Powrót Waffenträgera: Przewodnik po wydarzeniu

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

7 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Gracz z pod foli

no czeka się z jakies 3-8 min na tryb ,bo jest 1500chartow a malo E 110 ;/ POLECAM TEN TRYB

Pszemke

Na ten moment raczej Chartami nie jest przyjemnie grać. Misje są głównie na zwycięstwo, a ludzie nie ogarniają gry drużynowej i przez to marnuje się tylko czas, bo za porażki nic nie zyskujemy. Inaczej sprawa wygląda w przypadku Waffla, gdzie można wykorzystać ten chaos wśród Chartów i się rzeczywiście pobawić.

Stachu

Fajny tryb tylko nie da się w niego zagrać próbuję od rana czekam po 2-3 min i nic 0 wafli i 1000 psów mam dość czekania nie zagrałem żadnej bitwy brawo WG jak nie zapłacisz to nie zagrasz tak powinien nazywać się ten tryb.

k0rad0

Czy jest jakakolwiek szansa aby wygrać z tym waflem?

bolek

na luzie wygrasz jak boty oddaja plazme w odpowiednie miejsce

RTSK

Szczerze mówiąc ja z 5 razy dzisiaj z nim wygrałem

Tyg

Nie , jakoś nie chce mi się wierzyć że idzie w stanie to wygrać chyba że na WT będzie grał jakiś dzieciak który nie ogarnia gry i będzie warzywił , bo tak charty nie mają żadnych szans . Ja rozegrałem kilka bitew i wszystkie wczoraj przegrałem !!! Potem oglądałem liva u Halacka który też nie był w stanie nic wygrać