Wersja 1.18: 🇮🇹 Controcarro 3 Minotauro – zmiana parametrów technicznych

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

12 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
ok.

jest blad, poniewaz ten czolg ma 40 a nie 50 pociskow

GitArek_2000

Niech tylko garnek zrobią weakpointem i resztę parametrów to nawet mogą przywrócić

Jopek

Napaliłem się ale widzę że będzie wielkie G na koniec. Znając podejście WG to dostanie kolejne nerfy i nie będzie do grania. E3 będzie na topie.

Czerwony_Baron

Gracze: Ten czołg ma ******** pancerz, proszę znerfcie go.
WG: Zostawia pancerz i nerfi działo + mobilność.
To samo z Kranem. Zamiast usunąć rakową cechę pojazdu, nerfią wszystko inne, tak żeby graczom tego czołgu grało się chujowo, a także graczom w przeciwnej drużynie.

kris

Typowy WG, tak samo było z artami: Gracze narzekali, że jest ich za dużo, więc WG podumał i sprawił, że stały się jeszcze bardziej irytujące dla zwykłych czołgów jednocześnie odbierając fun grania nimi 😉

anonimooo

Co to za rakowa cecha pojazdu?? Chyba nie pancerz, który jest ciężki do przebicia tylko bezpośrednio z przodu… Ale jak kran stoi z wieżą lekko obróconą, to już nie jest taki kozak 🙂

Bot

Teraz trochę lepiej u niego, i tak nie do przebicia ale nie jeździ chociaż

Jan Papaj

i choj juz nie pogram

Mme

pena na goldzie gorsza od niektorych HT, ciekawe czy dostanie jeszcze nerfa przed wydaniem

lmaonicexd

oby, dalej jest op

ok.

garnki powinny miec 250 mm i starczy

Peko

Prawy garnek ma 250mm