Sklep premium: 🇨🇳 Type 59, 🇫🇷 FCM 36 Pak 40 i KV-5

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

22 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Czarnobylski Szabrownik

Kupiłem type’a podczas tego dziwnego eventu kirovetsem za jakieś 6k gold. Pograłem trochę i jest niezły, lepszy od większości drzewkowych, a ma ograniczony mm. Pena na podstawowych to jedyna rzecz, która kuleje, ale nie można mieć wszystkiego.
Za tą kasę było warto.

Hah

No dobrze że była karawana, też kupiłem, bo jak był wcześniej za 300zł i teraz za 200 to dalej uważam że 90zł za niego to już dobra cena 😀

bae

Po baffach prawdziwa wyściguwa

Michael

Mam akurat Type 59G za 5k złota więc jak za darmo. Jest to idealny czołg do grania w takim czasie jak teraz bo nie grasz na 10 tierach. Podczas maratonów czy bp na czołgi tylu kran i leo 10 tiery są nie grywalne.

O_o

Po zmianach to naprawdę dobra maszyna. Zwłaszcza działo stało się dużo przyjemniejsze. A co do obecnej gry i maratonu, to polecam granie na VI. Dużo szybciej można wbić bonus w postaci15 punktów za zdobycie 100pktów bp danym pojazdem. Wczoraj tym sposobem w 30 bitew udało mi się zrobić 6 poziomów i dostać bonus za dwa czołgi, na których wcześniej już trochę grałem. Wyników wybitnych nie miałem, więc można zrobić to sprawniej. Mm też bardzo przyjemny bo może ze trzy razy rzuciło mnie na VIII.

Last edited 6 miesięcy temu by O_o
True

Type 59G wyraźnie pokazuje wszystkim przeciwnikom czym do niego strzelać…

Qwerty

Fcm pak wart każdych pieniędzy,a przy okazji będziecie mieli golda na przepustkę

Srety

Jest sens wydawać pieniądze na pixele ? skoro za złoto zdobyte w różny sposób podkreślam ZDOBYTE złoto można kupić bardzo dużo dobrych premek bez wydawania pieniędzy, trzeba po prostu grać więcej i się ma ale jak kto woli, na pewno warto dla WG żebyś wydawał kasę to tak.

Volbeat_71

I przydomek unikalny, legendarny, elitarny, mityczny…. poszedł w *****
“Typ 59 nie będzie nigdy w sprzedaży” 🙂
Mogli dodać choć w nazwie – (Proto) Typ 59 :))

Last edited 6 miesięcy temu by Volbeat_1971
O_o

“Wkrótce będziemy przeprowadzać zmiany w naszym sklepie w grze. Z dniem 16 stycznia 2012 czołg Typ 59 będzie usunięty ze sklepu po restarcie serwera. Restart odbędzie się między godzinną 6 a 6:30 rano czasu polskiego. Osoby posiadające już czołg Typ 59 zachowają swoje maszyny.

Decyzja taka została podjęta by zapewnić zdrowy balans na wyższych tierach i zachęcić do używania szerszego spektrum czołgów średnich na tierze ósmym. Jeśli w przyszłości czołg Typ 59 będzie ponownie dostępny, powiadomimy was o tym fakcie z wyprzedzeniem.” Cytat ze strony wg dotyczący wycofania typka ze sklepu. Gdzie tam jest napisane, że już nigdy nie będzie w sprzedaży? To samo z e25.

Last edited 6 miesięcy temu by O_o
Volbeat_1971

To nie pierwszy raz.Tak samo było z ‘elitarnym’ M6A2E1

“(…)Nigdy, przenigdy nie zdobędziecie tych czołgów w przyszłości, więc tylko ludzie, którzy złożyli zamówienie przedpremierowe dostaną tych kilka pojazdów różnych poziomów. Nie będzie można ich zdobyć po premierze. Nie będzie można ich wygrindować, zdobyć dla nich wystarczający poziom, ani kupić w żaden inny sposób, więc będą kompletnie ekskluzywne.”

Wiktor Kisłyj

I jak tu wierzyć tym ze ‘wschodu’ 🙂

Last edited 6 miesięcy temu by Volbeat_1971
O_o

Z zimniokiem się zgadzam – pisali, że to ekskluzywna zawartość tylko dla tych co kupią zestaw w przedsprzedaży. Ale o typku i e25 nie było nigdy mowy, że nie trafią nigdy więcej do sprzedaży. Więc nie ma sensu powielać tego typu nieprawdziwych zarzutów, bo później tworzą się różne dziwne mity. Jak chociażby z OPewatością defendera. Kacperki się naczytały, że to czołg samograj, a później płacz i zgrzytanie zębów bo kieszonkowe utopione.

Last edited 6 miesięcy temu by O_o
Cham

Zresztą wczoraj Ukraina uchwaliła PRZEPADEK majątków Rosjan i Białorusinów na terenie Ukrainy – ich wszelkie aktywa, nieruchomości, środki finasowe zasilą budżet obronny i odbudowę Ukrainy. Każdy biznes gdzie obywatele w/w krajów maczają palce prawdopodobnie zostanie przejęty przez Ukrainę. Nie wiem czy Kisłyj siedząc okrakiem w Rosji (Lesta), Białorusi itd. zdoła wykupić sobie immunitet…

arek099

Type 59 i balans ? Realia wota zmieniły się od 2012 z typa została legenda

O_o

Dałem cytat ze strony. Nie czytaj wybiórczo i nie wyrywaj słów z kontekstu wypowiedzi. A tak na marginesie typek dostał w przeciągu ostatniego roku buffa i nadal jest przyjemną w grze maszyną. Tym bardziej, że dyszek nie spotyka.

Cham

dalej jest unikalny jak banknot 200 złoty 😀

Powhatan

Na tą chwilę nazwałbym go “snobistyczny”. Nie dam im 2 stówek .

Obecny stan rzeczy

Nareszcie, będę miał typa 59 HAHAHA L E G E N D A w MOIM garażu jessssss

MlodyAlchemik

Spokojnie, to tylko piksele

Srety

Tylko pixele ale dla niego wot to całe jego życie, jak wyłączą serwery to jego sens życia przepadnie, fajnie się chłopak bawi.

Mimi

Lis i tak lepszy

Hah

Typa sprzedają bo już jest w tej paczce poniżej tych lepszych, wtedy niszczył całkowicie balans, dzisiaj zwykły przeciwnik