Tapeta z klimatem – 🇸🇪 Strv K

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

10 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
asdf

Właśnie zauważyłem jak zwalone są nowe perki. Ekspie 8 i nie dość, że musze expić działo, silnik gąski i rzuca mnie na progetta i inne premki, które mają to wymaksowane i są jeszcze bardziej op to na dodatek rzuca mnie na 10 które w ogóle są masakrą. Ja żeby w ogóle miecz nowe perki musze najpierw odloblować 9. Kto przy zdrowych zmysłach tego w ogóle użyje? Po odblokowaniu 9 czołg do żyda. Też macie negatywne zdanie o tym powiewie “świeżości” w wocie? Dla mnie to dramat i bezmyślna modyfikacja.

AMONGUS SUS

te nowe modyfikacje są kosmetyczne one nie wpływają znacząco na czołgi najważniejsze są umiejętności każdy jak zaczynał grać miał stokowe czołgi

dsa

WG musi jakoś zachęcić graczy do grania w wota, niektórzy mają już wszystko więc expią teraz by na każdym czołgu odblokować wszystkie boosty.Dlatego warto posiadać dużo wolnego expa, by nie grać stokowymi czołgami, a odblokować najmocniejsze działo i wtedy expić, inaczej będziesz się męczył.Nic nie poradzisz, albo akceptujesz zmiany i grasz albo unistall po prostu.WG wprowadza i tak co chcą bez zwracania uwagi na co chcą gracze.

O_o

Same jak to określiłeś perki może i są o kant du*y rozbić (no może poza tym z uszkodzonym ammorackiem), ale już możliwość przyszykowania zestawów amunicji i wyposażenia dla mnie jest super sprawą. Przychodzi taki FL i trzeba bawić się w wywalanie golda z czołgów. Później musimy pamiętać, żeby stosowne pociski znów wsadzić. A tak cyk shift 2 i mam odpowiedni zestawik amunicji bez golda na niższe tiery czy fl lub więcej golda na wyższe. Tak samo z wyposażeniem. Można zrobić sobie zestawy na różne mapy. No i możliwość dodania nowej cechy. Np na kpz 07 po dodaniu zwiadu vr wzrósł mi o 6m na podstawowej optyce. Niby niewiele, ale zawsze coś. Ta zmiana akurat jest na duży plus. Co do expienia czołgów przy dzisiejszych boostach za wygraną bitwę, które sami wybieramy kiedy chcemy odpalić czy wszechobecnie rozdawanych rezerwach do ekspa wybadanie wszystkich kluczowych modułów jak wieża czy topowe działo na VIII tierze to kwestia kilku/kilkunastu bitew… tym bardziej, że moduł do hp nie zmusza nas, żebyśmy jako jedne z pierwszych gąski badali. Lepsze silniki czy działa dość często już z innych czołgów są odblokowane. A jak poprzednicy napisali same modyfikacje polowe nie dają jakiejś super przewagi.

Last edited 21 dni temu by O_o
O_o

A po traumie jaką przeżyłem przy grindzie leoparda pta z jego stockowym działem to teraz zawsze gdy robię jakąś linię z IX tieru staram się uzbierać tyle wolnego doświadczenia, żeby oblokować topowe działo i ewentualnie moduły pośrednie potrzebne do zamontowania/odblokowania go.

Maciek xD

Wszyscy tym kampia z tyłu bo boją się podjechać żeby nie wywiało ich do garażu. Czołg porażka. Tylko Janusze i Michały tym grają.

Krzysiek

Kto wgl ściąga sobie takie tapety, jeszcze z tak mocno przeciętnym czołgiem, który służy jako mięso armatnie xd

A

mówię “pro”, myślę “nie”

RTSK

ok

AMONGUS SUS

aha