Sklep premium: 🇩🇪 Kampfpanzer 07 RH i 🇸🇪 Lansen C

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

10 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
ProGraczFiolet

W sklepie w grze macie lansena, Somua , is2 i szuma za golda

Laos

I znów po napisaniu komentarza na telefonie zniknęły mi wszystkie inne komentarze. Wie ktoś o co chodz? Jak nic nie pisze przez miesiąc to normalnie widzę komentarze itd. Jak tylko coś napisałeś to nagle wszystkie znikają na jakieś 2 tyg i nic się nie pojawia.

O_o

coś ze skryptem strony jest. Wyfiltruj sobie komentarze od najstarszych i wtedy wszystkie zobaczysz.

Ten normalny

Włącz sobie tryb komputerowy to zobaczysz. Problem jest z wtyczką do wp

Niewiemcorobic

Dzień dobry wszystkim graczom,
Co sądzicie o tym Niemcu? Warto kupić? Słyszałem że ma świetne OB, a jakie jest Wasze zdanie?

Gracz Wot

Ilość na randomach jest najlepszym zdaniem. Czasem się trafia. Jakieś wyniki robią tylko lepsi gracze, ale do zabawy od czasu do czasu, z he do kołowców lub innych papierów to moze być. Nie jest to poziom burasque czy progetto.

True

Kpz burasa to zjada na śniadanko HEkami. Nie jednego ubiłem, a i proga też można wykończyć. Kpz to świetny czołg ale wymagający, zresztą jak każdy papier…

O_o

Do zabawy czołg fajny. Z zamontowanym turbo jedzie ~70km/h i dość szybko tą prędkość osiągnie. Mobilność pozwala szybko się przemieszczać i reagować na to dzieje się na mapie. Zasięg widzenia też jest niezły – z wyszkoloną załogą spokojnie 445m osiągniesz. Sporadycznie czasem wieżą coś odbije, ale to prędzej fart niż zasługa pancerza. Działo ma celne i szybko skupia. Dpm też ma fajny. Pena nie powala, a jako golda masz cHeaty. pociskami ob faktycznie można się pobawić. Ostatnio udało mi się zdoić nimi leoparda pta, ale te jak wiadomo jest zrobiony z kartongipsu. Według mnie największym problemem czołgu są wolne pociski. Po grze na lisie czy mutzu, gdzie pociaki latają ponad 1400 m/s na kpz dostajemy połowę tego. Ciężko nieraz się przestawić i wziąźć odpowiednią poprawkę. Vdr jak robił film o nowym czeskim tedeku w sumie dość trafnie nawet porównał go do kpz, pomimo że są to dwie różne klasy pojazdów. Jak na szpatułce się odnajdujesz to na niemieckim medzie tym bardziej się odnajdziesz. No w mojej subiektywniej opinii jest tak brzydki, że aż piękny w tej brzydocie.

Last edited 1 rok temu by O_o
TakaPrawda

ostatnio go zmarkowałem i nawet przyjemnie się grało, jedynie w słabym MM na dychy na zamkniętych mapach czasem cięzko coś zrobić

rimaver

Wymaga dużo od gracza ale po opanowaniu jest naprawdę dobrym pojazdem