🇸🇪 Bofors Tornvagn, 🇬🇧 Caliban i 🇺🇸 M-IV-Y: nowe czołgi z dużych pudełek

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

19 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Ehh

W moich pudełkach sami migranci. Ot niespodzianka.

Santa Tank

Jak co roku przy okazji zakupu pudełek świątecznych tutaj na Rykoszet i na Forum wielkie płacze, żale, teorie spiskowe, rozstawanie się poraz setny z grą która “umiera”… zazdrość, zawiść, wyzwiska, obłuda i wbijanie szpili ludziom, którzy coś trafili i są zadowoleni.
Najlepsze w tym jest to, że to wszystko prowokują ludzie którzy NIE KUPILI pudełek i próbują na siłę pokazać jakimi idiotami są Ci, którzy je kupili i cieszą się z wyvranej… o zarządzaniu zjdzymi pieniędzmi w stylu: “nawet jakby mnie było stać to bym nie kupił… trzeba być głupim żeby tyle kasy widać, po co tyle płaciłeś za jakieś pixele..
Itd..: Postawa bardzo żalsona i próba wyżalenia się ze wszystkich sił nie wiadomo po co i komu.

Nie kupiłeś paczek?
Nie masz nowych czołgów?
Nie cieszy Cię hazard związany z pudełkami?

To nie zacnowuj się jak buc i nie właz z butami w czyjeś życie, nie komentuj, nie krytykuj i nie rządź czyimś portfelem bo NIE MASZ DO TEGO PRAWA!

Wesołych i spokojnych świąt dla wszystkich i udanych dropów z paczek 😇

O_o

W dużej części masz rację, ale w tym roku rzeczywiście coś jest nie tak z dropem. Poprzednie eventy były “bogatsze”. Spora część graczy, w tym ceceki to zauważyły. Fakt, paczki to hazard i biorąc udział w tym precederze się na to godzimy, ale poczucie, że coś jest nie tak pozostaje. W przyszłym roku, w odróżnieniu do obecnego i lat przeszłych nie kupię paczek w pierwszy dzień, tylko poczekam na openingi ceceków i ocenię czy warto “zainwestować” w konto (czytaj dorzucić się nowej fury prezesa WG).

Maciek xD

Te czołgi jeszcze jeżdżą po randomach bo widziałem je na początku teraz ani jednego nie widać czyżby okazały się kupą tak jak mówiłem?

Panrech

Tornwagn I caliban super sa

Cham

Przyjrzałem się. I co dalej?

Golki

Te nowe czołgi na randomach niczym się nie wyróżniają. Znikają jak bańki mydlane, wszytkie pestki łykają jak pelikan.

Miłosz Bard-Shan Dao

Wreszcie VIII tier – godny orzecienik dla X, które będzie spotykal w 90% bitew. Mam. Podoba mi się i na prawdę jest mega. Mówię o szwedzkim Tornvagnie…
Kalibana i M-IV też wylosowalem.
KALIBANEK to fajna zabawka do gaszenia ogrysków… takich 500-700hp 😁😆
AMerykaniec to typowy HT USA. Dużo wspólnego z Renegadem. Fajne działo, mobilność OK… coś tam odbija. Największą wada to, to że jest wysoki i ten garnek na wieży prowokuje…
Ogólnie bardzo dobre czołgi. Polecam!

NaN

Sprawdź sobie sam: M-IV-Y jest o centymetry niższy od Renegade i ogólnie mniejszy 😀

Miłosz Bard-Shan Dao

Dlatego napisałem, że ma dużo wspólnego z Renegadem.

Cudilele

Myślicie że w kalendarzu będzie progetto albo is 3 a ?

zimnychleb

raczej nie

Sdz

Dlaczego nie?

M4RiO

Wczoraj otwierałem 78 paczek i wypadły 4 VIII tiery (nie było tylko yoha), 27k golda, 50 dni konta premium, 2 style 3D, 4,7 miliona kredytów, 8 niskich tierów z czego za 3 rekompensata. Mi paczuszki się udały

ziomek

Gratki dropu, mi na szczescie tez sie udał, z 75 paczek dostałem skode jak chciałem do tego yoha i tornvagna, 27k golda, 61 dni premki i 4 mln kredek to z rzeczy najwazniejszych. Jak co roku udany drop co chciałem to mam powodzonka i pozdrawiam
Wesołych wszystkim 🙂

Amster

Z jakich paczek taki ładny drop poszedł? 🤔 😉

ziomek

Ja miałem magiczne 75

_The_Muffin_Man_

Ale ci co minusują mają ból **** XDDDDDDDDD
mój komentarz też zminusujcie i pokażcie, że mam racje

Franek Kimono

Wychodzi na to ze ty masz bol , bo sam o tym piszesz a nikogo to nie obchodzi !hahaha