Dziś w Superteście: Rebalansowanie 🇨🇳 chińskich czołgów średnich i ciężkich

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

17 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Aramenian

Co do 110 można by było dodać jeszcze trzy zmiany.
zwiększyć pancerz przedni wieży z 201 do 230
zwiększyć pancerz bocznych płyt szczupaka ze 100 do 120 żeby wszędzie było 120 i wzmocnić płytę pancerza za wizjerem kierowcy ze 120 do 210.

Leśny skill

Czemu nikt nie płacze, że OP. Tak was bolała o te 160mm kadłuba 430U? A że ten czołg nic innego nie ma to już nikogo nie obchodzi? Już teraz 121 ma nieporównywalnie lepsze działo

Czołgista

Type 59 już po poprzednich poprawkach ogromnie zyskał. Zwłaszcza po dołożeniu mu pocisków, zwiększeniu mocy silnika oraz poprawieniu obsługi działa. I uważałem od tamtej pory, że dostał poprawki jakie wymagał po latach zapomnienia i zmianie specyfiki gry. A tu proszę bardzo… Kolejne buffy i to jakie konkretne. A to wszystko przy zachowaniu MM+1.

Kolejne zauważalne buffy są dla T-34-2. Niby podobny do radzieckiego, ale jednak nie. Unikatowe jest to kopyto 122 mm na takim pojeździe. Poprawienie peny zdefiniuje go i pięknie nawiąże do jego następców.

Inne buffy raczej kosmetyka. Szkoda, że Type 58 nie dostał czegoś konkretnego. Najuczciwiej byłoby mu wyrównać penę do radzieckiego T-34-85. I by nie był tym samym to zostawić niższą alfę i zwiększyć nieco szybkostrzelność. Tak to dalej będzie strach spotkać nim 7 i 8 tiery.

Husarz 60HE

type t-34 będzie kozak jeśli dostanie tego buffa

Luleksna

A co że 112? Ona potrzebuje peny jak Impo ogłady i tanich klakierów.

impo

i cyk kolejny buffik dla kozaka 121 😊👌

Emil2255

Liczyłem na 113 ehh.

Pizzatime

113 jest kolekcjonerski

takisobiegrajek

W tej glupiej grze “balansowanie” to zawsze buffy buffy buffy. Zamiast znerfic wszystko to tylko buffy aby bitwy trwaly po 5 minut.

_The_Mufffin_Man_

Niby fajna inicjatywa, ale mogliby to od razu do gry wrzucić, a nie teraz będą rok testować zmiany czy przypadkiem po tak potężnym buffie te pojazdy nie będą nową metą XD

Czarnobylski Szabrownik

Akurat Type 59 zaczyna wyglądać mocnawo jak na maszynę z ograniczonym mm. Reszta prezentuje się ok i mogliby wrzucić w następnym patchu moim zdaniem

blitz

Takie zmiany, patrząc na buffy premek, wchodzą w następnym kolejnym patchu. Więc spokojnie, nie powinniśmy długo czekać

EloMorelo

teraz będą mocne chińskie tanki zawsze jakiś buff

Chyba Ty

121 kolejny buff nieźle

ebi

poprzedni był bardziej dla 121B

Morska_Sroka

A lekkie?!?!?

Dawid

Ja w chińskim drzewku mam zbadane i ograne dwa czołgi chociaż słowo “ograne” to lekka przesada. Type 58 którym grało mi się beznadziejnie i T-34-1 którym grało mi się bardzo dobrze.