Sklep premium: 🇫🇷 Lorraine 40 t, IS-3A i 🇺🇸 TL-1 LPC i personalizacja The Offspring

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

30 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Tutejszy

Same szroty. Nawet i ta lorrka badziew nad badziewiami. 4 pestki, gdzie żadna nie raz nie wejdzie. Stfu

użytkownik nielubiany przez admina ;)

Dowiedz się, co znaczy skrót “stfu”. 😉

Bolo

Szat ap fak ju?

Al Pączino

To, że nie umiesz nimi grać nie znaczy, że są szrotami.

krótkowzroczny gracz

ja myślę, że najwyższy czas na jakąś karawanę albo black market z godzillą.

kochamwota

dokladnie tak, ebr by sie pojawil to i bym 20k golda na niego wydal

bot

teraz tylko czekać na fale pomarańczek i cytrynek co zaczną się rzucać i życzyć ci niemożności zakupu tego pojazdu oraz wyzywać za gospodarowanie własnymi pieniędzmi jak ci się podoba

asd

Godzilla jest gówniana. Wolna, papierowa, a w dodatku nie obraca działa nawet o 180 stopni. A obecne znerfione pociski ob zwaliły ten pojazd do końca.

BrunoPiter

Nie polecam Lorraina, na ten czołg potrzeba 60mm. Alfą też nie zachwyca.

kiedy

kiedy oni w koncu dadza do sklepu ambt?

misio

nie umiem tym grać, astron rex jest bardziej grywalny

BIALAS355

nah poprostu graj lepiej

Zzz

Odradzam IS-3a jeśli jesteś nowym graczem lub masz słabe l wyniki.
Brak pancerza i działo sieje kalafiory.

Golfik

Pancerz potrafi odbić dokładnie tak samo jak w zwykłym IS3. Działo tylko na bliskie dystanse.

Bot

no czyli brak pancerza Xd

misio

dobrze zarabia, ale z celnością do dwulufowca mu daleko, bardzo słabo mu losuje obrażenia

iBlackLagon

Dobrze losuje obrażenia, często ponad 400 jak to u ruskich.

krótkowzroczny gracz

ja polecam IS3a najlepsza premka do zarabiania jaką grałem, a testowałem kilka dzieki prime gaming

Golfik

No ja nie rozumiem argumentu, że nie jest dla słabych graczy. Wręcz przeciwnie wylewasz sie na przeciwnika i ładujesz 3 pestki za jakies 1200 DMG, więc już zarobiłeś nawet jak zginiesz xD

Zzz

Jak 1200dmg to dla Ciebie dobry wynik to musisz miec ten czołg!
Te 2500dmg wypadało by zrobić przeciętną ósemką.

Dla początkujących IS-3a jest porażką, lepiej wypadnie T26E4, przyjemny, mocny, banalny i dużo uczy.

+nikt nie wspomniał że mało zarabia

O_o

Nie napisał nigdzie, że dobry wynik, tylko łatwo te 1200 dmg zrobić w krótkim czasie, w związku z czym to prostsza maszyna dla słabych. Innym czołgiem taki grajek troche dłużej już by musiał się w bbitwie przy życiu utrzymać, żeby zrobić podobny wynik. A wiąże się to z większym prawdopodobieństwem, że zrobi w tym czasie coś głupiego i skończy w garażu. Więc popieram przedmówce, że isem3 a (i magazynkami w ogóle) słabsi gracze będą osiągać lepsze wyniki niż maszynami z działem cyklicznym. Tym superpersem, który podałeś za przykład to żeby zrobić podobne lub wyższe uszkodzenia gracz musiałby minimum te 6 pestek oddać, trafić, przebić przeciwnika i liczyć na dobre losowanie równe lub wyższe niż średnia obrażeń zadawanych na strzał. A to juz sześć przeładowań po około 7(?) sekund czyli 42 sek. W wocie to wieczność. I sześć wyjazdów, gdzie można oberwać lub zrobić coś głupiego co poskutkuje zniszczeniem maszyny. Takim isem robisz te same obrażenia w 7 sekund. Czyli tyle ile trwa jedno przeładowanie w superpersie. Dodatkowo pokaż mi słabego gracza, który utrzymuje 2,5k średnich obrażeń na dobrej VIII, pomijając te przeciętne. Czasami nawet na X to dla nich nieosiągalne. Te 2,5k to podchodzi na wielu VIII pod 2 MOE. A statystycznie ilu grajków słabych i przeciętnych jest w stanie wbić drugą odznakę biegłości? To już jest raczej dla lepszych graczy zarezerwowane osiągnięcie.

