Tapeta z klimatem – 🇫🇷 Bat.-Châtillon Bourrasque

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

15 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
TomW

Gówno jakich wiele w tej grze. Celność i penetracja jest żałosna. Nie dziwo, że tak dużo było dane tych czołgów w paczkach.

LubiszMituzi.

Niesamowicie dobry fun tank. W mojej opinii na równi z Progetto. Pod wyciąg lub medale nawet lepszy. Na ulepszonym celowaniu, fioletowej wencie i racjach celność wynosi 0,3 więc jest bardzo dobrze! Idealnie na średni dystans bo ten czołg nawet z lepszą celnoscia marnuje swój potencjał na campie… Nim się gra jak lightem, szybki wyjazd, dwie pestki i ucieczka.

Cos

gdzie niby te 0,3 celności? 0,33 to max co zejdziesz na racjach z załoga dobra ulepszonych modułach. 0,3 a 0,34 to bardzo duża różnica. jedynie można się zgodzić ze to wyśmienity czołg ale progetto celniejsze i sa oba bardzo dobre z tym ze sa one do różnych zadań wiec można je umieścić na 1 miejscu. Powiem tak chcialbym miec 0,3 na burej suce to tyle.

Last edited 1 miesiąc temu by Cos
Chyba Ty

hahaha dobry farmazon max możesz wycisnąć z niego 0,33

amon

to jutro w sklepie

tommygun

jeden z najbardziej wkur.. czołgów w grze 😉

Sid

Progetto wkurza bardziej… Przynajmniej moim zdaniem:)

rimaver

Kurka no… piękny obrazek ale nie ustawię sobie go na pulpit bo ile razy będę włączać komputer tyle razy będę mieć ból ****…

Kam1007

ja kupiłem i **** nie urywa. ten hajs wolałbym przeznaczyć na progetto. Ewentualnie oszczędzić bo już dociera do mnie że za dużo pieniędzy poszło na tą grę. 53 świąteczne paczki i jak można się domyślić… wielkie gówno. Żadnej 8 premium. Marzyłem o burasce i bisonte ale widocznie serb zdecydował że w zeszłym roku miałem za dużo szczęścia. (2020r. 703 II 122 niestety nie progetto 😥 )

Gawron

Urywa, urywa. Wolę burasa niż proga. Podstawa to ładujesz do niego wszystko co masz najlepsze. Na burasie mam 200 więcej średnich uszkodzeń niż na Włochu.

Bublus

Zgadzam się. Ja tym gram na zasadzie hit and run. Włochem niestety się tak nie da. Oddajesz 2 pestki i znikasz zanim się na Ciebie odwrócą. Prog. Potrzebuję na to więcej czasu dłużej Cię widać łatwiej można oberwać

Pablo el Dałno

Imo jeśli przyzwyczaisz się do kapryśnego działa i takiego sobie skrętu to ten czołg jest najlepszym medem na tym tierze (może zdeklasować nawet spaghetti). Wszystko to kwestia przyzwyczajenia, bo mi np na początku było ciężko, ale im więcej si w nim pogra to z czasem robienie 3K DMG co bitwę albo więcej to nie problem 🙂

in02

już widzę to Twoje bezproblemowe 3k co bitwę 😀

Pan X

Przy ludzkim mm gdy bitwa trwa ponad 5 min i składy są wyrównane 3k to nic wielkiego. Nawet przy bitwach gdzie wg losuje ci porażkę i bitwa trwa 4 minuty robisz 2k, skoro nie jesteś burasem tyle robić w bitwie tak albo źle nim grasz albo jesteś przeciętnym graczem.

in02

ludzki mm mhm, bitwy ponad 5 min mhm, wyrównane składy mhm, 2k to nie 3k i co bitwe, dziękuję dowidzenia