Sklep premium: 🇩🇪 Kampfpanzer 07 RH i 🇸🇪 Lansen C

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

10 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
ProGraczFiolet

W sklepie w grze macie lansena, Somua , is2 i szuma za golda

Laos

I znów po napisaniu komentarza na telefonie zniknęły mi wszystkie inne komentarze. Wie ktoś o co chodz? Jak nic nie pisze przez miesiąc to normalnie widzę komentarze itd. Jak tylko coś napisałeś to nagle wszystkie znikają na jakieś 2 tyg i nic się nie pojawia.

O_o

coś ze skryptem strony jest. Wyfiltruj sobie komentarze od najstarszych i wtedy wszystkie zobaczysz.

Ten normalny

Włącz sobie tryb komputerowy to zobaczysz. Problem jest z wtyczką do wp

Niewiemcorobic

Dzień dobry wszystkim graczom,
Co sądzicie o tym Niemcu? Warto kupić? Słyszałem że ma świetne OB, a jakie jest Wasze zdanie?

Gracz Wot

Ilość na randomach jest najlepszym zdaniem. Czasem się trafia. Jakieś wyniki robią tylko lepsi gracze, ale do zabawy od czasu do czasu, z he do kołowców lub innych papierów to moze być. Nie jest to poziom burasque czy progetto.

True

Kpz burasa to zjada na śniadanko HEkami. Nie jednego ubiłem, a i proga też można wykończyć. Kpz to świetny czołg ale wymagający, zresztą jak każdy papier…

O_o

Do zabawy czołg fajny. Z zamontowanym turbo jedzie ~70km/h i dość szybko tą prędkość osiągnie. Mobilność pozwala szybko się przemieszczać i reagować na to dzieje się na mapie. Zasięg widzenia też jest niezły – z wyszkoloną załogą spokojnie 445m osiągniesz. Sporadycznie czasem wieżą coś odbije, ale to prędzej fart niż zasługa pancerza. Działo ma celne i szybko skupia. Dpm też ma fajny. Pena nie powala, a jako golda masz cHeaty. pociskami ob faktycznie można się pobawić. Ostatnio udało mi się zdoić nimi leoparda pta, ale te jak wiadomo jest zrobiony z kartongipsu. Według mnie największym problemem czołgu są wolne pociski. Po grze na lisie czy mutzu, gdzie pociaki latają ponad 1400 m/s na kpz dostajemy połowę tego. Ciężko nieraz się przestawić i wziąźć odpowiednią poprawkę. Vdr jak robił film o nowym czeskim tedeku w sumie dość trafnie nawet porównał go do kpz, pomimo że są to dwie różne klasy pojazdów. Jak na szpatułce się odnajdujesz to na niemieckim medzie tym bardziej się odnajdziesz. No w mojej subiektywniej opinii jest tak brzydki, że aż piękny w tej brzydocie.

Last edited 8 miesięcy temu by O_o
TakaPrawda

ostatnio go zmarkowałem i nawet przyjemnie się grało, jedynie w słabym MM na dychy na zamkniętych mapach czasem cięzko coś zrobić

rimaver

Wymaga dużo od gracza ale po opanowaniu jest naprawdę dobrym pojazdem