie też kijowo zarabiał, jak wszystkie premki IX wyprodukowane przez WG, 300 peny na kumulu też żart w obecnych czasach na HT IX, Dlatego drugi taki czołg ala Renegat, tylko że gorszy, który będzie częściej spotykał dziesiątki, które go będą łoić niemiłosiernie, mi zwyczajnie niepotrzebny.
PS: Dodajmy jeszcze „mobilność” bazowo 34/15 i otrzymujemy dramat, do którego trzeba będzie wsadzać turbo, kosztem jakiegoś modułu polepszającego kiepskie działo, a i tak będzie o 6 km/h wolniejszy, niż Renegat bez turbo.
Moim zdaniem WZ-114 bedzie miał konkurenta wreszcie, ale chinol potrafi przynajmniej solidnie przywalić 😀
raczej tak źle nie będzie
ale T54 to poziom STRV K czyli nadal za dobrze nie jest
wie ktos októrej godzinie sa oferty w chinach
na serwerze azjatyckim są o 4, w Chinach mają chyba godzinę przed
250k wystarczy? 😛
być może ale więcej niż 300k się naprawdę nie opłaca za ten czołg wczoraj grałem renegatem i porobiłem 2 godzile bo jedna strzeliła za 500 a druga za 0 a później już trafić nie mogły 😀
4k dmg na nich zrobiłem.
ps: za tyle expa to wole sobie jakiś dobry czołg drzewkowy kupić albo poczekać na coś lepszego.
W społeczności wg nie istnieje pojęcie opłacalności, ludzie często grubo przepłacają za coś czego potem i tak nie używają, wg sprytnie psychologicznie rozpracowuje graczy, którzy mają jakiś syndrom posiadania każdego pikselka
daj najpierw minimalną a potem podbijaj
nie pójdzie za tyle, był 2 razy na czarnym rynku i ludzie go mają jeszcze z drzewka
dobra, patrząc na aktualną cenę wychodzi na to że jednak się mylę
Jednak poszedł za 360 k XD
Jak za Godzillę ludzie ponad 300k dawali to nie sądzę, zależy też ile dadzą sztuk
No chyba ich pogrzało z tą ceną za czołg praktycznie nie grywalny.
Za ile jest bo ja juz go mam i nie wyswietla mi sie
175k to min
Ja nie moge totalne padło na tych aukcjach.Mam wrażenie ze pracownik ktory tworzył te oferty dostał premie od wg zeby nas specjalnie pokarać bo innej opcji nie widze xD
WG to wkurzajaca firma wiec powiem tym, ktorzy chca go miec co zrobic, mi kiedys to zadzialalo (po czarnym rynku gdzie byl za 25 milionow kilka lat temu):
Licytujcie. A jak wygracie to nie grajcie ani jednej bitwy. Piszcie do suportu aby wam oddano to co wydaliscie i zabrano czolg. Moze bedziecie musieli pisac kilka razy aby te malpiszony zrozumialy. A jak juz to zrobia, to wracajcie do obslugi klienta gdzie jest lista czolgow ktore mozna dostac z powrotem. I tam bedzie (przynajmniej u mnie byl) FV za 1100 kredek. I poproscie o przywrocenie.
Tadaaa!
bierem to 🙂