🇺🇸 M-III-Y w obiektywie

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

9 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Morska_Sroka

Mały off-topic związany z moimi spostrzeżeniami w związku z „losowym” przyznawaniem schematów z misji dziennych.

Swojego czasu dostawałem schematy do praktycznie wszystkich czołgów z każdego tieru – wiadomo z tym niższych tierów troszkę częściej. Ale od jakichś nie wiem, 2-3 miesięcy jedyne schematy jakie gra mi „losuje” to jedyne 6 tiery jakich nie miałem odkrytych czyli Nashorn, Arl44, Hummel, francuska arta VI tieru i po odkryciu wszystkich szóstek dostaję tylko i wyłącznie schematy na arty VII tieru. Też zauważyliście taką „losowość”?

Morska_Sroka

Widzę, że minusy polecą, bo brzmi jak teoria spiskowa, następne schematy będę notować i wtedy wrócę z tym tematem 🙂

P.M.

Mas rację, tak jest potwierdzone z własnej autopsji…

klopsik

Wiesz możesz zawsze się przemęczyć i zbadać te niskie tiery wtedy będą wpadać na wyższe, logic. Ja mam tylko dwie linie bezuzyteczne nie wbite ale zrobiłem tak aby mieć do 6 włącznie wyexpione. Jeśli masz mało dyszek to może być wyzwanie ale ja wszystko expulem kiedy mi KP wpadało i jakoś pyklo.

Ps minusy to tu za nic lecą więc to żaden wyznacznik. Kto normalny na te łapki w dół wogole patrzy xD

Last edited 8 miesięcy temu by klopsik
Marek87

Schematy od jakiegos czasu leca w 90% od najnizszego niezbadanego tieru, czasem wskoczy cos wyzej. WG sami gdzies o tym pisali ze to tak ma byc.

koń

Też to zauważyłem, najczęściej leci arta i to niskiego tieru. Arta amerykańska 9 i 10 do których idę ani razu od paru miesięcy – robię je pod misje. Tak więc mogę potwierdzić to, przynajmniej częściowo. Chociaż nie dziwię się, dają to co mniej atrakcyjne dla danego gracza, żeby za szybko nie skończył expić.

True

U mnie się spóźnili, bo gdy wprowadzili schematy, to miałem wszystko odkryte. Jedynie teraz co mnie cieszy, to to, że nie muszę nic grindować i expić tylko jadę na schematach i wolnym doświadczeniu. Tak było z Polakami, Czechami i nowymi Włochami. Z Amerykanami też tak będzie. W pierwszy dzień już będę latał nową X, IX i VIII. 😀

b3lial

jakis ty fajny kolo

klopsik

Usa schematów to mam z 300… ruskich też koło tyle… wszystkie mluczowe czołgi wyexpione to teraz mamy tego w magazynie… sprawiedliwość jak zawsze.

Last edited 8 miesięcy temu by klopsik