🇮🇹 SMV CC-56 w obiektywie

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

5 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Mutak

🤮 rzygnięcie mi się cofnęło jak zobaczyłem ten styl. Wyglada jak obsmarowany gównem.

Czołguś

Koleś tu nie ma nic o żadnym stylu tylko o SMV CC- 56, więc to co piszesz nie ma sensu

firik03

Naszła mnie taka refleksja z nutą nadziei – być może złudnej. Skoro testerzy zajmują się tymi pojazdami jeden po drugim i nie stosują żadnych buffów, to rodzi się u mnie mała nadzieja, że jednak te pojazdy nie będą takie złe, że jednak znajdzie się dla nich jakieś zastosowanie, jakiś specyficzny styl gry. Pamiętam jak przed wprowadzeniem ShPTK ludzie modlili się pod ankietą Multiego o to, by w tym dodatkowym rozdziale przepustki było wszystko byle nie czeski tedek, po czym okazał się on być wymiataczem. I w tym momencie przypomina mi się chyba najsmutniejszy pojazd jaki ostatnio dodano – Lorraine 50t. Pojazd tak przykry że aż pomimo mojej wielkiej sympatii do francuskich pojazdów, nie wyciągam go z garażu za często. On też był testowany i w takiej formie został dopuszczony do gry. I to mnie utwierdza w przekonaniu, że tym testerom ufać nie można. Te włoskie tedeki to będzie jedna wielka niewiadoma – najpewniej będzie to gruz – ale jednak pozostaje u mnie nadzieja. Pozdrawiam wszystkich, którzy ten wielki wywód przeczytali do końca

Nosorożec

Przeczytałem do końca. Zgadzam się. Pozdrawiam.

miku

Pamiętam, że przed wprowadzeniem polskich ciężkich było mnóstwo opinii, że to będzie gruz. Wynikało to również z tego co mówili niektórzy Youtuberzy (nie będę wymieniał nazwiska). Bardzo szybko okazało się, że jest inaczej.Najlepiej więc poczekać na to aż wejdą i nawet samemu zagrać aby się przekonać jak jest.