Sklep premium: 🇨🇳 122 TM i 🇫🇷 AMX 13 57

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

6 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
biejkowski

TM 122 nie znam, bo nie mam, ale amx to jest absolutny kot. Obok E25 i AT15A, najlepszy wóz 7 trieru, nawet licząc drzewkowe. Obłędna szybkość, zarąbiście celne działo (snajperskie jak się zatrzymasz, co czasami nie jest łatwe, bo on pędzi cały czas). Przyjemność z jazdy tym wozem i fun, niepowtarzalne. No i te akcje, jak HWK 30 próbuje przeładować, a ty mu w tym czasie ładujesz 8 pestek w tył i hwk schodzi. Zapłaciłem za niego 80 PLN z klucza w black market (miałem do wyboru Godzillę, a jednak wybrałem amx) w wersji amx 1357 F i to był najlepszy zakup jaki zrobiłem w WOT. Nawet dwururka, którą też kupiłem za kasę, nie daje takiego funu. Polecam i tu cena nie gra roli.

firik03

122 TM polecam dla graczy dopiero zaczynajajcych przygodę z medami. Pancerz, głównie wieży, potrafi wybaczyć wiele błędów. Ale też ten czołg uczy cierpliwości bo DPM jest słaby przez ten pancerz i w miarę dobrą celność.

AMX 13 57, śmiesznie jest czasem wsadzić clipa w tyłek jakiejś dziewiątce, ale nie liczyłbym na to za często. Bardzo przydatny na Kopalniach by kontrować inne lighty jadące na górkę.

Czarnobylski Szabrownik

Graczom dopiero zaczynającym przygodę z medami to bym polecał t-34-85M, a nie specyficzną ósemkę. Pancerz 122TM faktycznie sporo wybacza, ale przez okropny DPM trudniej nim robić rzecz typową, dla lepiej opancerzonego meda, czyli “brawling”. Do tego lepszy jest Type59, T-44-100, Lis, 274a, czy nawet t-34-3.

13 57 to typowy fun tank i studnia bez dna, jeśli chodzi o kredyty.

Last edited 1 rok temu by Czarnobylski Szabrownik
misio

kiepsko zarabiają, szczególnie LT, nie wiem co robię niepoprawnie, ale w przypadku tego amx maskowanie mam tylko na papierze,dość szybko lajty przeciwnika wyświecają mnie w krzaczku

Czarnobylski Szabrownik

Lighty od 8 tieru często jeżdżą z “commander vision system”, więc szybciej spotują co w krzakach się chowa.

Bolko

Graczom zaczynający przygodę odradzam gry w ogóle