🇵🇱 CS-52 C w obiektywie

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

11 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Zajebiscie

Kupuje wszystko co się pojawi bo uwielbiam w to grać. CS tym bardziej że z polskiej linii będzie mile widziany w moim garazu

Gawron

“żałość w obiektywie” “nic gorszego już dzisiaj nie zobaczycie”.
Bardziej adekwatne tytuły.

john

moglbys jeszcze zdjecie swoje wrzucic to bysmy zobaczyli

Gawron

ale jesteś zabawny. Pochwal się potem ile robisz tym szrotem:) Po kolejnym w@rwie i frustracji odesłany do garażu, przypomnij sobie jak broniłeś ten złom tu na rykoszecie:)

Ten normalny

Dawaj fiolecie nick to nie jeszcze pośmiejemy że nie umiesz grać

Gawron

Co mają do tego moje umiejętności gry w czołgi. Tank jest po prostu słaby i tyle i do tego się odnoszę. Nie wiem o co wam chodzi:) Skoro Polski to trzeba chwalić? Ze statów to jest złom na miarę CS-53 i z tego się wyśmiewam. Współczuję każdemu gry tym czołgiem.

Aha i zanim ktoś wspomni o Bourrasque, że też miał być złomem.
Ja tak nie pisałem to raz. Dwa, Francuza ratują soft staty działa. Każdy przed wprowadzeniem widział, że tu może być niespodzianka. Gdyby nie ten zabieg i miałby softy typowe dla jego czasu celowania, czyli te ponad 3 sekundy to byłby też szrotem. Do czego zmierzam. Staty i w tym “ukryte” CS-52 C widzimy teraz. Niech ktoś wskaże element, który spowoduję, że to będzie dobra maszyna, albo wskażę element w którym może zaskoczyć.

Last edited 1 rok temu by Gawron
Władziu

190 peny i po temacie. Żeby miał większe opuszczanie działa niż LIS chociaż te -8, ale nie. Uszkodzenia 250, a czas przeładowania niewiele krótszy niż w LISie z tym, że LIS wali średnio za 320.Jeśli już ma ten tryb szybki to mogliby chociaż dać mu większy zasięg widzenia, ale też nie. Bez pocisków GOLD czołg gruz.

Człowiek z Lasu

Bo to wina rosyjskich szpiegów w szeregach WG, żeby ukarać Polskę za wsparcie Ukrainy… Czy jakoś tak można by pisać teorię spiskową.

O_o

Burasek też ma na podstawce 190. Też ludzie płakali przed jego wejściem, że gruz i padło i w ogóle kupa. A teraz się okazuje, że to jedna z najlepszych premek w grze. Myślę, że warto wstrzymać się z oceną, aż czołg wejdzie do gry w ostatecznej wersji.

Last edited 1 rok temu by O_o
berserk

w LPG chociaż to jest ? Bo jak nie to się całkiem nie opłaci

Człowiek z Lasu

Jak silnik z gaźnikiem to nie licz na instalacje LPG