Prosto z Supertestu: 🇩🇪 Pz.Kpfw.KW I(r) mit 7,5 cm KwK 40 L/48

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

15 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Alefajnieeee

IMO tak właśnie powinny wyglądać premki, unikatowy, jedyny w swoim rodzaju czołg, najlepiej właśnie zdobyczny albo jako prototyp bądź eksperymentalna maszyna, albo nawet z jakimś zmienionym parametrem, tj na przykład dodatkowy pancerz kosztem mobilności, inne nietypowe dla tego modelu działo np jak niektóre t44 albo t54 prot, panthet m10 albo ten ruski Sherman.
Fajnie czasem pomarzyć 🙂

kolonoskop

Jest swietny ,ale na Wt :v

Fan

Niemiecka kv-1, oczywiście gorsza wersja

wicek

Wyglądem przypomina mi ruskiego ht…

Lol

Tylko wiesz że wiele maszyn podczas WW2 były maszynami zdobywczymi i były modernizowane przez nacje która zdobyła i później testowane w boju lub tez testowane były na nich działa np panter czy innych maszyn po to by sprawdzić czy są w stanie walczyć z czołgami wroga

wicek

Zgadza się. Wcale tego nie negowałem.

Mieciu

Fajnie by było jak by dodali Renault R40 co nasi pancerniacy używali we Francji.

Tutejszy

Kolejny czołg do paczuszek świątecznych.

Ten normalny

Kolejny powtarzający po multim

O_o

A kto to multi?

PrawdaRZ

Różnie o nim mówią, głównie wotowski guru dzieci do lat 17 i ich wzrór do naśladowania.Jest tażke wotowskim wieszczem, jak mówi, rzekomo tak się dzieje w wocie.Umiejętności nie moża powiedzieć, że nie ma bo dobry grajek z niego, ale co warto dodać potrafi też czytać dzieciom ich wunen z tabelki bo same nie potrafią.Nie wiem czego ich uczą w szkole no ale co mi tam.

O_o

Akurat wiem kto to multi:) z ironią pytałem, bo wszyscy z niego robią boga wota i chłop ma mieć jedyne słuszne zdanie. Grajkiem owszem jest bardzo dobrym, ale treści, które tworzy według mnie są najwyżej przeciętne. Może odbieram go tak z uwagi na jego docelowego odbiorcę, ale do Vdr’a czy Ded’a mu sporo brakuje. A Kamil Eater jest poza jego zasięgiem.

Ten normalny

Jego treści się ciężko ogląda bo jego target to gracz w wieku 10 – 13 lat. Z resztą po jego zachowaniu widać to doskonale

PrawdaRZ

Zgadza się 🙂

BIALAS355

ale nikt powyżej 11 lat nie ogląda multiego aby się uczyć od niego