Sklep premium: 🇫🇷 ELC EVEN 90

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

9 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
True

Mam tego ELC i powiem tak: Wszystko zależy od teamu w jakim jesteś. Możesz wyspotować pasywnie wszystkich graczy przeciwnika, ale jak masz boty w teamie to lipa… Nie ma komu strzelać i trafiać w przeciwnika. Czyli mimo spota, nic nie zrobisz dmga po spocie… Tak mam często.

Stachu

Polecam jak ktoś lubi pasywnego spota do agresywnego też się nadaje ale trochę mniej przynajmniej w moim wypadku na pasywa mam zmniejszacz kamo, cichy wydech i lornetę na agresywnego antyrefleks ,turbo i cichy wydech .załoga 6 perkowa z amx 105. Krzaki to nasi przyjaciele mnie nie mogli wyświetlić z 40 metrów ale miałem ubaw. Jednak to nie jest czołg dla wszystkich jak ktoś lubi strzelać to niech zapomni o nim działo skupia wolniej niż kw2 stabilizacja nie istnieje jest tak niecelne że czasami spudłujesz strzelając w ziemię.
Reasumójąc czołg idealny pod misję, spota pasywnego i lekko agresywnego uczy cierpliwości np. stojąc w krzaczku i patrząc na licznik jak wpadają punkciki po spocie, widząc czołgi przeciwnika ustawione tak aż palec świerzbi a ty nie możesz strzelić bo jak strzelisz to już jesteś w garażu.

True

Ty ale bzdury wypisujesz. Jak nie mogli cię wyspotować z 40m skoro przy 50m jest spot automatyczny? Choćbyś był schowany nie wiem jak mocno, to jak ktoś podjedzie poniżej 50m to jesteś wyspotowany… Taka jest mechanika w tej grze…

DarthRED

Dostałem go kiedyś na wypożyczenie. Było bosko. Więc potem przy pierwszej nadarzającej się okazji kupiłem go i tutaj już nie było tak różowo. WG zadbało o “odpowiednie” losowania.

GOGI

EBR vs ELC. Jeżeli ktoś ogarnia kołowce to ok. Natomiast jest sporo graczy co kołowców nie ogarniają, ale jednocześnie dobrze grają innymi klasami (nie chodzi o artę i kampę na czerwonej). I dla takich ELC to lepszy wybór. Pomijając, że najlepszym LT na 8 tierze jest LT-432. Łączy cechy tamtych dwóch. Mój ma: ponad 500 zasięgu widzenia, 77 km/h, 0,32 celność no i oczywiście rewelacyjny jak na lajta pancerz.

Morska_Sroka

Zgadzam się w pełni, ja kołowcem Ebr90 w trybie turbo pojechałem w 3 bitwach, raz się rozbiłem, 2 razy team mnie zwyzywał, że grałem jak ameba, więc nie chcąc psuć innym zabawy sprzedałem w *****, nie moja bajka. A Elc jest dla słabszych graczy idealnym czołgiem pod robienie misji imo, bo jak się ma dobrze skonfigurowanego to przy kamo 55-56% można często się nieświadomie wypuścić bez spota od drużyny przeciwnej. Lt432 pewnie najlepszy, ale też chyba nie moja bajka, brak mi odpowiednich umiejętności do grania agresywnie lajtem, a tym najczęściej tak się powinno grać

Last edited 1 rok temu by Morska_Sroka
Pizzatime

Nieważne ile razy będziecie to dawać w przecenie to i tak nie zastąpi ebra

kik

a ebra nie dadzą bo jest za dobry

jan czolgista

bo to nie jest ebr, to jest inny czo.g