Aukcja „Licytacja!”: 🇨🇳 113 Beijing Opera

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

193 komentarzy
Tutejszy

Szalu ta oferta nie robiła, ale dla tych co mają dużo Golda, i prawie wszystkie drzewka zrobione, to na co innego wydać tego Golda? Sam osobiście mam ponad 250k Golda, i sam się zastanawiam, na co wydać. Bo praktycznie wszystko już mam. Więc kupienia takiego czołgu drzewkowego, ale tylko z stylem, to coś zupełnie nowego do kolekcji jak to mówią.

Ceratizit_Pl

mi wpadł za 20 k

Last edited 4 lat temu by Ceratizit_Pl
L m

Skórka za 19k to jak,”nowy ład”

majo

Jakby co to 21k wystarczyło

j00000r

20233 też.

.....

18801 też

bartid100

19151 nie starczyło i bardzo dobrze xD

Janek

Minimalna pewnie starczyło XD

Arciarz

Jedno wielkie gówno już wolałbym chyba kupić Amx cdc i mauerbrechera niż to coś za prawdopodbnie jakieś 30k złota bo tyllko 4500 sztuk .powodzenia tym co go zamierzają kupić

Yolo

Tak szczerze nic nadzwyczajnego zwykła 113 tylko z kamo i bonus do lepszego szkolenia załogi szkoda golda na to gówno tylko kolekcjoner może zawiesić na to oko a tak to szkoda golda lepiej już wydać na jakąś premke 8 albo czekać na czarny rynek

Yolo

I gdyby miał coś do zaoferowania a tak to ma takie same parametry jak zwykła 113 jakbym miał wybór kupić to gówno za tyle golda czy kupić za kredyty zwykłą 113 to bym wybrał tą drugą opcję

Cham

Tymaczsem za polem i lasem…
Chiny:

  • WT100 alias WT 12
  • Cena (złoto): cena minimalna:60 000 złota.
  • Ilość: 5 000 szt.

Azja:

  • Lot: 113 Opera Pekińska + wyjątkowa ekipa Opery Penin
  • Cena (bezpłatne doświadczenie): minimalna cena: 235 000 ex.
  • Ilość: 1 500 szt.
Cham

Dodam że te ilości pojazdów – raptem 6500 sztuk są dla państw liczących łącznie ok. 2 MILIARDÓW osób (nie wiem ile Graczy WoT-a tam jest).

Last edited 4 lat temu by Cham
SerB

Pewnie z 10 tys

robli

Dla gracza, który ma ten czołg jest to jedynie skin, lecz dla pomidora to dycha, którą może sobie kupić za golda. Takich graczy jest więcej a czołgów jest mało. Obstawiam że 25000 to mimo wszystko będzie za mało.

Fondemarco

Wg sprawdza ilu jest kolekcjonerów czołgów i czy da się na tym zarobić, albo chcą wymusić na nas żebyśmy więcej golda wyłożyli na następnej licytacji na czołg bo jak skin za 18k to czołg to z 50 k najlepiej dać.

Rozcurvix

Jakieś przecieki co będzie jutro?

Bot

czołg

Leopardo

Jutro ambt albo 113/2 lub Type 59 g

Venom

8 tier tylko tyle wiadomo

Sknerus

Za tysiaka, to bym się zastanowił, a i tak pewnie nigdy bym nie zagrał.

Dolat

Ja, i co teraz kmiocie?

Futerberger

Nie zabłądził…

Hubcio

nie wiem dlaczego obiło mi sie o uszy cos ze w tych licytacjach w ciagu 5 dni mozna zdobyc tylko 1 pojazd… jak juz jeden sie zdobedzie to reszty nie bedzie mozna

dzikus

lepiej chłopie umyj uszy albo idź do lekarza.

Art

Dali takie ceny żeby nie było ludzi stać na więcej niż jeden xD

Powhatan

Teraz tak myślę, że skoro to drzewkowy z komo to chyba specjalnie dali taką wywoławczą, bo ludzie mogli składać oferty równe 11 sztuk złota wygrać z tymi co oferowali 10 sztuk.

Hollydolly

Panowie, czy ja dobrze rozumiem ? to jest zwykły 113 z kamuflażem ?

Osa

Dokładnie tak, ale dostajesz również specjalną załogę z uwaga 1 PERKĄ

wowowoytek

Perką? co to takiego ta perka?

Futerberger

Dokładnie tak. Podobnie jak quin to wz-111 5a

shelby320

Qilin ma unikalny wystrzał z działa (zieje ogniem) i ma cokolwiek 3d w tym skinie. Tu masz skina. Zwykły skin 2d, którego nie możesz zdjąć…

Daminaisu

Oby w przypadku tego eventu sprawdziło się powiedzenie 'dobry start ch*ja wart’

Xxx

Moim zdaniem bez wartości, jak zechcę to sobie wbiję

Ojciec Spejsona

Chyba ich ******ło

Cham

Oto co kryje się pod niewinnym kamuflażem, Kosmiczna Bestia! Prawdę ujawnił portal WE.
comment image

Raginis

Wiedziałem, że sprawa ma drugie dno. Wszystko jasne. Pzdr

Misiek

Czy można kupić dwa?

Powhatan

Nawet jeśli kogoś stać, to jakiż to będzie wstyd zagrać tym czymś.

misio

ładny jest, coś zarabia więcej niż inne dychy ?

Krzysiek

O 5% więcej expa od innych drzewkowych X tierow

misio

dzięki

Ale lipa

Czyli nawet inflacji nie wzięli pod uwagę w wg:)

Bax

Cyk 30k może się uda

SerB

Ja bym dał 50 dla bezpieczenstwa