Aukcja „Licytacja!”: 🇨🇳 113 Beijing Opera
Weź udział w aukcji i składaj oferty na cenne przedmioty!
— Możesz złożyć ofertę w złocie w czasie aukcji zamkniętej. Wysokość oferty konkurencyjnej nie jest wyświetlana, podobnie jak liczba uczestników. Możesz złożyć ofertę w wolnych PD w czasie aukcji otwartej. Będziesz mógł zobaczyć wysokość oferty konkurencyjnej i liczbę uczestników.
Jeśli Twoja oferta wygra, otrzymasz pojazd. Jeśli oferta przegra, pełna suma złota lub wolnego doświadczenia, które złożyłeś w ofercie, zostanie zwrócona na Twoje konto. Liczba przedmiotów jest ograniczona w obu przypadkach.





Szalu ta oferta nie robiła, ale dla tych co mają dużo Golda, i prawie wszystkie drzewka zrobione, to na co innego wydać tego Golda? Sam osobiście mam ponad 250k Golda, i sam się zastanawiam, na co wydać. Bo praktycznie wszystko już mam. Więc kupienia takiego czołgu drzewkowego, ale tylko z stylem, to coś zupełnie nowego do kolekcji jak to mówią.
mi wpadł za 20 k
Skórka za 19k to jak,”nowy ład”
Jakby co to 21k wystarczyło
20233 też.
18801 też
19151 nie starczyło i bardzo dobrze xD
Minimalna pewnie starczyło XD
Jedno wielkie gówno już wolałbym chyba kupić Amx cdc i mauerbrechera niż to coś za prawdopodbnie jakieś 30k złota bo tyllko 4500 sztuk .powodzenia tym co go zamierzają kupić
Tak szczerze nic nadzwyczajnego zwykła 113 tylko z kamo i bonus do lepszego szkolenia załogi szkoda golda na to gówno tylko kolekcjoner może zawiesić na to oko a tak to szkoda golda lepiej już wydać na jakąś premke 8 albo czekać na czarny rynek
I gdyby miał coś do zaoferowania a tak to ma takie same parametry jak zwykła 113 jakbym miał wybór kupić to gówno za tyle golda czy kupić za kredyty zwykłą 113 to bym wybrał tą drugą opcję
Tymaczsem za polem i lasem…
Chiny:
Azja:
Dodam że te ilości pojazdów – raptem 6500 sztuk są dla państw liczących łącznie ok. 2 MILIARDÓW osób (nie wiem ile Graczy WoT-a tam jest).
Pewnie z 10 tys
Dla gracza, który ma ten czołg jest to jedynie skin, lecz dla pomidora to dycha, którą może sobie kupić za golda. Takich graczy jest więcej a czołgów jest mało. Obstawiam że 25000 to mimo wszystko będzie za mało.
Wg sprawdza ilu jest kolekcjonerów czołgów i czy da się na tym zarobić, albo chcą wymusić na nas żebyśmy więcej golda wyłożyli na następnej licytacji na czołg bo jak skin za 18k to czołg to z 50 k najlepiej dać.
Jakieś przecieki co będzie jutro?
czołg
Jutro ambt albo 113/2 lub Type 59 g
8 tier tylko tyle wiadomo
Za tysiaka, to bym się zastanowił, a i tak pewnie nigdy bym nie zagrał.
Ja, i co teraz kmiocie?
Nie zabłądził…
nie wiem dlaczego obiło mi sie o uszy cos ze w tych licytacjach w ciagu 5 dni mozna zdobyc tylko 1 pojazd… jak juz jeden sie zdobedzie to reszty nie bedzie mozna
lepiej chłopie umyj uszy albo idź do lekarza.
Dali takie ceny żeby nie było ludzi stać na więcej niż jeden xD
Teraz tak myślę, że skoro to drzewkowy z komo to chyba specjalnie dali taką wywoławczą, bo ludzie mogli składać oferty równe 11 sztuk złota wygrać z tymi co oferowali 10 sztuk.
Panowie, czy ja dobrze rozumiem ? to jest zwykły 113 z kamuflażem ?
Dokładnie tak, ale dostajesz również specjalną załogę z uwaga 1 PERKĄ
Perką? co to takiego ta perka?
Dokładnie tak. Podobnie jak quin to wz-111 5a
Qilin ma unikalny wystrzał z działa (zieje ogniem) i ma cokolwiek 3d w tym skinie. Tu masz skina. Zwykły skin 2d, którego nie możesz zdjąć…
Oby w przypadku tego eventu sprawdziło się powiedzenie 'dobry start ch*ja wart’
Moim zdaniem bez wartości, jak zechcę to sobie wbiję
Chyba ich ******ło
Oto co kryje się pod niewinnym kamuflażem, Kosmiczna Bestia! Prawdę ujawnił portal WE.

Wiedziałem, że sprawa ma drugie dno. Wszystko jasne. Pzdr
Czy można kupić dwa?
Nawet jeśli kogoś stać, to jakiż to będzie wstyd zagrać tym czymś.
ładny jest, coś zarabia więcej niż inne dychy ?
O 5% więcej expa od innych drzewkowych X tierow
dzięki
Czyli nawet inflacji nie wzięli pod uwagę w wg:)
Cyk 30k może się uda
Ja bym dał 50 dla bezpieczenstwa