Sklep premium: 🇺🇸 TL-1 LPC

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

10 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
wot lagi

Wam tez dziś tak loguje wot?

Cham

Go Sport zamknięty w Polsce, czas na patologię zwaną WARGAMING.

Sebastian Tatar

TL-1 LPC byłby dobry kilka lat temu. Od jego powstania powstało wiele lepszych premek. Każda statystyka nie jest wybitnie dobra, ale żadna też nie jest strasznie zła. 2000 dpm jest idealnie po środku stawki na równi z lisem. celność działa i penetracja nie zachwycają, ale ma świetny zasięg widzenia. Jego prędkość jest ok przy 50 km/h co pozwala mu się dobrze rozpędzić, ale jego prędkość cofania 20 km/h po prostu jest. alfa 280 wystarcza ale nie zaskakuje. Polecam czołg każdemu graczowi który lubi chować się, strzelać i wracać za kamień.

MlodyAlchemik

W końcu jakiś sensowny komentarz Seba

Cham

Sponsorujciue dalej te onuce ze ZBiR- właścicieli WoTa – a potem płaczcie jak dostaniecie wypłatę prosto z nieba.

Niemy Michal

Jako ruska onuca, bardzo dziekuje za komenarz i przyczenienie sie do zwiekszenia zasiegu strony 🙂

Cham

Najlepszego. W UOKiK i Ministerstwie Finasów badają już pranie brudnej forsy przez WG. Mam nadzieję że szybko pozbędą się tej spółki (zablokują wpłaty z Polski), przez której konta szła kasa na broń z terenu zajętego po 2014 w Ukrainie. Trzeba być naprawdę odpornym na fakty aby wpłacać im dalej kasę. Ale co kto lubi.

marian

Wylicytowałem za 6,2 mln na black marckecie i było warto, nie jest warty prawdziwych pieniędzy ale tych 6 mln kredek i owszem. Fajne kąty wieży pozwalają rykoszetować dużo pocisków, alfa lepsza niż w innych medach amerykańskich, no i nie wiele osób zna ten czołg więc często spotykałem ludzi którzy nie wiedzieli gdzie strzelać, i przez to zwykłym obracaniem się z lewa na prawo lub sidescrapem odbijałem mnóstwo pocisków nawet od dych, ale to już żadziej. Podsumowując czołg fajny, ale nie warty kupna za prawdziwe pieniądze

Szeregowy

żadziej? a po polsku?

Xxx

Mam go za 8mln kredek i jest przeciętny, chyba że do kolekcji, wolę lansena, lisa, proga, burą, 274a a tu alfa 280 a sieje kalafiory aż miło jedynie wieża coś odbija.