Prosto z Supertestu: 🇩🇪 Pz.Kpfw. 35 R

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

10 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Q_TaZ_Kozl4

Przecież nikt tym nie będzie grać. Kto na tak niskich tierach chce jeździć mocarne 23km/h. Ta prędkość zabiła ten czołg zanim wszedł do gry.

Luleksna

Kolejny zbędny czołg, którym zagrasz 2 bitwy albo go sprzedasz od razu. Po co? Dla Januszy od Januszy! Dać graczom kilka dni premki to dobre dla każdego albo jakiś czołg z VI, które liczą się do misji z kampanii oraz do battle pass. Nawet WG chce byś jak najszybciej przeszedł na wyższe tiery, więc po co? Chyba tylko po to by Janusze się ucieszyły bo dostali coś za darmo. Super w ryj też mogę dać za darmo…

Paythoss

Powiedział co wiedział a potem wrócił słuchać zesrapu czy tam hejhopu…

skydd

są niektórzy gracze co kolekcjonują takie czołgi

Gregor

Lepiej ten pojazd porównać do czołgu Pz. Kpfw T 35 (H35 po stronie Niemiec). Nie powinno się porównywać nowego pojazdu do MKA, który ma zupełnie inne cechy – gorszy pancerz. Choć sam uważam, że wieża od T-26 nie będzie mocna w porównaniu do niemal niezniszczalnego (dla km-ów i dział bez golda) kadłuba.

XD

Wieża to papier więc co tu porównywać

1918

Jeju, ile oni tych czołgów chcą dodać?

Paythoss

Ile się da. Aż kiedyś spotkasz dziwny czołg i się zapytasz, gdzie pan kupił tego KW-1 XD

Paythoss

Taki prawie jak KW-220-2 na 2 tierze. Mocny pancerz kadłuba… i słabiutka wieża. Jeszcze gdyby tak miał więcej HP.