🇺🇸 AMBT w obiektywie

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

14 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
takisobiegrajek

Powinien miec depresji ze 30 stopni i na boki dzialo odchylac tez po 30 stopni dzieki tej rurze od odkurzacza przy jarzmie.

Szrachel

Kolejne OP gavno od WG za 300 paczek.

Polaczki biedaczki

Mam nadzieje że starczy 150, ale jak będzie trzeba to się dokupi

Gonia

Szanuj hajs, piksele nie są warte tych pieniędzy

Polaczki biedaczki

Pixele może nie, ale moja rozrywka tak

Gonia

Raczej marnowanie czasu na coś 🙂 z czego nic nie będziesz miał na starość. Ani wspomnień ani pamiątek, także cóż to za rozrywka zwykłe marnotrawstwo czasu który jest bezcenny i nie do odzyskania. Ładujesz pieniądze na które musiałeś poświecić swój czas żeby siedzieć i dalej poświęcać swój czas na coś co nie da Ci żadnych korzyści w życiu 😀 Mało kto o tym myśli. Ale z czasem docenia się czas który nam jeszcze został. Mimo wszystkich zmarnowanych dni na piksele. Kino, teatr spacer z ukochaną, wycieczki kolacja przy świecach, kajaki, ksiązki – to jest rozrywka. Pozdro

Czerwony_Baron

To czemu marnujesz czas na pisanie o pikselach? Nie lepiej zjeść kolację przy świecach, pójść do teatru i poczytać książkę?

Polaczki biedaczki

To kino nie jest marnowaniem czasu według ciebie, film się skończy ty zostaniesz bez 30 zł ? taka sama rozrywka jak gra w coś

Tutejszy

Ale spędzi ten czas z kimś bliskim. Taka jest różnica między kinem, a wotem.

Bot

w domu za darmo czas spędzisz więc po co tracić 3h na pójście do kina , gdzie 3/4 czasu nie możesz z osobą rozmawiać?

Max

Jeszcze trzeba dopasować film żeby jedna ze stron się nie nudziła

Dziku

Zauważyłem że bitwy w wot się ostatnio wydłużyły, zwłaszcza na VIII bo kampiące magazynki z obydwu stron boją się wyjechać.

XD

Nie wiem czy chodzi o magazynki, ale mogły się do tego przyczynić boty w OP pancernych czołgach, co całą bitwę siedzą za jedym kamieniem i nie można ich ruszyć, bo mapa to korytarz.

Last edited 1 rok temu by XD
Max

Tak czas gry zmienił się. 15 do 8 ,9 to chyba normalne wyniki