Last edited 5 miesięcy temu by O_o
użytkownik nielubiany przez admina ;)

Wiesz ile procent ludzi robi na “przeciętnych ósemkach” 2.5k DMG? Niewiele, a na pewno bardzo niewiele początkujących grających na gaśnicach, bez dużej ilości golda i z przeciętnymi załogami. Jak na początkującego to spłacanie swojego hp jest ok wynikiem.

Nie próbuję tu bronić pomidorów, bo “oni bez golda grajom, a fjolety bez golda by rzułte były” tylko zawracam uwagę, że 2500 to jest już wynik, którego początkujący gracz raczej nie osiągnie, a na pewno nie czołgiem przeciętnym.

Polonezik

1200 to dla ciebie dużo ? teraz wiem czemu bitwy są takie szybkie jak taki jak ty “xd” robi magazynek i do garażu to później teamy się sypią jak domki z kart.Wasza logika – kupić magazynek by szybko zrobić duży dmg po czym – garaż.Na końcu uważacie, że zrobiliście kawał dobrej roboty, teraz wiem czemu 8 tiery na topie jak szybko padają :/ brak mi słów po prostu na gamoni.

Czarnobylski Szabrownik

Też testowałem z prime gaming i nie nazwałbym jej najlepszą premką do zarabiania. Miewa potencjał, ale jest zbyt zależny od RNG. W skrócie czołg jest cholernie niepewny i nie można liczyć na żadną regularność. W jednej bitwie będziesz wszystko trafiał i sporo odbijał, a w drugiej wejdą 2 z 10 drogich pocisków, a pancerz podziurawią 6 i 7.

użytkownik nielubiany przez admina ;)

no czyli grasz takie isem 3 na hulldowna, albo reverse sidescrapa. I nagle pancerz się pojawia

Bot

isem 3 konkretnie to walą ciebie wtedy po dachu na wieży 😉

asd

Nie do końca. Wieża ma inny kształt przez co wchodzą pociski obok działa.

Hardi_SE

U mnie skorpion G ma celność po U-Polowych 0,29 a niemal za każdym razem 3 na 5 pocisków niedolatują a jak już trafi to nagle krytyk ,jestem słabym graczem ale uważam że IS3 A ma jakiś lepszy współczynnik zarabiania bo w nim wystarczy 2000 DMG mała asysta za spota (500dmg) lub gąski i masz 60-70K Kr. bazowego a takim Wróblem 3500dmg 800asysty 3 fragi i góra 75K Kr.
Progetto w moim przypadku to szkoda mi słów po prostu odechciało mi się nim grać ,20 % to kalafiory,kolejne 20% z tych trafionych to krytyki i 80% to losowanie poniżej średniej ,mam na nim ponad 100 bitw i tylko 39% wygranych .
Jeśli dobrze pamiętam to raz w IS3 A zrobilem 5K DMG i 500 za gąski dostałem prawie 150K Kr. bazowego a takim Wróblem 3.9k DMG 5 fragów 740 za spota ale tutaj niestety ogólne 107k Kr. Ale tu chcę zaznaczyć że sporo używam OB(mam intuicję) więc na stosunku ceny pocisków do dmg nie wychodzę źle ,to nawet jak bym nie otrzymał żadnych uszkodzeń a pociski były by załadowane z magazynu to i tak bym nie osiągnął 150K Kr. bazowego.

O_o

Isem wiekszosc obrażen robisz na średni lub bliski dystans, czyli po własnym spocie. Skorpionem jak kampisz to strzelasz po czyimś wykryciu, więc dzielisz się zarobkami. Dodatkowo tak jak pisałeś przy isie dochodzi asysta z detracka i Twój spot, gdzie inni zadają obrażenia, więc dzielą się z Tobą kasą.

Bunterbaga

IS-3A Działo jest tragiczne jeżeli chodzi o celność. Nawet ze stabilizatorem i wyposażeniem na mniejszy okręg celnika potrafi w walcem na krótkim dystansie (kilkanaście metrów) posłać pocisk sam nie wiesz gdzie. Jakby po strzale znikał. Sprawdzałam swoje powtórki i miejsca trafień (battle hits?) i sama nie wiem gdzie poszły te pociski nie raz…
Reszta jak w czolgu HT VIII.