Prosto z Supertestu: 🇺🇸 TL-7-120 – zmiana parametrów technicznych, cz. 2

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

9 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Walcz_y

Wyglada jak czołg sredni z parametrami z działem jak u ciężara No i magazynek oczywiście. Celność wymusi granie bliżej co w połączeniu z pancerzem (tym na papierze) może nie skończyć się dobrze.
Jaki sens jest robienia takich TD :/

I ten opis.
O niskich mobilności ale solidnym pancerzem – ja to widzę na odwrót…

Gracz

1500 hp na IX XDDDDDD

Heheszki

Przecież to TD więc co w tym dziwnego? Conway, STRV 103-0, mają tyle samo. Foch 1550, WT auf IV 1600, T30 1650.

Paweł

Stało się z nim tak samo jak z td gsoor na początku był op znerfili go i teraz jest przeciętny

Asra

Prawie wypuścili dobrą premkę 9 poziomu, na szczęście się opamiętali 😀

Darath

Rozrzut po wystrzale 5 połączony ze zwiększonym czasem celowania wygląda fatalnie, wywalenie celnie całego magazynka strzał za strzałem graniczy z cudem 🙁

Othal

No i go zgruzowali. Z takim statami na pewno nie będzie w stanie strzelać celnie co 2 sekundy, bardziej 4-5 na skupienie. Char Futur lepszy.

yxz

Po WZ z maratonu już się nie nabiorę – każdy pojazd który na starcie ma ok. 3s czas celowania i malutki dmg na strzał (Caliban ma spoko DMG vs czas celowania) to GRUZ. Zero zakupu, zero maratonu itd. Niedawno Skill4ltu na strimie próbował wrócić do WZ na randomie, po 3 bitwach na op modułach żarciu itd. i masie negatywnych emocji, którym dał wyraz – stwierdził, że to syf i nigdy więcej żadnej bitwy takim szrotem nie zrobi. Może kiedyś WG da buff do niego. Dziś szkoda czasu na grę złomem skoro są inne, lepsze i przyjemniejsze pojazdy.

Gra WZ czy tym nowym TD to będzie gra jakby za KARĘ. Więc proste pytanie po co? (chyba, że ktoś jest masochistą).

sponio_ pokczamp_efer

WG to nie interesuje jaki czołg będzie dobry/słaby ważne, że się sprzeda za gruby hajs jak 780.Znam kolesia co kupił 780 za złoto, bo nie miał NIC, ani obligacji, wolnego expa, kredytów ani nie grał przez 2 lata ale usłyszał rzekomo o dyszce za złoto to się odpalił i wydał parę stów.Jak to mówił to był dobry interes bo nie musiał tracić czasu na expienie tylko kupił za kasę i ma x tier w garażu.W zamian za wsparcie WG dostał 5 z rzędu przegranych i skończyło się jego granie.Pewnie wróci znów za 2 lata kupić kolejną dychę “bo warto”- i na takich WG liczy i na takich zarabia dla mnie to bezsens totalny nie grać, a kupować tanki bo “fugie” dało moRZliwość.Brak mi słów po prostu, później taki kolo gra na dyszkach i robi po 200 dmg średniego.
A wspominając klasyka : Szczęścia życzę, miłości życzę, żeby się wam w życiu wiodło.

Last edited 1 rok temu by sponio_ pokczamp_efer