🇮🇹 SMV CC-64 Vipera w obiektywie

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

24 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
rimaver

Teraz tak sobie myślę: czy ten pancerz wieży nie jest taki, jak ma cs-63? Tzn. (W tym przypadku) to 275 mm jest na jażmie a poza tym no… nie wiem 150 mm?

Bestia z Wadowic

Czy wy ludzie jesteście nigdy niezadowoleni? Niedawno (tydzień temu) widziałem komentarze że WG to nic tylko mapy dodaje a żadnych premek a teraz co? Na odwrót! “Hurr, za dużo premek, ach to WG durr”. Zdecydujcie się, bo ja się przekonuję że to nie WG nic nie robi a gracze są lekko niedowaleni.

Karol

To chyba dobrze, że nigdy nie są niezadowoleni tzn, że zawsze są zadowoleni 🙂

O_o

Największymi malkontentami są najczęściej osoby, które najwięcej grają. Niby źle, niby feee, ale dalej na grę swój czas poświęcają. Już kiedyś pisałem i napiszę to jeszcze raz – wg nie zaboli, że jeden czy drugi grajek nie kupią czegoś w sklepie premium, bo jest jakaś część ludków, którzy za nich zapłacą z nawiązką. Ich jdynie co może zmusić do refleksji to odpływ graczy. A póki co mamy w szczycie ponad 100k aktywnych użytkowników tylko na serwerach EU, więc mogą sobie pozwolić dalej na własną wizję gry, a nie na to, co oczekują gracze. Więc będąc aktywnym graczem wspierasz politykę wg:)

Last edited 6 miesięcy temu by O_o
Javelin

WG mapy dodaje? Chyba odejmuje.

OnlyWN8

WG działa strasznie chaotycznie.Niech zrobią chociaż jedną nową linię bo na razie zapowiedzieli kilka i nic z tego nie ma.Skoro jest SHPTK TVP 100 to niech skupią się na czechosłowackich niszczycielach.Rok temu zapowiedzieli czołgi hiszpańskie na które czekam i nic nowego w tym temacie się ne pojawiło.Miały być japońskie niszczyciele i też nic. Teraz nagle pojawia się włoski TD premium czyli pewnie zapowiedź nowej linii. Sytuacja podobna jak z mapami, zapowiadają i testują wiele ale nic nowego nie wchodzi do gry.

Copium w Rosole

WG mówiło, że na razie nie planują czechosłowackiej lini niszczycieli…

Ten dobry

Krótka informacja: Zdaniem kolegów z WoT Express, pomiędzy czwartym kwartałem 2022 i 2023 roku w grze pojawią się nowe hiszpańskie czołgi. Także tak o mój drogi czołgisto

muchomor

wargaming oszuści i złodzieje

Bestia z Wadowic

gdzie kontekst

vAbrams

od tyłu leopard, od przodu jak kloc jakiś

botWG

raczej Twój kloc oddawany codziennie rano 🙂

Tutejszy

Z tym 6sec między pociskami to głupota lekka, to już mogli go dać na standardowym dziale. Tylko, że wtedy jak na premke 8 poziomu z obrotowa wieża byłby za twardy. Dlatego tak kombinują z tym przeladowaniem

Serviderius

Gruz

Gracz

Wygląda jak kloc

AWPlayer

Wyglą ma OP i tylko tyle.

shelby320

Tylko wg potrafi sprzedać 8s między pociskami jako zaletę

Setsu

Teraz już 6s na premce. Nie wiadomo jak z drzewkowymi

WGw

Po co nowe mapy dodać. Dodajmy jeszcze więcej premek

Cham

Festiwal nowych map jest raz w roku w ekspedycji, na 14 dni. Potem wraca stare.
WG troszczy się o zdrowie psychiczne Graczy – żeby nam się od tego urodzaju w głowch nie poprzestawiało.
Tylko regulacja strumyka PLN tj. ban na kasę od Nas do Nich, nauczy ich jak szybko ralizować postulaty Graczy.

Last edited 6 miesięcy temu by RampageV
dela_muerte

Masz racje ode mnie te śmieci przez ostatnie dwa lata nie dostały złmanaego euro centa! Dopóki nie zbalansuja gry i nie dodaja nowych map to mam ich gdzieś od premium tanków już pomału wszystkich zbiera na wymioty jedyne co potrafia to zrobic kolejny premium szrot dla kasy nic więcej!

Bot

NIE PROSZĘ BO ZAWIESZĄ działalność jak nie zaczniesz kupować!!

N0ger

O, za niedługo będziesz płakał o to, że tylko mapy dają, a czołgów 0. Zdecydujcie się bando baranów.

Henryk-czolgista1955

Fajnie wygląda i to chyba tyle