🇸🇪 Bofors Tornvagn w obiektywie

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

12 komentarzy
DokaWoka

Czy WG może pokazać projekty, plany tego czołgu? Bo nie wierzę że Szwedzi mieli taki projekt bliźniaczy do Concept1b.

wociszek

a polacy niby mieli projekt 60 tp oraz csa? LOL

Halo

Na bank będzie w paczkach, plus skoda t56 i jeszcze jakiś. Jakieś propozycje?

kocur

274a

rimaver

tanki online w wot?

wociszek

szczerze mówiąc wolałbym to w maratonie. ma dużo ciekawsze parametry niż ta 9tka bita po jarzmie i kadłubie

AMONGUS SUS

Fajnie wygląda ciekawe jaki będzie w grze. Osobiście żaden słaby czołg mi nie straszny nawet Black Prince

Husarz 60HE

Przecież black prince jest kozackim czołgiem

hehehe

Wygląda jak concept 1B, dalej nic ciekawego

Husarr wings

Będzie w zimowym maratonie albo w paczkach, lepiej żeby był w maratonie bo mam na niego ochotę.

Bax

W paczkach, ale jest brzydki

DokaWoka

Mówisz jak by to był cukierek w polewie karmelowej xd