🇩🇪 VK 65.01 (H) w obiektywie

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

15 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Cham

Apel do społeczności gamingowej

poście udostępnionym na Facebooku wicepremier Ukrainy wzywa duże firmy, organizacje e-sportowe i całą społeczność graczy do przeciwstawienia się rosyjskiemu agresorowi.

Fedorow pisze, aby nie obserwowali biernie obecnych wydarzeń, ale przyłączyli się do wysiłków całego świata w udzielanie pomocy jego krajowi. 

Prosi przy tym o wyłączenie usług gamingowych na terytorium najeźdźcy, blokowanie rosyjskich użytkowników oraz zamykanie tamtejszych biur.

Wicepremier Ukrainy zwraca się do dużych przedsiębiorstw, takich jak: Riot Games, Activision Blizzard, Rockstar Games, Valve, Epic Games, EA czy nawet GOG.com.

Tymczasem Wargaming LLC idzie w ZAPARTE….

OneTierRules

Pytanie: czy jak kupię ulepszoną przepustkę to dostane też te darmowe rzeczy?

anonimowy

tak

Last edited 3 miesięcy temu by anonimowy
LOL2

bialorusini i ruskie to to samo , bialorus rosji tylko jest potrzebna po to ze by sankcje unijne omijac , RUSKA ***** A EJA EJA O , RUSKA ***** A EJA EJA O !

Cham

To nie serwery WG w Rosji ale sabotaż BIAŁORUSKICH kolejarzy (jak widać są tam porządni ludzie jeszcze) i zniszczone sterowanie kolejowe – blokujące transport kolejowy wojsk rosysjskich na ich terenie. Kolejarze odmawiają pracy przy takich zleceniach.

comment image

Last edited 3 miesięcy temu by Cham
Fallati od fallusa

Mentalność Putina i Łukaszenki w WG jest mocno zakorzeniona…

muchomor

zgadza się w tej grze liczy się tylko aimbot i autoaim

AMONGUS SUS

Tak mi przykro

Anon

Dużo ludzi używa takich rzeczy? Raz na jakiś czas zdarza mi się, że typki trafiają mega szalone strzały. Mocno to odczuwalne jak się gra na dziku, że 2-3 razy z rzędu trafi w dolną płytę tak perfidnie, że szok. Nie mówię, że często tak jest, ale kurde raz na jakiś tydzień/dwa trafia gościa, aż nie wiem co się dzieje. 😀

O_o

Rng. Aimbot przecież nie powoduje, że trafiasz dokładnie co do mm tam gdzie celujesz…

Cham

Po tym jak kiedyś papierowym Skorpionem na mapie Studzianki zniszczyłem w ciągu ok.22 sekund (dobiając zwykłą amunicją na autoaimie) dwie OP X – Dzika/przód (20m) i Ebolę/bok (z 5m) RNG jest dla mnie MEGA (znaczy było bo nie gram już).

Last edited 3 miesięcy temu by Cham
bazik

Całkiem sporo. Poza tym masowo korzystają też z Tundry, co widać po tym jak trafiają czołgi ukrywające się za krzakami i to niekoniecznie stojące w oczywistych miejscach.

nowygracz

pancerz wyglada marnie

niko

Gdyby jeszcze w tej grze liczył się pancerz

TikoMako

Czyli wieża Chieftaina jest guzik warta według ciebie? Otóż pancerz się liczy, ale nie taki płaski, bo na płaski pancerz wystarczy gold.