Wierzchołek drzewa: 🇬🇧 FV217 Badger i 🇯🇵 Type 5 Heavy

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

16 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
poprzewodowieczasnawybuchw

Ostatnio dostałem badgera, pattona i isa4 na wypożyczenie, badger ma taką umiejętność, że jak rywal do was strzeli i się odbije, a wy strzeliliście pestkę w niego pierwsi, to z 7 sekund przeładowania działa macie 2 sekundy przeładowania działa, polecam ten czołg.

Ultras Multiego

mówmy o tym samym wocie? może ci się coś z intuicją miesza?

Tortolini

Oo tortek będzie do kupna za 2 mln z groszami, Nice:3

hejter

Bez sensu dają wierzchołek na typa 5 H bo to jest straszny złom który przeszkadza i osłabia drużynę. Przez ten wierzchołek drzewa więcej dzbanów koloru pomidorowego będzie nim grało i póki są w przeciwnej drużynie to nie mam problemu bo to free dmg ale czasami trafiają do mojej a wtedy od takiego pojazdu zero wsparcia bo jest za wolny nie ma pancerza i działo to dramat.

grzegorz44510

wypłakaliście kiedyś nerfa to teraz męczcie się z tym gównem w teamie

misio

fajny był gdy walił po 500dmg bez skupiania po gąskach

Tadek

Pewnie wn8 spadnie , ale w końcu go wybadam aż ciary idą na samą myśl

hejter

I będziesz psuł innym rozgrywkę bo będziesz grał tym śmieciem który jest tylko obciążeniem dla drużyny.

Mańkut

Typem 5 na trollu sie przyjemnie gra pod warunkiem, że ma sie intuicję. Czołg jest w drzewku po to, żeby go zrobić i grać na randomach. Wystarczy zrozumieć, że to nie jest maus i wymaga kompletnie innego stylu gry. Wtedy można można na nim robić przyzwoite wyniki. (Tak działo 14cm jest lepsze ale 15 daje więcej funu z gry 😛 )

Raxo88

Nie warto i ten mamut japoński to jest pomyłka sobie go odpuść może był grywalny 4 lata temu ale już nie jest to jest zwykły worek do bicia i chłam ta są lepsze pojazdy od niego tym symulatorze taka prawda.

Daminaisu

No i super bo akurat lubię sobie zagrać typkiem 5 H

firik03

No proszę, akurat O-NI kupiłem

srakuten

Jak dobrze. Grudzień miesiącem robienia łatwego dmg, Oby dużo tych japońskich pudeł było w bitwach bo może w koncu uda mi sie wbic 3 moe na AMX m4 54 (aktualnie 93,9% :P)

Querty

powodzonka ♡

Lmao

Trzymam kciuki

anonimy nick

Mnie kusi go zrobić 4fun