Wersja 1.14: 🇨🇳 WZ-113-II, cz. 2

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

18 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Gryzielowato

Mhhmm…pięknie będzie kadłub podbijał armatę.

Gawron

ŻADEN czołg ciężki poziomu 7-10 nie ma mniej niż -5 stopni depresji. Dopiero na VI tierze jest Churchill VII z -4. Także, jak ktoś chce sobie zobaczyć ” -4 experience” to może sobie bitwę rozegrać. Niech pojedzie na jakąś górkę, co nie jest problemem, bo map płaskich jak stół w WoT nie ma, oprócz może Ruinbergu. Powodzenia:)

Last edited 1 miesiąc temu by Gawron
XDD

.

__Nazgul

zobaczymy jak będą testować 🙂

heh

Jak się gra z depresją zależy też od sylwetki czołgu, ten jest dość niski więc powinno być odczuwalnie całkiem ok

__Nazgul

Object 705A ma -5

Tutejszy

Jeżeli czołg miałby mieć więcej depresji niż-4 to wg musiałoby kombinować z kadłubem, bo ja widać na SS to przy depresji -4 lufa dotyka już kadłuba, a wątpię, że wg zrobiłoby przenikająca lufę w kadłubie.

Mathias

Kto to testuje? Jakieś małpy? 4 stopnie depresji i nikomu z testerów to nie przeszkadza? Ktoś w ogóle tam gra w te czołgi czy sobie wpisują paramtery kompletnie z czapy? OMG

__Nazgul

a kto to jest tester ? ten kto ma konto beta testera B czy jak ? -5 i człowiek ma depresje a tu minus 4

Bot

Nie licząc depresji to czołg wydaje się jak najbardziej ok… ale jest specyficzny, 277 też nie ma opuszczania a jakoś jest jednym z lepszych drzewkowych..

__Nazgul

ale ma 5,5 a tutaj 4 xd

__Nazgul

hej dobre to będzie ? ,bo szukam coś ciężkiego a mało brakowało a bym się skusił na vk75 xd

Rudinxon

I dobrze że tej VK nie kupiłeś 😀

__Nazgul

dobrze ze wszedłem na YT i obejrzałem naszych Polskich streamerow i dowiedziałem się ze nie warto ,bo bym płakał hehe , mam tylko su130 pierwszy zakup teraz jakich ciężkich lub med ,troche juz nudzi zarabianie ciagle jednym pojazdem ,a te co w sklepie to tez słabizna ,teraz ma byc skoda premka 8 tieru HT ale cos mnie ta pena nie przekonuje 208 mm a losowania na 9-10 a nic mi nie daje to ze będzie miała prawie 300 na goldzie jak ja potrzebuje zarabiaczki 🙂 ,a jak ta chińska wz będzie strzelać jak 122 to lipa bo tamten jak ogladalem na yT to tez kupa a z daleka pociski leca caly czas w gaski za 0 xd

heh

Tyle że nie będzie miała prawie 300 na goldzie, a 248, co jak na HT jest tragiczną wartością na +2mm, wtedy pozostanie snajpić albo szukać okazji, nie ma opcji na strzelanie się 1v1.
Co gorsza, dali tam zwykłe pociski AP na goldzie zamiast HEAT.

Last edited 1 miesiąc temu by heh
__Nazgul

chodzilo mi o czeska 8 czytaj dokładniej

A

mnie się zdaje, że czołg jest metalowy, a to znaczy będzie ok?

DARK_DRAG0N

140!!! nie zgubiłaś czegoś???