Sklep premium: 🇩🇪 HWK 30

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
20 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Dziki_spoter

Żaden ale to żaden gracz który nie zna map i nie umie myśleć na bieżąco, oraz nie zna miejsc gdzie kto może stać nie powinien grać spoterem. Często jak gram czym innym to krew mnie zalewa jakie parapety grają lajtami. Niestety ale to najtrudniejsza klasa w grze. I czerwoni, oraz pomarańczowi nie powinni się tykać tych pojazdów. Obserwujcie jak grają lepsi i nie psujcie gry wybierając jeden z tych pojazdów.

Paweł

Hwk 30 (bije rekordy na swoim poziomie i stanowi konkurencję nawet dla większości czołgów lekkich z X poziomu. Jego niska i łatwa do ukrycia sylwetka posiada dobry współczynnik kamuflażu), tak napisali na dominie nie uważam że ten czołg jest słaby, ale żeby takie coś pisać.

xDD

Bin4r i cała reszta kompanów.

Z okazji wydarzenia “DO GWIAZD” w sklepie premium pojawiły się następujące czołgi:

  • is3A + styl
  • e75ts + styl
  • caernarvon AX + styl
  • 112 + styl
  • fcm 50 t + styl
  • t34 + styl
newone

lepszy jest lt432 czy ebr75???

Cos

W rękach pomidora wszystko jest kiepskie. Takie pytanie daje do zrozumienia ze ktos pyta czy pojazd wygra za gracza bitwe. Odp nie.

Dziadyga

Jeśli jesteś bardzo dobrym graczem, masz bardzo dobrą załogę i fioletowe moduły to ebr jeśli masz załoge z trzema perkami nie masz obligacji na moduły i masz pomarańczowy kolor bierz 432

Cos

pozwolę się nie zgodzić, pomidor i pomarańczowy pomidor nie powinny nawet myśleć o spotowaniu a już broń Boże o EBRze bo nie kumają o co w tym chodzi… potem jeden z drugim bierze na siebie odpowiedzialność całej drużyny która na nim polega a on se jedzie do miasta bić się z ciężarówkami w miedzy czasie przeciwnik spotuje skutecznie BEZKARNIE całą drużynę. takie pomysły trzeba zdusić w zarodku jeśli ktoś jest pomidorem to zwyczajnie nie będzie dobrym spoterem. Proste, chyba ze woli żeby wszyscy takiego dzbana raportowali co bitwę aż dostanie bana. Jak dla mnie jasne, klarowne oraz sprawiedliwe.

Last edited 10 dni temu by Cos
Gracz

Oba czołgi są zupełnie inne. Gra się nimi zupełnie inaczej. Osobiście wolę LT-432 ze względu na to, że daje mi większą radość z gry. LT-432 jest też najlepszą kontrą na kołowca. I tak najlepszą odpowiedzią na twoje pytanie będzie, jeśli powiem, że oba czołgi są świetne.

newone

po prostu chciałem wiedzieć, czy w mojej sytuacji powinienem żałować, że nie posiadam ebra; mam lt432 z kalendarza adwentowego i niechlubne 40% wr na nim (próbowałem grać pod misje, ale chyba macie rację, początkujący nie powinni zabierać się do gry lajtami) 😉 pzdr

kocur

zawsze jest kaczka jakbyś chciał pograć lightem 🙂

Lol

Zarówno lt, jak i ebr zrobisz misję, ale jak masz 40% wr, to tak jak kolega wyżej napisał – te czołgi nie są jeszcze dla Ciebie. Odpuść narazie grę lightami na tym poziomie i zacznij na niższych tierach poznając mapy i miejscówki.

tradycjonalista

wróciliby tankrewards, już nawet niech dadzą jako nagrody jakieś lolki III tieru, jakieś konsumable, style i naklejki… chyba ich kieszeń nie zmalałaby tak bardzo, a tęsknię za samym zbieraniem pkt co miesiąc i odbieraniem tego na tamtej stronie… ach kiedyś to było, czekało się co miesiąc z zaciekawieniem… w tym roku nawet na Wielkanoc żydzi z wg nie dali choćby najmniejszej naklejki z jajkiem czy kurczaczkiem…

Pawlo

Bez szału ten lajt są lepsze

Dziadyga

Bez szału ten komentarz są lepsze

Daminaisu

Działo ma fajne, więc często gra się nim jak medem. Zdecydowanie jeden z trudniejszych LT.

Proszę

Miałby ktos użyczyć link do filmu godzilla vs kong?

Last edited 10 dni temu by Proszę
Pszemke

Na cda sobie poszukaj 😉

Proszę

Było ale ktoś usunął

Gracz

To nie jest zły czołg, tylko trzeba go wyczuć i odpowiednio zagrać na każdej mapie. Dobre, celne działo i pociski HE z dużą penetracją. Moim zdaniem największą jego wadą jest słabe maskowanie i duże rozmiary. Na plus działo zasięg widzenia i prędkość maksymalna. Co ciekawe na goldzie ma heaty które mają większą prędkością niż podstawowe APCRy. Oczywiście do EBR i LT-432 nie ma podjazdu, ale do pogrania od czasu do czasu nadaje się idealnie.

kocur

nawet fajny, duży, papierowy, HE z kołowców na pewno go lubią