Dziś w Superteście: 🇩🇪 VK 65.01 (H)

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

14 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
jok

fajny szrocik

Furry4ltu

Nie dali najważniejszego – czyli za ile idzie go sprzedać

Człowiek z lasu

Czyżby tegoroczny szrot za lata gry?

Stefan

Prócz dwóch zalet: APCR na goldzie oraz 10 stopni depresji, szrot totalny

BIALAS355

HEAT>APCR imo

Stefan

XD

Furry4ltu

heaty są lepsze ale od 300 peny, zjadaczu kamila

Stefan

apcr są szybsze oraz przebijają murki ale jak nie umiesz celować i lecisz prawy lewy to tak heaty są wtedy lepsze. Co do kamila szitera – nie oglądam a tym bardziej nie jestem, nie byłem i raczej nie będę w jego klanie XD

Furry4ltu

Jak ktoś ogarnia pancerze to Heatami jest w stanie usuwać auto rykoszet z pancerza przeciwnika, a coraz więcej pancerzy czołgów właśnie bazuje na autorykoszecie.

To właśnie nooby wolą apcr bo nie wchodzą w ekrany i gąsienice i można sobie bezpiecznie przez murki strzelać, kompletnie bez zrozumienia jak wykorzystać różnice między amunicją.

Last edited 3 miesięcy temu by Furry4ltu
NoToSru

Oho, ktoś tu Chemsa oglądał ostatnio

Bestia z Wadowic

Ej ale Chemsa proszę zostawić 🙂

olo

Tylko nieznacznie poprawili parametry (reload 3.7s wcześniej 4,4s, preędkość obrotu 35 st/s kiedyś 30 st/s), mocno pogorszyli za to prędkość obrotu działa (24 st/s a wcześniej 40 st/s). Pozostałe parametry bez zmian. Jeśli to ma by jakaś nagroda na rocznicę to pewnie nic więcej nie zmienią (najwyżej drastycznie zmniejszą dpm), jeżeli miała by to być premka do sprzedaży (w co wątpię) to jeszcze długa praca przed nimi.

Shever

Nie wiem jaki to ma sens wprowadzac kolejny nie grywalny szrot? No chyba ze ma to sluzyc po to by zasmiecac garaz… W grze jest pelno premek ktore od dawno czekaja na jakies buffy a tu ciagle jedno i to samo kolejne nie potrzebne go…. wprowadzaja…

Last edited 3 miesięcy temu by Shever
lump

Oby dostal buffa bo preferenta to pewnie WG nie da ,juz nie te czasy xd