Dziś w Superteście: 🇫🇷 Char Mle. 75

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

11 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
blitz

1500 DMG w około 5 s, i to na lighcie. No nieźle się zapowiada. Więcej broken czołgów…

Sero

Wszystko zależy od tych trzech statystyk których nie pokazali.. Kamuflaż (jeśli z kamo na załodze będzie miał >40 to mega, a jak <30 to słabo), stabilizacja ("lepsza w standardzie, a gorsza w szybkim trybie" to żaden wyznacznik) i opory gruntu.

patum

Jest! Wreszcie dodają jakiegoś lighta wysokiego poziomu! Tyle na to czekałem! A po za tym jak on wygląda XD, mam nadzieję że spoko maskowanie będzie miał

Johhny Sins

45 sec na całego klipa. Wtedy jest 6 pocisków po 250 i są one podzielone na serie po 3(2 w drugim trybie). Seria oznacza kliknięcie myszki raz a wystrzeliwane są 3 pociski, nawet jeśli chcemy tylko 1. Między pestkami w serii jest 0.4 sec. Jak już wystrzelimy pierwsza serie to jest cooldown na 3.5sec aby załadować kolejna. Wtedy znowu są wystrzeliwane 3 po jednym kliknięciu. Po oddaniu drugiej serii (6 x 250) trzeba 45 sec na pelny reload.Taki amx 13 57 na 9 tylko ze ma 400 dmg na HE. 2400 dmg na clip może być ciekawe

Tutejszy

I komu ty to dzbanie tłumaczysz, każdy zrozumiał, o co w tym wszystkim chodzi.

zaciekawiony

Wincyj magazynków

Człowiek z Lasu

ale niemieckich kurła chcę

jakaś foka

jakie ty chcesz niemieckie magazynki jak niemcy magazynków nie robili

bry

Nareszcie coś innego niż tylko hewiaki czy medy! Pojazd wygląda super ciekawie, mam nadzieję że pojawi się jako nagroda za punkty w przepustce bitewnej w przyszłym roku.

impo997

nagroda za rankedy? 😎

O_o

Albo szykują się już na kolejną przepustkę bitewną. Jakoś graczy muszą zachęcić do jej wykupienia.